Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Cheryll,też wolałabym ze znieczuleniem,gdybym była pewna,że nie jest szkodliwe dla dziecka.(nie wiem nic w temacie).Mi dali tylko kroplówkę na przyspieszenie po kilkunastu godzinach,potem dwa zastrzyki też w tym celu.Drugi poród trochę łatwiejszy,o możliwości znieczulenia nie miałam wtedy pojęcia. Opinie są różne,mądre, głupie lub złośliwe.Często bulwersujące prawa forum,jak to ktoś powiedział.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
po "bulwersujące" miał być przecinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, no to ja już w ogóle nie powinnam nazywać się matką ;) Miałam zaplanowaną cesarkę (problemy z dzieckiem, problemy z łożyskiem) i nie wiem co to skurcze, odejście wód, wszystko mnie to obeszło. Jednak cesarka w znieczuleniu ogólnym to też nic przyjemnego, oczywiście zwłaszcza po :) Ja tam jestem za tym, żeby ani dziecko się nie omęczyło, ani matka, a w dzisiejszych czasach mamy przecież więcej udogodnień, jak 10, 20 lat temu i trzeba z tego korzystać!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle, to właśnie wróciłam:) Uff, nie ma czym oddychać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
trzeba z tego korzystać!!!!!!!!!---Nie skorzystam,dziękuję! :P Jak imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie! :P A w porządku, dziękuję, ale piekielnie gorąco :o Niby na zewnątrz, ale zadaszenie było, nie było czym oddychać :o Cieszę się, ze już w domu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Też wolę być w domu,choć mój klubik jest w piwnicy(źle się kojarzy,ale jest jasno i dużo przestrzeni),Więc dużo chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam pytać, jak Ty tam wytrzymujesz i czy klima jakaś jest ?:) Dobra i piwnica...Od jutra ma być ochłodzenie :D...a po nim znowu upał :o...jeszcze trochę i zwariuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ze wszystkimi coś się dzieje,obwody nam się przegrzewają. Dziś około południa jechałam obok Gali.Facet chciał wjechać na parking (do 2.4m.wys.),zapomniał chyba ,że za osobowym samochodem ciągnie przyczepkę z jakimś stelażem(na okna?).Wyrwał barierkę/ogranicznik wysokości z korzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha, najlepsze było rok temu, jak na wiadukt, prowadzący do Carrefoura, tir chciał się przecisnąć:D Oczywiście wszystkie tablice poprzerywał, no i się nie zmieścił Kto mu u licha dał prawko na C+E ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
O tym nie słyszałam.Słyszałam natomiast historyjkę,ponoć prawdziwą. Kobiecie zepsuł się samochód,poprosiła koleżankę o holowanie.Koleżanka przyjechała,zaczepiły linę i obie wsiadły do samochodu z przodu.Zorientowały się dopiero,gdy drugi samochód wylądował na słupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
20:39 gosc123.0 Hej Zakladam ten wątek dla wszystkich kobiet . Chcialabym by pisalo tu jak najwięcej kobiet zwierzalo się ze swoich problemow i wogole Zapraszam wszystkie kobiety do uczestnictwa w rozmowie Pozdrawiam Gosia hej i wogole-Gosia......mam schizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Rozmawiam z córką,zaraz wrócę,czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, rozmawiaj spokojnie. Ja już ze swoją rozmawiałam przed chwilą. Jakoś kiepsko się czuję, nie wiem czy zaraz się nie położę :o. Piwa wypiłam dwa, zjadłam sałatkę, ale te upały już mnie wykańczają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja jedno-w trakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
I co, śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zdążyłaś w ostatnim momencie,już miałam odchodzić. Zepsułam topik Gosi,wpisem tutaj,tak mi się wydaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wiadomo.... nie wiem na którym nie zwróciłam uwagi,w aktualnych już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znaleźć. Jedynie jakaś dziewczyna szuka sponsora z Lublina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie warto-cztery wpisy-pierwszy znasz,drugi-ktoś się odezwał-jakieś proste pytanie,trzeci-chamska uwaga.Te dwa w jednej minucie.Potem odp.Gosi ,coś w stylu-Nie chcecie,to nie.Całość 2 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Już się nie martwię,bo.........tym razem nie powiem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Aaaaa,widziałam,widziałam,ale myślę,że do kosmitów jeszcze nie doszła.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Teraz to bardziej możliwe,autor twierdzi,że kosmitów sam wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×