Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość gracha
ano,pospałam sobie,poprałam,ugotowałam bigosik,mniam,poszwędałam sie po kafeterii,potem gdzieś byłam,ale o tym sza...no oczywiście jak tylko wróciłam,to znów tu włazłam. wasza kolej,no,spowiadać się,może być bez szczególów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na usg-wszystko ok. psiapsioly zrobily przyjecie na czesc dziecka-wiec wrocilam do domu z kilkoma torbami pieluch,setkami miskow,smoczkow,grzechotek i ubranek do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
milusio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem. mezus w koncu zlozyl lozeczko. wlasnie pojechal odebrac wozek i fotelik do samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
no widzisz? niepotrzebnie się martwiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
obiecałam,że pokażę zdjęcia swoich "wypocin" z gliny.jest problem z wkłejeniem tu zdjęć. są na www photoblog.pl/grazyna42lbn,ale tylko 2,bo po tyle dziennie można tam wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
ups....nie działa,syn chyba coś nie tak zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
no przykro mi ,że zawaliłam,postaram się jakoś te zdjęcia pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
pojawiam się i znikam,i znikam,i znikam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha, może wrzuć fotki po prostu na fotosika, albo tutaj: http://imageshack.us/ Gosiek, jak znosisz w swoim stanie tak gorące dni? Ja kiedy byłam w ciąży, ostatnie miesiące przypadły w lecie i w okropne upały, miałam już serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niente- znosze dobrze.staram sie nie wychodzic od 11 do 15 i jakos idzie. zawsze wolilam jak jest cieplo. teraz tylko bardziej mi sie chce pic i jak nie uwazam zaraz piecze mnie skora od slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście lada-moment będziesz trzymała swojego Wojtusia w ramionach i caaaaaaaaałe lato przed Wami na spacerki :) Moja przyjaciółka urodziła w sobotę córeczkę, przysłała mi mmsa, ależ słodkie są takie małe dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, nie widać? ;), ale Grachę gdzieś wcięło, pewnie M jak Miłość ogląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak. juz niemoge sie doczekac... chcielismy cale wakacje spedzic nad morzem u rodziny lub na dzialce,ale pewnie ja nie bede w stanie jechac tyle,co dopiero z malutkim dzieckiem.. a z dzialka..hm,oboje z mezem jestesmy alergikami,wiec boimi sie ze Wojtunio tez bedzie i nie chce go od pierwszych dni faszerowac lekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, pierwsze miesiące życia są trudne i dla dziecka i dla rodziców. Życie wywraca się do góry nogami :)...Morze-super! ale faktycznie to chyba za daleko dla takiego malucha, ale czas tak szybko leci, że nim zdążysz się obejrzeć, będą kolejne wakacje, a Wojtuś już na tyle duży, że można będzie taką podróż odbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano różnie to w życiu bywa, ponoć małe dzieci-mały kłopot, duże dzieci-duży kłopot ;) Na razie z nauką problemów nie ma, wręcz przeciwnie, natomiast zdrówko szwankuje. Ciągle jakieś choróbska i alergię ma paskudną, ale...ponoć z tego wyrośnie, oby! A czy będzie przysparzała kłopotów? Cóż, różnie to bywa z tymi, dzisiejszymi nastolatkami, ale ja myślę, że źle nie będzie. Mamy bardzo dobry kontakt, rozmawiamy o wszystkim, także wierzę, że będzie zawsze tak rozsądna jak do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
skaranie Boskie z tymi dziewuchami,ja wam dam M-jak miłość!komputer był zajęty,potem kąpiel w pianie,studiowanie tego,co napisałyśćie,potem komp padł,internet nie chciał działać.no,po spowiedzi! niente dzięki za radę,ale już działa można zobaczyć,tylko nie śmiać się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciiiiiiiiiiiii ;) No cóż, oczy mi się kleją więc czas iść do łóżeczka :) Dobranoc Drogie lublinianki! Mam nadzieję, że do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
ja,to zawsze trafię na dobranockę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×