Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Fifi...Ty moja friendko...mowisz jak majne realne friendy...ich tez nie słucham i nadal swoje :D bo ja jestem takie uparte ciellę :D za tydzień mamy festynosa z Perfectem w roli głównej:D:Daaaa i do naszej budki z lodami przywiezli te o smaku gumy Donald :Djak siem dzis naszczęśliwiłam nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...wiesz co oprócz jazdy tirem i motorem mam zamiar zaniedługo zrobic???tylko sie nie smiej,bo własnie dostałam salwe smiechu od realnych friendów...chce zapisac sie na kurs Pole Dance....:P upssss....ten ksienciunio co posiada mojego pantofelka wcisnął go na stópkę innej :P a morał taki,ze twardo obstawiam swoją samotnię ,czasem Wam tu marudząc,nie pije zbyt wiele alko procentów gdyz wzmaga sie we mnie wtedy napastliwe diablo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Diablo bardzo często ludzie przy rozstaniu się ranią i mówią bzdury nie bierz tego do siebie i nie poprawiaj tego co piękne i naturalne niech ten który cię pokocha ma Ciebie taką jaka jesteś naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss...nie bądź dla mnie tak dobry...uwierz na słowo moje-ja nie zasługuje na to ja nie powiedziałam mu nic przykrego na odchodne oprócz tego,ze nikt nigdy nie zranil mnie jak on.a on powiedział wiele słów...gdzies tam storpedował moją kobiecość ,której poki co na próżno szukam.w kazdym razie,jak ma ze mną czasem stycznosc zadziwiająco daleko sie ode mnie trzyma...nie wiem czy to ze starchu ,ze z desperacji sie na niego rzucę hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Widze Fi Fi że tu wszyscy po przejściach echhhhh dla Ciebie też zaświeci słonko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...kumpela namawia na kurs jogi wiec jak usłyszała o kursie Pole Dance...powiedziałą tylko jedno-a na cóż Ci kręcenie sie na rurce?????:D -a w gruncie rzeczy ów kurs to doskonała metoda na wymodelowanie ponętnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów :Djak zapewniają reklamozapodawacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko drogi Upsss nie podkradaj mi Fifi;) ja ją pierwsza zdobyłam:D tak łatwo jej nie oddam :D a tak na serio...Fifi to cudowna kobieta o bardzo dobrym sercu😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Diablo facet przy rozsstaniu bardzo często nie zrozumiale i boleśnie zachowuje się dla byłej partnerki bo mimo że sam już nie kocha to boli go że tą jego byłą może mieć inny i to go wyprowadza z równowagi dlatego rani na oślep często bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem przychodzi mi na mysl pokusa,zeby pokazać mu,ze i mnie mozna kochac...ze i mnie ktos pokochał tak inną miloscią ,której on mnie uczyl...pełną spokoju,ciepła,dobra...bez krzyku,łapy,gróźb,zabieraniu jak sie nabroiło i nagradzaniu jak sie było grzecznym...czasem mam zal do losu,ze on jest teraz so happy a moja codziennosc to najstraszniejszy ze straszliwych koszmarów koszmar...czasem odbieram mojego lajfa jako karę za to,co zrobiłam złego w zyciu.Ale łąpiąc dobre słowa Dobrych Ludzi jakos jeszcze sie trzymam i wciaz miewam nadzieję...w sumie to czekam na cud :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Obie jesteście bardzo miłe :) :) :) a ja ciesze się że moge z wami pogadać w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
hmmm widze że wasi byli dużo złego wam zrobili echhh napewno znajdą się faceci którzy was pokochają z wzajemnością i będą warci waszych uczuć troche cierpliwości wiem że to nie jest łatwe ale warto poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zaglądam tu z dwóch powodów...zeby pogadac z moją Fifi o wszystkim,realnym zyciu,problemach z eksem,ktore są nadal,o smutkach,radosciach,marzeniach...a ten drugi powod to taka moja tajemnica zwiazana z kims o kim do tej pory nie zapomniałam:Ptakie wirtualne szukanie czyjejś obeznosci... i tez jest mi miło,ze tacy mężczyzni jak Ty Upss ,z którymi fajnie i do rzeczy sie "rozmawia" wciąż istnieją...aczkolwiek śmiem wysnuć wniosek,ze jestes zajęty :D z prostej przyczyny...chyba wiekszość mezczyzn o ciekawej naturze ,inteligentnych i ciepłych oddało juz swoje serducho we władanie niewieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi mi sie z Wami naprawde dobrze😘zupełnie jakbym Was miała tuz obok siebie na dywanie sącząc wino :D alle musze sie chyba oddać Morfeuszowi we władanie :D woła mnie uparcie do łóżka :D 😍😘 pa Skarby moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Wiesz Diablo miło mi ale u mnie sytuacja jest bardziej skomplikowana ja też jestem po nie zbyt udanym związku popełniłem dużo błędów ale szkoda wracać do tego to już historia a całkiem wolny nie jestem jest ktoś na kim mnie bardzo zależy ale nie stety być razem nie możemy i nie wiem czy kiedyś to nastąpi tak życie to nie bajka echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Miłych snów Diablo odwiedze was tu jeszcze jak mi pozwolicie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
tak Fi FI ty też pewnie będziesz szła spać bo to już bliżej ranka hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Nie trace nadzieji ale wiem że szanse na pomyślne zakończenie są małe a do tego dochodzi mase innych problemów związanych z tą sytuacją pśrednio i bezpośrednio echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
dobranoc Fi FI buziaki :) :) napewno was odwiedze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
hej Fi Fi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
to mnie miło że Cię widze :) jak humor po sobocie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
to masz bardzo dobre nastawienie :) hmmm ja też się tak staram tylo nie zawsze mi się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
mnie praca pomaga przynajmniej nie mam czasu na myślenie trudniej jest wieczorami i w wolne dni ale jakoś sobie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
zgadza się ale nie ma co smucić :) z ciekawostek to u nas wianki zorganizowali daleko od wisły ciekawe gdzie je będą puszczać chyba w fontannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
ja też mam bardzo blisko Wisły a nie wiem czy były wróżby nie byłem na wiankach miałem sporo pracy wcześniej i jakoś nie bardzo mi się chciało może Diablo jest na jakiejś imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
wiesz ostatno byłem tak zajęty że zapomniałem o wiankach znajomi przypomnieli mi już wieczorem bo mógłbym się wybrać no ale będzie jeszcze dużo imprez a ty byłaś na jakiejś imprezie dziś a tak naprawde to wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
no tak czasami się zastanawim czy człowiek nie jest niewolnikiem pracy bo nawet jak nie pracuje to nie ma siły albo chęci na zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×