Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie jest śmieszne...

KAFETERIA MJUZIK KŁIIIZ :)

Polecane posty

zalózmy ze to była bjork :D teledysk kojarze ta nazwa kapeli zaczyna na sie na W ale za zadne skarby nie moge sobie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, grany przez dość znanego aktora, budzi się rano, by odkryć, że ma na klacie przy(sz)czepiony ładunek wybuchowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za łatwo będzie :) Facet jest przystojny i grał w serialu produkcji amerykańskiej, choć jego językiem ojczystym nie jest angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie więcej podpowiedzi? Aktor wystąpił też w teledysku znanej wokalistki, gdzie gra z nią w szachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddałam się przy "gra w amerykańskim serialu", no ale Ostry dyżur to jednak oglądałam ;) Unkle - burn my shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech będzie tak: członkowie zespołu trafiają w lesie na szkołę dla niesłyszących dziewcząt. Zaczynają tam grać dla nich koncert itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka sprzed 4 lat, zespół amerykański, utworzony z inicjatywy znanego z innego zespołu wokalisty i muzyka, który to niedawno z jeszcze inną formacją i w innym składzie nagrał kolejną płytę. Znane nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl rodem z teledysków foo fighters ale chyba zły strzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Foo Fighters. Podpowiem, ten wokalista był lub będzie w Polsce z każdym z tych projektów. Z tym, z którego jest ten teledysk, akurat był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wihajster
The Raconteurs - Hands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wihajster
moje chyba trudne będzie, ale spróbujmy:) utwór z zeszłego roku, nagrany przez wokalistę znanego amerykańskiego zespołu (występujący pod pseudonimem) w teledysku wokalista razem z kobietą (wokalistka mniej znanego, kanadyjskiego zespołu, nie śpiewa w utworze) demolują pokój hotelowy, piszą coś na ścianie, robią sobie zdjęcia i je zostawiają, a na koniec uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dawajj
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wihajster
nazwa zespolu z którego pochodzi wokalista brzmi tak samo jak nazwa pewnej międzynarodowej organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka wyrocznia kafe
pewnie organizacja zdrowia :classic_cool: ale co i jak to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wydedukowałam, że to Julian Plenti - games for days. A najlepsze jest to, że nawet lubię Interpol, ale nie wiedziałam, że wokalista poczynił solowy album :) Moje będzie łatwiejsze, teledysk był grywany często. Na pustynię spada kobieta anioł, zespół próbuje ją odbić z rąk oprychów, którzy ją stamtąd zabrali. Piosenka sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na razie raczej zawiesił działalność, nagrał dotąd tylko 2 płyty, ale muzycy, którzy w nim występowali mają na koncie zdecydwowanie większy dorobek sprzed tego zespołu. Rock, znane nazwiska & pseudonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudnee to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet google sobie nie
dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówię znane nazwisko, to mam na np. myśli wokalistę, który odszedł już z tej grupy, by reaktywować jeden zespół z San Diego, a jak mówię o znanym pseudonimie, to mam na myśli gitarzystę, który ze swoim pierwotnym zespołem nie ma już nic wspólnego, ale ostatnio wydał solowy album i ma tak znane pseudo, ze nawet jak się człowiek nie interesuje muzyką, to i tak go zna. Teraz już da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wihajster
velvet revolver- she builts quick machines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze posiedzcie razem na kafe
no dawajcie kolejna trudna zagadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×