Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Witam Wszystkich! ;) Tak, Niente, to były z pewnością Twoje komarzyce. Ciebie posłuchały, dały pospać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to się cieszę. U mnie gorzej, jeśli o spanie chodzi. Jestem dziś znowu wściekła. Idę sprzątać dziecka pokój, bo we wtorek meble mają przywieść (mój tata postanowił zmienić pokój dziecinny w pokój nastolatki), przy okazji nie będę za dużo rozmyślać, bo i tak łeb mi pęka. Później tu zajrzę. Udanego dnia Gracha i spokojnego szykowania się do wyjazdu! 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie zazdroszczę...:( Wiesz, gdybym miała wybór, to jednak wolałabym wściekłość od zobojętnienia, zawsze to jakaś energia. A Ty , jak widzę masz poważną okazję, by tę wściekłość rozładować. Powodzenia w porządkach i poprawy nastroju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jak porządki w saunie? U mnie przerwa obiadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Po przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech! Oby przetrwać ten weekend! I to chyba już będzie koniec tych chorych temperatur. Robota nie zbyt mi idzie, ale do wieczora, w ratach coś tam zrobię. Obiadu nie mam dziś. Jak zresztą od kilku dni. Brak apetytu. Jeśli uporam się z tym bałaganem do końca dnia, to w lodówce czeka na mnie w dużej butelce Heineken. Nagroda. Póki co, idę coś tam działać dalej :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
U mnie tez dość mozolnie, obiad odgrzewany. Nagroda w lodówce!:) Chyba na przekór wszystkiemu pojadę na Stare Miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na sałatkę. Nie jestem nawet w połowie roboty :o A Ciebie co na Stare Miasto kusi?...Dzisiaj NIGDZIE nie mam zamiaru wychodzić, no nie, jedynie przed klatkę, bo wywalić śmieci do kontenera muszę, które właśnie zbieram :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wróciłam ze Starego Miasta - dziś przedostatni dzień Jarmarku Jagiellońskiego." Zaliczam" go każdego roku, tam nawet tłum mi nie przeszkadza. To istna kopalnia pomysłów na terapię. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że o jarmark chodzi :) To super, że się opłacało pojechać:) A ja dopiero siadłam. SKOŃCZYŁAM!!!!!!!!!!!!! No, malutką robótkę na poniedziałek zostawiam, ale i tak jeszcze przede mną trochę będzie, skoro stare meble wyjadą, a nowe wjadą, ale przynajmniej zabawki wszystkie wyleciały z pokoju i jest w nim pusto:D Zostawiłam córce książki i płyty, sama chciała, mam nadzieję, że się nie popłacze;) Aaaaa, teraz piwko piję, odpoczywam. Zaraz jeszcze lecę wyrzucić trochę śmieci, ale to za chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Właśnie siadam, mam gorącą kawę,zimne piwo i loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Aaaaaaaaaa, gapa jestem. GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogratulujesz we wtorek, jak już będzie po wszystkim ;) Tak czy siak, dziś mam FAJRANT!...I jutro też ;) Ciekawe jak tam nasza Cheryll? Pewnie kolejny, kolorowy drink popija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wszystko możliwe. Niech odpoczywa. Chyba dobrze się bawi, myślałam, że będzie się trochę odzywać. Masz jeszcze piwo? Bo ja mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja już dawno zapomniałam, że piwo miałam ;) A co do Cheryll- no nie dziw się, w sumie ledwo tam dotarli, pierwsze co, to telefon do rodziców, że są cali i zdrowi i pytanie o Synka:) Niech się nacieszą wreszcie sobą i oby wszystko było ok. My to rozumiemy i jakoś wytrzymamy ;). Jednak, wiem, ze na pewno w końcu się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No, tak, znowu masz rację! Co myślisz o zapowiadanej/przepowiadanej na jutro burzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzy, Końcu Świata i wielu, wielu innych rzeczach. Nie myślę, a burze możliwe, że będą. Zobaczy się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Na Koniec Świata raczej nie liczę, również na początek III Wojny Światowej, ale jeśli burza będzie poważna mogę mieć trudności z wyjazdem. Mam nadzieję, że do poniedziałku ucichnie, a drogi będą w stanie użytkowym. Zaraz, zaraz, ziewasz czy źle widzę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty razem źle widzisz, poszłam do kuchni po loda :D Nic nie bój, w poniedziałek szczęśliwie wyruszysz w drogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja swoje piwo wypiłam, loda zjadłam już dawno, zostało mi mięso mrożone i pstrąg mrożony, ale chyba się nie skuszę...:O Dzięki za wsparcie, pojadę! Pójdę albo popłynę wpław! Nie umiem pływać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wiedziałam, że poprawisz!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo nie lubię błędów i literówek, ani też "zjadania" literek :o A Ty jak, zmęczona? Śpiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pływać też nie umiem, już to kiedyś tu pisałam :) I nie zamierzam się uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Trochę śpiąca. Nie chciałam Cię zdenerwować. Przepraszam🌻, miałaś dziś ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha, no coś Ty! Ty nawet gdybyś chciała, to byś mnie nie zdenerwowała:) Nie potrafiłbym się na Ciebie gniewać! Także luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Teraz to prowokujesz!:P Miło mi-to już prawda. I wzajemnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×