Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość gracha
przyznałabym się,ale nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
Gosiek,Ty w domu piszesz z komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
myślałam,że może wiesz jak się robi fikuśne mordki i łapki,znam tylko dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
kombinuję,uwaga ;[ :] :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
no i kiszka,bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
:* :^ :&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
nic nie wychodzi,niestety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
kiedyś sie dowiem i tak,o! pomyślałam sobie(baaaardzo szybko myślę),że Ty przecież nie zobaczysz moich zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
no właśnie,mi też.przyszedł syn i uruchomił bez problemu myśłałam,że to ja coś nie tak robię .sprubuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
nie rozumiem,nie potrafię,ani normalnie,ani przez google,jak dorwę syna to go znów pomęczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze pomogę :) tez witam z lublina :D wpisujcie bez spacji : ) ; ) : D : P : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
:) ;) :D :P :O testujemy! dzięki, acu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
koszmarnie! nie nadaje się na forum. jak będziesz chciała,to Ci kiedyś napiszę wypracowanie na mailu. UUUUUUUUUUU kaszlę,jak grużlik(nie obrażając grużlików),w ostatnie dni przeziębienia zawsze tak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazil sie na mnie bo mi sie siatka z jablkami rozerwala i jakis chlopak zebral je,a ja mu podziekowalam i mimowolnie sie usmiechnelam.. no ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
no,to jesteśmy w domu.........no właśnie takie sytuacje miałam........gorsze też niestety. zachowałaś się normalnie,bo niby jak miałabyś się zachować,zasłonić twarz chustą,czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam gorsze. czasem mi sie smiac chce jak sie np.zloscil jak bylam w 7miesiacu ciazy to poprosilam sasiada zeby pomogl mi pare rzeczy wypakowac (bo mojemu sie nie chcialo) to zaraz awantura ze prosze obcego,ze jego uwazam za dno itp ze sie tylko usmiechac do facetow umiem,ze podrywam ich tylko.. ja tam osobiscie nie wiem czy kobieta chodzaca jak kaczka z sincami pod oczami,nie pomalowana moze sie podobac o 6 lat mlodszemu chlopakowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
podobmo takie zachowania faceta pochodzą z:zaborczej miłości,własnego niedowartościowania,czasem złych doświadczeń,przede wszystkim z obawy,że stracą swoją kobietę-informacje od psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym ze sie boi ze mnie straci to wiem, zlych doswiadczen niemial,przynajmniej nie ze mna-ja mu nigdy nie dawalam powodu do zazdrosci,zerwalam kontakty z kolegami,na zadnego sie nie spojrzalam,NIGDY NIE ZDRADZILAM w przeciwienstwie do niego. zawsze mu mowie ze to on jest ten najlepszy,najpiekniejszy,najsilniejszy i inne naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
"w przeciwienstwie do niego" może tu tkwi jego problem. ja poniszczyłam zdjecia wszystkich chłopaków(kolegów z klasy-podstawówka,sąsiadów)powyrzucałam pamiątki,unikałam "wszystkiego" płci przeciwnej,itd. dziś wiem,że to nasze poddaństwo z własnej lub nie własnej woli przekonuje facetów,że tak ma być.po latach to zmieniłam,mam teraz mało znajomych(tak chcę),mężczyzn też,mąż mi wreszcie zaufał,żartuje ztego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×