Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

własnie robie kolacyję:Dmasz ochote???co prawda nie mam zbyt wiele w lodówie ale z niczego cos:Dmam dżuzgawki z bitą śmietaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lece myśle że te 400 km mnie nie przeszkodzi a tak na poważnie chętnie bym zjadł z Tobą te truskawki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...sałatkę z pomidorem ,ogórkiem i serem feta tez musiałąm dokonczyc sama:O bede pikna i gładka za to :P:D te 400 to pikuś dla chcącego :P:P:P:P:P lepiej nie...jak zasmakowałabym spania razem mogłąbym Cie potraktowac jak narkotyk niezbedny do lajfa:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym...nie wiesz jak wyglądam :P moze jezdem straaaszną czarownicą o niepożądanie odpychającym wyglądzie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ale mimo wszystko to bym był dopiero rano więc musiałbym Ciebie obudzić :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:O znaczy na śpiocha???:P dobra :D tylko rano jezdem potargana:P chcesz ryzykować?tylko zeby nie było,ze nie ostrzegałam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć FI Fi :) :) :) zarezykuje hmmm ale Ty też nie wiesz jak ja wyglądam prawda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes nieco misiowaty?????:Dkwetsia zasadnicza:D oczy?włosy?rozmiar buta?prosze jeszcze o typ bielizny ulubionej:P rodzaj perfum:P palący?niepalący?narwany?spokojny?szalony?:D:D:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ile pytań naraz jakie włosy i oczy to już napisałem na samym początku jak tylko pokazałem się u Was a narazie powiem że jestem raczej szczupły chudy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:D odwiedze Cie(no nad Wisłą to powiedzmy że w Warszawie:P ) na Lech-Legii najbliższej :P:P:P jak przezyje:P:P:P tylko jak zamiast na Ciebie rzuce sie na sunsiada Twojego ,nie miej mi za złe...rysopeła Twojego prawdziwego nie mam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha dam Ci taki namiar że napewno się nie pomylisz z W-wą trafiłaś tylko nie zapytałaś skąd wiem że akurat 400 km tylko kłopot bo kibice tych drużyn nie bardzo się lubią ale myśle że My możemy być ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja czasami jeżdże w Twoją strone tylko przeważnie dowiaduje się o wyjeździe na pare godz przed wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedziemy ponadto jak mnie zobaczą w biało niebieskich barwach :P podejrzewam,ze bedzie ze mną kiepściuchno :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dokładnie takie jak lubie he he a na początku topiku jedna osoba podała nazwe miejcowości z jeziorem sprawdziłem i wyszło mi 400 km :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie :P nad jeziorem to sie grzeszy :D:P albo bierze udział w spędzie gwiazdorskim :D i jak co roku grzecznie sie tam chyba stawię :PMarkowskiego jeszcze na zywo nie miałam przyjemnosci oglądac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało niebieskie ok ja moge zaprowadzić Cię tam gdzie kibice Legi spotykają się a jako ciekawostke powiem że własnoręcznie naleje Ci piwo Lech i włos Ci z głowy nie spadnie mimo że nie jestem kibicem i nie pracuje w tamtym miejscu a niejestem w żadnej mafii coprawda pliwowa miała by zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie śledze takich portali zresztą nie mam na to czasu a jego brat jest księdzem zresztą podobno bardzo ok a kościół jest na przeciwko stadionu Legii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabronina nie jest dla nikogo a na pewno nie dla Ciebie a jak chcesz z kimś porozmawiać to powiedz to pomoge ci odszukać delikwenta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie :P nie bedzie zachwycony faktem ponownego dręczenia :Dbywam czasem nad wyraz miłośnie upierdliwa :P:P:P idole lubią swoich fanów na odległość :P:P:P:P:P:P:P:Pzwłaszcza takich zadziornych jak ja :D w kazdym razie mozemy sie umowic w Bieszczadach :P jeszcze tam nie byłam :D a jak wynajmiesz Tira na wycieczkę to ja sie piszę :D pociąga mnie ta skrzynia biegów :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi....to ja Cie kiedys odwiedze jak pozwolisz :Dbede grzeczna :D obiecuje :D Upsss...ja juz dostałąm rozgrzeszenie i jezdem bardzo grzeczną dziewczynką wiec nie namawiaj do grzechu bo znow mi klęczec przyjdzie w przepranxach za swoje wystepki :P no dobra czasem rozrabiam :D ale niekaralny dotad ze mnie awanturnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia z między biegami hmmm mnie bardziej pociąga w takim sprzęcie potęga silnika i jego moc ale obecne tiry to już nie to samo prowadzi sięto lżej niż osobówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×