Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość M.......Lbn
ej, Motyl89Lbn, a dlaczego twoje IP jest identyczne jak Gosiek611 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A co to taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
10:39 [zgłoś do usunięcia] Motyl89Lbn Hej Wszystkim! jak tam dzionek? u mnie troche lepiej. ja tez mam wolne bo sasiadka wziela sobie wolne na 2dni i siedzi z malym 21.07.2010] 17:37 [zgłoś do usunięcia] Motyl89Lbn sasiadka znow dala mi malego pod skrzydla,to nie jest normalne zeby dziecko plakalo na widok matki a uspokajalo sie w ramionach opiekunki... 22:44 [zgłoś do usunięcia] Motyl89Lbn najbardziej sie boimy reakcji mamy.. zawsze bylo u nas NAUKA,PRACA,PIENIADZE.. A rodzina jak starczy zycia,tragedia bylo gdy chlopak do nas przyszedl,a co dopiero ciaza.. Motyl89Lbn trudno.. to oni stracili corke i wnuka.(zupełnie jak ojciec Gosiek) Motyl89Lbn rodzice chlopaka siostry ucieszyli sie, powiedzieli ze im pomoga. 09.05.2010] 13:09 Gosiek611 DZIECKO PRZED SLUBEM,JAK TO WYGLADA.NIE POKAZE SIE RODZINIE NA OCZY ,TAKI WSTYD. (rodzice) 14:29 [zgłoś do usunięcia] Gosiek611 Mama mojego Narzeczonego byla przeszczesliwa,gdyby mogla nosila by mnie na rekach Gosiek611 Jak tam minal dzionek ? Motyl89Lbn jak Ci minal dzionek? Imiona piszemy wielką literą! Gosiek611 . gracha,przepraszam nowa gracha Witajcie! Gosiek,cenię prawdę,doceniam czas,który mi pomogłaś przetrwać,mimo,że byłaś osobą w znacznym stopniu nieprawdziwą. Przyjmuję przeprosiny,choć powinny być skierowane nie tylko do mnie. Twierdzisz,że musiałaś kłamać,może i tak....Ale kłamstwo nie jest tylko Twoją sprawą,kiedy rani i ośmiesza innych. Gosiek611 Wiem gracha,ale Ty bylas w to zamieszana nieslusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analiza detektywistyczna
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Florian maila czytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analiza detektywistyczna
nie, zaraz go pogonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analiza detektywistyczna
a raczej zagonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Śledzę topik mimo ze już prawie z łóżka. Był kiedyś taki serial detektywi- a tu mi zawialo podobna tajemnica. Nie ma sensu chyba odnosić się do tych spostrzeżeń. Dla mnie to od początku sprawa smierdziala. Ale zawsze jest jakiś plus - mamy niezła rozrywkę i szkolimy się na detektywow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Szczerze mówiąc dzisiejsze przeprosiny były dla mnie czymś cennym i podłym zarazem. Czekałam na tę odrobinę szczerości ale nie za kłamstwo w zamian. Wpis z poprzedniej strony(IP) został w tyle,więc pozwoliłam sobie na cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
up,up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Mnie sie wydaje ze najlepiej przemilczec temat. Chyba autorka czerpie radość z zainteresowania, wiec nie ma co dostarczać jej pozywki. W końcu odleci ;) dobranoc Gracha i Grupa Operacyjna do Zadań Specjalnych w Zakresie Kryminalistyki i Detektywistyki Na Skale Międzynarodowa Obojga Narodów. Spijcie spokojnie bez dalszej diagnostyki zbrodni i kary za oszustwa dokonane na przychylnym narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie chcę drążyć,mam dość tego tematu! Chcę pogadać! Spokojnej nocy Cheryll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
O czym chcesz Gracha pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
O czymkolwiek...napracowałam się...uff.... Już Florek,już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No ja już w łóżku ale widzę ze to jest pora na kafe. Zawsze omijają mnie jakiś fajne dyskusje. Wprawdzie patrzę jednym okiem i to w telefon wiec za ewentualne błędy przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi, Cheryll, ja też za niedługo spać idę, jestem jakaś padnięta. Jeszcze troszkę i też mnie nie ma. Chyba więc dużo Cię nie ominie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Się katowałam z tym powyżej,przez przerwy i bez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A co dziś takie zmęczone? Kisicie ogórki, przetwory na zimę? Ale ja to bym mogła zabić za malosolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu się czym katować, trza do przodu iść! :o...oj, sorry, powinno być: :)-optymistycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ogóry i kilka słoików to zeżarłam(bo nie zjadłam), jak byłam w ciąży, a nie zdawałam sobie jeszcze z tego sprawy. Tata mój zawsze robił i robi do dziś, ale wtedy mówił, ze wyjątkowo mu nie wyszły :D-mnie tam smakowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,nie zabijaj,ten duży słoik u mnie w kuchni to atrapa,naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Zawsze można mieć nadzieje ze wcielenie trzecie wniesie jeszcze wiecej zamieszania lub rozrywki do topiku. Ale jak mówią do trzech razy sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja takich nie jadam kilka lat, nie wiem czy można kupić takie małe ogoreczki bo jeśli tak to zatrudnię mamę jak się pojawi i nie będzie przepros!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Oki kochane bo nie widzę ekraniku. Dobrej nocki i do jutra pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×