Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
No hej gracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej,hej! Ja na chwilkę,rano zapisałam się do lekarza,zaraz biegnę.Jak humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
U mnie humorek bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad Firlejem byłam :) U mnie humorek do bani ;/ pokłóciłam się z facetem, bo chce sobie motor sprawić i wywalić jak dla mnie w błoto 12 tysięcy eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ewelinko nie motor tylko motocykl jak to moje kochanie mowi,he. tez mu odbilo pewnego czasu na temat dwoch kolek,chcial wziasc pozyczki 20tysiecy na ten motocykl! tyle klutni bylo o to az w koncu odpuscil.. Ty tez mu wytlumacz ze narazie raczej macie inne wydatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mu staram sie mu to wybić, i wszyscy do okola! Ale nie! woli się obrazić. Bo on pracuje i może sobie na niego pozwolić, i że wygodniej motorem niż samochodem do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
powiedz mu ze nie chcesz zeby jezdzil bo sie o niego boisz,teraz tyle wypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Kobietki. Ewelino jak ja Ci zazdroszcze tego jeziorka! Ale nie zazdroszcze problemow z motorem. Ja ich niecierpie, moj facet tez nie przepada, woli samochody i nimi sie sciga ha ha ha. Ale od wczoraj zaczynam planowac nasze wakacje tak zeby na przyszlosc nie zazdroscic takich wypadow nad wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Czesc cheryll! a myslalas juz gdzie pojedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Wlasnie studiuje mape i oferty. Bedzie to jakas ciepla wyspa pewnie ze zlotym piaseczkiem i palmami. Chyba mam fetysz na punkcie palm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
No no cheryll! i kto tu komu ma zazdroscic?? ja z narzeczonym pewnie pojade nad morze,pozniej gdzies pod namiot ze znajomymi zaszalec nad jeziorkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Najwazniejsze zeby dobrze zaszalec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 16ego mamy już zarezerwowana Szczawnicę (kocham góry) ale jeszcze tak dalej a nigdzie nie pojedziemy :( Tak boje się o to, że będzie miał wypadek na tym motorze! Dotychczas uwielbiał samochody, szybką jazdę nimi, a teraz mówi, ze na motorze będzie wolno jeździł HA! Chyba sam siebie oszukuje! Tu nawet nie chodzi o jego jazdę, bo wiem, ze kiedyś miał motory i na nich jeździł, tylko o to, że nawet najlepsi "motorowcy" ulegają wypadkom a to nie samochód! Praktycznie zero bezpieczeństwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
No wlasnie... moj chcial jeszcze scigacza wiec mu powiedzialam ze jak mim gdzies pojedzie to do mnie ma juz nie wracac.pomoglo... powiedz ze jak on wsiadzie na motor to Ty sobie wyskoczysz z samolotu,tylko bez spadochronu,moze to pomoze,he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle zgania na mnie, ze zawsze marzył o motorze i kiedy ma szanse to marzenie spełnić to wszyscy stają po drugiej stronie. Już mu matka mówiła, ze jak kupi motor to niech do niej nie przyjeżdża! Chyba to nie poskutkowało, a z matka jest blisko. Dziś mi powiedział na g-g bo był w pracy, jak mu zaczęłam pisać co czuje, że już go nie kupuje, żeby wszyscy dali mu święty spokój. Więc napisałam, ze mu dam spokój raz na zawsze i wyłączyłam się! Było to rano i do tej pory się nie odzywam! Choć pisał, dzwonił ale ja jestem uparta, chciał spokój niech ma! Wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ewelina juz moze wystarczy tego focha? pol dnia kary to i tak sporo a juz motoru nie kupuje, wiec milosc moze zagoscici na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Kłania się kolejna nie-zwolenniczka motocykli! Bajeczka faceta o wolnej jeździe........już to widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
E tam cheryll. takim to nie mozna popuscic bo na glowe wejda. tak Cie wplataja w poczucie winy ze jeszcze sama bys mu kupila ten motor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku widzę, ze mnie doskonale rozumiesz, właśnie on tak potrafi zamotać w głowie, ze jak się mu nie postawisz to będziesz zganiała winę już na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ja to mojemu z jego bratem kupilismy na urodziny zeby sie cieszyl,zawsze marzyl o takim,ale po miesiacu mial wypadek,niegrozny uraz kregoslupa,zlamana noga. powiedzialam mu ze to jego ostatni raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
doskonale rozumiem. raz ze to droga zabawka,dwa niebezpieczna nie tylko dla motocyklisty,trzy tylko na ladna pogode,cztery nie ekonomiczna-nawet zakupow nie ma gdzie schowac,piec niewygodna przynajmniej dla pasazera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Cheryll kara faceta nigdy nie trwa za dlugo,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Są,są,tylko nie chcą przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Widze ze dziewczyny bojowy nastroj macie ze wskazaniem na facetow :) a ja dzis dla odmiany jestem lagodna jak baranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×