Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Hej Kobietki. Ja dziś lecę wiec wpadlam się pożegnać. Trochę zwariowali dzień bo i domek mamy obejrzeć w drodze na lotnisko i wszystko czasowo ciasne. Będzie mi Was brakowało bo się przyzwyczailam :) i zawsze to tak razniej. Oby Wam ten weekend i nie tylko przyniósł coś miłego. Buziaki pa wracam za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cheryll! 🖐️)) Życzę Ci naprawdę cudownego pobytu! Obyś odpoczęła zarówno fizycznie jak i psychicznie! A gdy wrócisz już w pełni zrelaksowana, koniecznie tu napisz. Będę samotnie Was wyczekiwała, buuuu 😭. Słoneczka, słoneczka, dużo miłości i uśmiechu dla Ciebie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll, miłego, spokojnego wypoczynku,dobrej pogody i zewnętrznej, i wewnętrznej oraz owocnych, pokojowych obrad. Baw się dobrze i wracaj do nas!❤️ Niente,nie smutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Myślę, że nie będzie tak źle. Cheryll wróci w piątek, najpóźniej w sobotę, z pewnością zabiera telefon. Może ja też będę miała dostęp do internetu (jeszcze nie wiem). Ewelinka w każdej chwili może wrócić, może pojawi się ktoś nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka chyba nas olała ;) Ok, nowi niech sobie przychodzą, nie mam nic przeciwko, ale i tak tęsknić będę za Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Lizaka Ci przywiozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekupuj Gracha, nie przekupuj ;) Co mi po lizaku, jak Was nie będzie? Pocieszam się tylko tym, że czas szybko leci, a za tydzień, w niedzielę moja córka już wraca :) Z nią zdecydowanie będzie mi o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Teraz już lepiej! :) Do trzeciej walczyłam z komarami, kiedy już wybiłam wszystkie to spałam i spałam aż do szóstej!;) Wyspałaś się dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Lecę po zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno ostatnio chodzę spać, między 1, a 2, a godzina 7 zawsze wstaje, ale raczej wyspana mimo wszystko jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem przelotem w domu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wrócisz, znowu uśniesz ;)...ale ok, ok, wszystko rozumiem. Grunt, żebyś na wyjeździe dobrze się czuła, odpoczęła i zregenerowała siły! Należy się i Tobie i Cheryll!...Poczekam na Was spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do komarów(komarzyc)...aż dziw bierze, ale nie "dziabnął" mnie w tym roku żaden, a bardzo kochają moją krew każdego roku. Widocznie w tym, nawet komarzyce mnie nie lubią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Usnę, usnę, z pewnością, trzy godziny to dla mnie stanowczo za mało. Maszeruję, do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Opcja druga-podczas komunikacji telepatycznej z Tobą ściągnęłam wszystkie Twoje komarzyce na siebie.:O Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Kawa, dymek, lulu...{ziewam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
O, tak!💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co Ci się śni? :) Ciekawe jak tam Cheryll? Jak daleko jest już od nas? Na drugiej półkuli zapewne :). Mam nadzieję, że kiedy będzie piła kolejnego, kolorowego drinka z parasolką, to pomyśli czasem o nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pamiętasz dokąd powędrowała Cheryll? Mi uciekło. Spałam bardzo dobrze, nie pamiętam, co mi się śniło. Tyle mam jeszcze do robienia na dziś, o tyyyyleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwaliła się na forum, jeszcze by ktoś za nią pojechał (poleciał) ;) Także nie wiem, ale gdzieś nad gorące morze, bądź ocean :) A Ty co znowu dzisiaj będziesz robiła, kolejne okna do umycia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
To już wiem dlaczego nie pamiętam.;) Teraz biegnę do apteki, potem "rozmowa", prasowanie, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bieg" dobrze zrobi przed spaniem, rozmowa z mężem, mam nadzieję, że też będzie z tych przyjemnych, ale prasowania to za cholerę nie zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bieg, całkiem przyjemny, bo trochę chłodniej, rozmowa jak spalę a prasowanie.......e, tam -jutro.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Po rozmowie. :):):) Zaraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Już zmykam. Śpij grzecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×