Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Rosnę w imieniu Klubu! Jak tam ilość piwa? Moje jakoś znika, ja razem z nim a planowałam dłużej posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wyżej, że zapomniałam już, że je miałam:) Ok Gracha, w takim razie nie przedłużajmy, bo i mnie na sen wzięło, jak to po piwie, no i dzisiaj dzień od 5.45 zaczęłam, więc chyba pora snu nastała :) Do juterka! Kolorowych senków!🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Milusieńkiego spanka dziewuszki!;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A ja własnie do Was zajrzalam ale się spoznilam. Z ta wystawa to super sprawa bardzo chętnie bym obejrzala. Niestety to niemożliwe. Ostatnio sprawdziłem bilety na święta i aż mnie ciary przeszły bo kosztują cztery razy jak w okresie nieswiatecznym! Mimo to na razie planów nie zmieniamy i szykujemy się do Pl. Ja tez juz w sen zapadam wiec do jutra. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Cheryl,popieram.Nawet reklamy mówią "spotkanie z rodziną-bezcenne!".:) Dziś dla mnie świat jest lepszy, dawno nie spałam tak dobrze. Pochwalę się też, że wczoraj wieczorem zastanawiałam się, co moja mama piecze w nocy. W domu dym i słodki, nieco mdlący zapach. To nie mama-to ja-spaliłam czajnik...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to ładnie Gracha, szczęście, że tylko na czajniku się skończyło:P A tak w ogóle, to dzień dobry Dziewczyny!:)🖐️ Dopiero włączyłam laptopa. Nie śpię już od dawna, bo trzeba było podreptać do szkoły i do sklepu, no, ale na razie póki co, mam luz:) Idę sobie herbatkę zrobić. Przypomnij mi Gracha, że wodę nastawiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, pamiętaj o wodzie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej 🖐️ i ja wlaczylam laptopa a nie spie od dawna, ale takie uroki malych dzieci. Gracha Ty kobieto uwazaj bo z czanikami nie ma zartow!!!! Ja mam dzis dzien leniwy, mysle ze zrobie przeglad w jakiejs szafie :D Kurcze juz bym chciala byc na nowym miejscu. Nie cierpie czekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A ja biegam. Chcę pobyć chwilę tutaj i jednocześnie wyrobić swoje minimum "konieczności" domowych przed wyjściem.:) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Gdzie szampan? Komplet na topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cheryll!🖐️ No cóż, w tych godzinach, musimy się zadowolić herbatką...uważajcie tylko na czajniki!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Z tym szampanem to ciekawa sprawa. Na naszym urlopie serwowali wlasnie szampana na sniadanie. Spotkalam sie z tym juz wczesniej, choc dla mnie to dosc dziwne - szczegolnie jak zaraz podem ludzie leca na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie mam basenu, w związku z tym nie widzę przeciwwskazań.;) Szampana też nie mam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ale kiedys byla zasada ze przed poludniem sie nie pije :D Wy dziewczyny jeszcze godzine ja musze poczekac dwie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Niemczech piwo do obiadu to normalka, także co kraj to obyczaj ;) W Polsce to alkohol się pije 24h/dobę, wystarczy przejść się koło sklepów spożywczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pozornie, Cheryll, pozornie. W klubie pić nie wolno, więc muszę czekać do wieczora. Tylko Niente Niente może za godzinkę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Przepraszam , Niente -rozmnożyłaś mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę, bo jak w szkole wyczują, że zajeżdżam alkoholem to mi prawa odbiorą rodzicielskie:p...muszę poczekać jednak do późnych godzin popołudniowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No to wbrew pozorom Cheryll ma najlepiej.;) Odlatuję, na razie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kck0małpa
Jestem Tu nowa przygarniecie i mnie? Wybieram sie na studia do Lublina na studia uzupelniajace magisterskie wczesniej studiowałam w zamosciu i jakos było. teraz bardzo sie boje Lublin jest duzy a ja sama. czy ktoś może mi pomoc? tak jak wy szukam kolezanki z ktora mozna pogadac o wsyztkim wyjsc na piwko czy paieroska ;p. to moje gg 8225865 piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja tez na razie uciekam, musze cos porobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryll,a co musisz zrobić?;)...zabrzmiało bardzo tajemniczo:D...oczywiście to żarcik, nie odpowiadaj, tylko tak fajnie to napisałaś:) kck0małpa, witaj! My się w zasadzie nie spotykamy, jedynie tutaj, na topiku, także zapraszamy:) A co do Lublina, to nie ma się czego bać. To jest miasto duże i nieduże ;) Idziesz na studia, jak sama napisałaś, także na pewno poznasz kogoś i strach Twój zniknie, zobaczysz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Juz jestem :D Niente nic tajemniczego pakowalam graty bo ta przeprowadzka mimo ze nienawidze przeprowadzek jednak jest ekscytujaca. Co do nowej kolezanki, Witamy 🖐️ i jak Niente powiedziala Lublina nie ma co sie bac, zreszta ni ejest az tak duzy zeby Krakowskiego nie znalesc :D Ja tez si eprzenosze do miasta ktore widzialam raz na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej! Pojawiam się na przerwie obiadowo-papierosowej, nie powiem, co zrobię potem.Mogę tylko powiedzieć, że nastawię budzik, by być tu wieczorem.;) Witaj kckOmałpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstałam, ale nie spałam, leżałam i jakaś przymulona jestem :o. Będę zaglądać jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tu jakby ja. Niente zajrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×