Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Uuuuuuuuu, cóż za tłok! ;) Wybaczcie, ale ja dopiero teraz włączyłam dzisiaj laptopa. Nie było mnie od południa w domu, a przed południem nie miałam czasu. Jestem teraz i będę zaglądać...Cheryll widzę, że rodzinie spędza weekend, a Ty Gracha zaglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witaj w domu, Niente!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Poranek zapowiadał się nieźle, planowałam zrobić kilka rzeczy. Zadzwonił mąż, kilka słów i po humorku.:O Przespałam się z tym, posiedziałam na Kafe(do 17.00), po czym ruszyłam do prac domowych. Kiedy siadłam na przerwę-pojawił się Twój wpis!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech! Jak ja to znam! Wystarczy jeden, krótki telefon, by spierdzielił człowiekowi humor na pozostałą część dnia :o. Mam tylko nadzieję, że jutro będą już inne przemyślenia, bardziej pozytywne, no i będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem za! Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic ciekawego, u taty dzisiaj z córką byłyśmy, bo przeprowadził się. A ogólnie jakoś tak smutnawo mi dzisiaj, nie wiedzieć czemu? Idę chyba oglądać film na Polsacie "World Trace Center", oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak, mam zamiar, potem chcę jeszcze sprawdzić czy Star Trek jet świetny, czy to tylko odczucia z młodości.;) To do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, ja dziś miałam pracowity dzień. Sprzatalam, pralam, prasowalam, kiedy się dało bo z małym cieżko dziś wysiedziec. Dmuchalismy balony na jutro. Sama musiałam złożyć rowerek bo tatuś mimo moich próśb jakoś nie miał czasu a on dziś na wyjeździe. Miał wrócić koło 7 z siostra ale coś tam wypadło i nadal jedzie. Poklocilismy się o tamta cholerna rodzine. Teraz pije martini i oglądam angielskiego idola. To tyle u mnie, spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, śpicie? Cheryll, jak samopoczucie dzisiaj, po wczorajszym średnio-udanym dniu i po Martini? A Ty Gracha, jak tam? Tak czy siak, udanej niedzieli Wam życzę! Cheryll, Twój Synuś ma dzisiaj to przyjęcie urodzinowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miłej niedzieli! Cheryll, całus w czółko od 'ciotki' dla solenizanta! Niente, stawiam się na wezwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie , za 15.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Kościoły mi się mylą;) Ty chodzisz na tą mszę dla dzieci, na 11.30, do parafii szkolnej mojego dziecka, bo w mojej jest na 12:P A Synek Cheryll, z tego co pamiętam, to we wtorek ma urodzinki, ale chyba dzisiaj jest impreza:D Tak więc udanej imprezy urodzinowej!:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To leć Gracha, tylko znowu skrzydełek nie połam i do później!🖐️...Idę z tej rozpaczy pobić kotlety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, nie pomyliło Ci się, czasem chodzę do "Twojego".:) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wybaczcie, muszę Was opuścić, nie wiem na jak długo(kilka godzin, dzień). Syn musi coś poprzestawiać w komputerze. Wrócę najszybciej, jak to będzie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(To niech przestawia, byle tak, żeby można jeszcze Cię tu było zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Już nie smutaj, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Co tam w wielkim świecie? Nie jestem na bieżąco, przespałam pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Was nie było, to i ja uciekłam sprzed laptopa, także nie wiem co tam w wielkim świecie, musisz sama posprawdzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobrze.;) Jak u Ciebie, w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic ciekawego, jakoś tak średnio mi ostatnio. Zauważyłam, że najbardziej się odprężam i zapominam o wszystkim co złe, kiedy pilnuję malutkiej:)...A Ty, wyspałaś się? I jak humorek, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wyspałam się , nawet przesadziłam. Humorek lepszy, bo jestem sama w domu ,mam chałwę i piwo! We wtorek zaczynam kolejne warsztaty ceramiczne, niestety zajęcia będę miała tylko raz w tygodniu. Wolałabym w mniejszych odstępach ale darowanemu koniowi....cieszę się z tego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że tak! Zazdraszczam! :) Nie ma to jak robić coś, co się lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Otóż to! Niemal do wszystkiego się zmuszam ale nie do gliny.:) Nie wytrzymałabym z małym dzieckiem,mam tak od kilku lat. Tobie, jak widać taka sytuacja służy, Świetnie, dwa w jednym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×