Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Miałabym dużo do napisania, niestety, zbyt nierozważnie pisałam wcześniej. Teraz mam karę' muszę się ograniczać, dlatego czasem wypowiadam się ogólnikami, choć, uwierz, bywa bardzo ciężko.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Moje plany, to tradycyjnie-do kościoła, łóżko, obiad,łóżko, topik, sen. Ogólnie strasznie rozrywkowa jestem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio niedzielę traktuję jako dzień prawdziwego lenistwa. Córka ma trochę lekcji do zrobienia, w tym kolejne wypracowanie, więc pomogę, sprawdzę i będę się lenić. Obiad prawie na jutro mam gotowy, uff!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ja z przyjaciółką się pewnie zobaczę, na cmentarz do mamy pójdę i nie tylko, drugie danie zrobię, przed netem może posiedzę, do kościoła pójdę i nie wiem co jeszcze może babcie odwiedzę jak czasu starczy a jak nie to w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A le tu też chyba zajrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak! Dzisiaj przyznaję, że nie było mnie pół dnia. Byłam z córką na urodzinach, ale jutro siedzę w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dam radę bo jak jestem u przyjaciółki to nie potrafimy się rozstać ona ma do tego 2 i pól roczne dziecko ale nie ma neta a zresztą nawet byśmy o tum nie pomyślały chociaż nie mieszkamy tak daleko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
O'K! Niniejszym pozwolę sobie pożegnać się na dziś! Do jutra Kobiety!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Gracha! Śpij spokojnie i wyśpij się!!!!!! Do jutra! Tak Niebieska, chwilkę jeszcze jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik:). Od czerwca, o ile się nie mylę. Założycielka ostatnio pojawiła się, ale uciekła. Zapewne nie ma zbytnio czasu na udzielanie się, ponieważ jest w klasie maturalnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nadzieję, że jeszcze zajrzy, bo dzięki Niej tak sobie tu rozmawiamy od miesięcy, a nawet czasami widujemy realnie:) Ok, mykam spać, bo już na jedno oko widzę;). Kolorowych snów Niebieska! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Postaram się dziś zaglądać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Cheryll gdzie?:( Aaaaa, pisała przecież o spędzeniu weekendu w nowym domku, wreszcie we trójkę:). Ok, to chyba Jej Gracha podarujemy tym razem, jak myślisz? ;). Ja chyba niebawem stąd znikam, bo obiecałam dać laptopa córce, ale wieczorkiem wrócę tu jeszcze:). Pozdrawiam Gracha!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej, hej, Niente! Cheryll usprawiedliwiona, reszta, to chyba L-4 przyniesie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jak zwykle tu i tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jak zwykle-uroczo-tam.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
...i jak zwykle pusto tu.:( Jutro i pojutrze wracam późno, generalnie czeka mnie cały tydzień na wysokich obrotach. Czymta sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu, ale w sumie i mnie czeka ciężki tydzień...no może przesadzam, ciężki czas do czwartku, włącznie. Do jutra zatem, może choć na chwilkę!🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziewczyny, duuużo siły na ten tydzień!🌻 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×