Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

A wróciłam ze dwie godziny temu, ale miałam trochę roboty, zupę ugotowałam na jutro, bo raniutko odprowadzam na 8-mą córkę i jadę do Malutkiej. Miałam mieć jutro wolne, ale grafik się zmienił, no i dlatego nie miałam czasu wcześniej zajrzeć tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A mnie dziś dopadły dwie przykre sprawy. Jedna już się wyjaśniła(na razie), druga nie dotyczy mnie ale trochę nerwów zeżarła. O żadnej nie mogę tu napisać.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( A mnie Pan mąż i Pani teściowa już zdążyli dzisiaj wkurzyć. No, ale powinnam się do tego przecież przyzwyczaić. Poza tym mąż to bardzo lubi mi tak z poniedziałku zepsuć humor :o Łączę się z Tobą w tym smutku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie daj im satysfakcji. Synio wrócił, muszę spadać...mam stos grzybów do zrobienia.:O Jeść lubię ale robić? Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jeszcze jestem, będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Już nie będę zaglądać. Dobranoc!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzień dobry! Grzyby ugotowane. Dziecko mnie nie chciało opuścić, siedział ze mną do końca. Ja idę odespać, syn nawet się nie kładł, pojechał do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ooooo Matkoooooooo czy Wy juz nie macie nic lepszego do roboty w nocy????? A moze czasem warto by bylo np dla odmiany pospac? :D Jak juz Gracha dojdziesz do siebie to - Udanewgo dnia - i pamietaj dzien- widno, slonce (czasem deszcz) pora na pracowanie, odpoczywanie, jedzenie, robienie zakupow itd NOC- ciemno, cicho SPAC!!! Niente - oby wtorek byl lepszy i udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witam i znikam! Dobrego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A my spedzilismy przedpoludnie na drobnym pakowaniu, teraz chwila relaksu przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kolejny, lipny dzień...Nie wiem Dziewczyny, co się dzieje i kiedy będzie lepiej? :o Mąż, jak przyszło do płacenia pewnych należności(jego należności) spierdzielił do Rumunii. Nie wiem na jak długo. Wczoraj jeszcze przez telefon obiecywał wpłacić kasę, a dziś dowiedziałam się od jego matki, że on do Rumunii wyjechał...no comments. Córka jest przeziębiona i płakała mi dziś, bo okazało się, że kwestionariusz, odnośnie tych "glinianych zajęć", powinien być oddany wczoraj (ona zaniosła dzisiaj, bo pani mówiła, że jeszcze dziś można:o ), a dziś już za późno :( Malutka, którą się zajmuje, też przeziębiona :o Wszystko dziś nie tak. Smutek, żal i choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente trzymaj sie, to pewnie ta pogoda troche winna. Co do meza - pomysl moze i zwial bez placenia, ale bedziesz miala troche spokoju. Corke na pewno przyjma na zajecia, jak nie to mama pojdzie do szkoly i zrobi zadyme :D Pijcie mleko z miodem i nie dajcie sie bakteriom! A moj duzy syn dzis ma urodziny, swietowalismy w niedziele, ale to dzis jest TEN DZIEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, przez to wszystko, zapomniałam dzisiaj Twojemu Małemu-Dużemu Mężczyźnie, pożyczyć 100 lat w Szczęściu, Zdrowiu i z Uśmiechem na buźce!...poprawiam się więc! :) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, Ty już chyba wyrobiłaś normę na kłopoty. Od jutra niech się odmieni, oby wszystko szło już dobrze! Cheryll, dożo zdrowia dla Czcigodnego Jubilata! Wybaczcie mi ,dopiero wróciłam z ceramiki, padnę na godzinę i maszeruję do piwnicy po słoiki.:O Od jutra zaczynam Oddział Dzienny,więc pobudka 6.15. Mówię już Dobranoc, choć może jeszcze dam radę zajrzeć wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dziękujemy za życzenia, własnie polozylam malucha i posiedze chwilke przed tv albo i to nie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Cheryll, dobranoc Gracha! Jutro mam wolne więc zajrzę częściej. Buziaki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Dziś lepszego niż wczoraj, jutra lepszego niż dziś!:) Już odpowiadam-pobyt trwa prawdopodobnie trzy miesiące. Trzymajcie się!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!🖐️ Ja też Wam udanego dnia życzę!🌼 Gracha i o której w domu będziesz się pojawiała?:o A weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej 🖐️ 🌼 cos niedoczytalam??? jaki pobyt? Ja dzis pakowanie cd :D wiec tez bede zagladala' milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Cos mi odpowiedz skawowalo, no ale 3 miesiace laby Gracha??!! To sie wyluzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No posiedzialam troche, niestety musze zajac sie malym, moze uda mi sie ktoras z Was potem zlapac, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Łap, Cheryll, łap, bo ja na chwilkę....nie wyrabiam na zakrętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Odezwijcie się, proszę zanim całkiem odlecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem zmęczona i niedospana od kilku dni.Wybaczcie, idę spać. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×