Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

A powiem Ci, że się sama sobie dziwię, bo moje nastawienie było takie samo na początku, jak Twoje myślenie :) Ogólnie, nie przepadam za małymi dziećmi. Nie mam nerwów i cierpliwości do nich. Jak widać, sytuacja mnie zmusiła, no i staram się i...nie jest źle. Dziecko grzeczne, a nawet jak czasem zapłacze, to nie robię z tego sensacji i zaraz coś wymyślam, żeby się uspokoiło. Sama przy niej terapię uspokajającą przechodzę i naprawdę jestem miło zaskoczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Super! O czym by tu teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Może jutro nam opowie. wiesz, miałam kiedyś takie odchyłki,nadal myślę,że pozytywne. Robiłam urodzinowe torty córce(synowi takich nie wypadało), z pociągiem jako ozdobą-wagoniki,lokomotywa....albo tort w kształcie zamku. Szkoda,że nie robiłam zdjęć. Dzieciom podobało się a ja miałam chyba więcej radochy od nich.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no to faktycznie, super!:) Ja takich zdolności nie mam, ale kiedy pytam córki czy kupić tort czy zrobić?-ona zawsze wybiera moją robotę. Dzieci po prostu lubią, kiedy im się poświęca trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bo to jeden ze sposobów okazywania......się popłakałam...wszystko w normie...wiesz czego okazywania.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co płakać, trzeba się cieszyć z naszych kochanych pociech:) A powiedz co tam u córki Twojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ciężko, nie chcę tu pisać,nie wiem, czy mąż nie zagląda.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, rozumiem, nie wypytuję. Dobrze, że chociaż sama tam nie jest, tylko z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niby tak ale...ech.... Mam nadzieję,że to chwilowe. Rano idę do lekarza, potem będę. Pracujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pracuję, także pewnie dopiero wieczorkiem zajrzę na topik. Idziesz spać, rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niekoniecznie, tak tylko nieśmiało próbuję wyczuć sytuację.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhhhaaaaaaaaaaaa, wyganiasz mnie:P...oj żartuję, żartuję, więc nie gniewaj się :) Wkurzyłam się ze dwie godziny temu (dzień bez wkurzenia na kogoś, jest dla mnie chyba niemożliwy ;) ) i tak siedzę sobie na youtube, ze słuchawkami w uszach i słucham starych kawałków, na rozluźnienie. Piwa nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Co to jest piwo? Ja już zapomniałam. Wiesz, mam wrażenie, że czasem, kiedy ktoś wyprowadzi Cię z równowagi, dostajesz kopa energetycznego. Czasem świetnie to wykorzystujesz na np. porządki. Nie znaczy to jednak, że życzę Ci stresu, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzisiaj już trochę późno na porządki, no i dzień święty mamy :) Dobrze, ze jutro mam dzień zajęty, więc nie będę myślała o tym co mnie wkurzyło, o! ;) Oj ja w ogóle w tym roku nie do życia się zrobiłam i wiem to sama doskonale. Najbardziej boję się tego, że to się nie zmieni, albo nawet pogłębi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oj, chyba boisz się uwierzyć, że jest lepiej. Spójrz na pokój Córki, masz wreszcie pracę, lubisz ją. Chyba nie jet tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nadal odstraszam i przeganiam ludzi, którzy z sercem na dłoni do mnie wychodzą ;) Widzę, że w pewnych kwestiach zmienić się nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie musisz się zmieniać. Kwestia w tym, czy chcesz. Przykre doświadczenia, brak zaufania, czasem zbyt intensywne udzielanie przez kogoś pomocy( i wiele innych), sprawia,że to trudne. Dotyczy to szczególnie tych, którym łatwiej dawać niż brać. Znamy, znamy.;) Teraz uczę się tego, choć ciągle nie łatwo. Pozwól czasem innym zrobić dobry uczynek, zwłaszcza,że na to zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pewnie masz rację:) No i muszę nauczyć się przepraszać i przyznawać do winy, bo mam z tym problemy. Taki typowy baran ze mnie zodiakalny ;) A na koniec dnia, napiszę Ci coś chyba przyjemnego:) Otóż na zebraniu u córki, wychowawczyni rozdała nam(rodzicom) kwestionariusze do wypełnienia i deklaracje uczestnictwa w projekcie "Dziecięca Akademia Sukcesu". Dzieci mają do wyboru kilka zajęć, bardzo ciekawych zresztą i aż trudno się zdecydować. My wybrałyśmy trzy, ale pierwszymi zajęciami, bezapelacyjnie wybranymi przez córkę, to "Zajęcia garncarskie", gdzie dzieci będą nie tylko pracować na kole garncarskim, ale także wykonywać ręcznie figurki zwierząt i postaci ludzkich:) I tu zacytuję teraz moją córkę:- "Mamo, mamo, na to musisz mnie zapisać, bo ja chcę nauczyć się robić tak ślicznego aniołka, jakiego dostałaś od swojej Grachy!" :D. Ona zna z opowieści i Ciebie i Cheryll. Opowiadam jej tyle, ile może 11-latka wiedzieć:) No! także masz małą fankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Łaaaaaaaaaa, ale mi zrobiłaś radochę przed snem!:D Świetnie, to bardzo rozwija i wycisza zarazem, nie wspominając o podnoszeniu poczucia własnej wartości. Przed zajęciami pozwolę sobie polecić rysowanie projektów i próby w plastelinie. Potem mniej czasu traci się na wymyślanie, więc więcej zostaje na działanie. Będą zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy jak to będzie i co to będzie? Szkoła dostała unijną kasę i na razie są zapisy. Muszę nawet uzasadnienie napisać, dlaczego chcę, aby moje dziecko uczęszczało na te lub inne zajęcia:). Jeśli wszystko się uda i zajęcia ruszą, na pewno będę informowała Cię na bieżąco :) W ogóle muszę przyznać, że fajne są zajęcia. Zapiszę ją na trzy, ale nie wiem jeszcze ile razy w tygodniu będą się odbywać? Pewnie raz, więc żeby wyrobiła się z nauką ;) No i dlatego właśnie wybrałam tą, a nie inną szkołę dla niej. Tu mają pomysły i dość wysoki poziom. Dobranoc Gracha, no i do jutra! Miłych snów! :)🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobranoc! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cześć! Optymizmu i energii z poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzien dobry Kochane Wczorajszy dzien spedzalismy na swietowaniu, piciu i objadaniu sie czekoladowym miskiem. Bylo nawet ok choc bardzo waskie grono i brakowalo moich bliskich, ktorzy na pewno wniesliby duuuzo wiecej w imprezke malucha. Dzis mialam go zabrac na rowerowa przejazdzke, ale na razie pogoda nie za bardzo. Udanego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll, słoneczko teraz jest u nas. Podobno tylko na dwa dni, może potem wraca do Was? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
U nas rano tez bylo a my bylismy na spacerze na rowerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bo czeka i czeka a zaraz ją wygonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×