Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Gość upsssss
to masz dobre podejście ja ostatno pracowałem dodatkowo za kolege bo on na urlop wyjechał to troche zmęczony jestem dzisiaj będe odpoczywał a od poniedziałku znowu kierat bo mam bardzo pilną prace która czeka już bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Wiesz to nie był tydzień tylko od początku miesiąca do piątku ostatniego a oczywiście i w mojej firmie musiałem mieć więcej pracy niż zwykle ale czasami tak trzeba teraz zajme się tym zaległym bardzo tematem Fi FI nie gniewaj się ale ja pożegnam się już bo oczy same mi się zamykają a głupio by mi było zasnąć w trakcie rozmowy miłych snów Ci życze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
cała przyjemność po mojej stronie :) Słodkich snów o czymś przyjemnym dla Ciebie :) :) :) buziaki na sen pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi😘to teraz po kobiecemu :D mam krótką fryzurkę😭very nawet jak na moje oko ale teraz powinny juz rosnąć9tzn rosną ale sie kruszą wiec doopa blada) a kumpela u ktorej je robiłam obiecała,ze na trzydzieste moje urodziny będą do pasa:Djechałąm wczoraj do niej w stare miejsce ,gdzie mieszkałąm tych dziesiec długich lat wiec w sumie byłąm atrakcją dnia heheh wielu zeby nie powiedziec prawie wszyscy przyjmują mnie z takim ciepłym słowem,na eksie wieszają psy zaś.Wrociłąm padnieta ale musiałąm ogarnąć mieszkanko i była moja kolej na korytarz...wiec smigałąm mopem tudziez przerywając na pogadychy schodzacych i wchodzących :D to byl fajny dzien dopoki nie nastapiła stycznosc z eksem...ten wkrfił sie ,ze u fryzjera byłam,ze na to mam pieniadze,ze słońce mnie dopadło ,ze powinnam byc blada jak trup i takie tam bzdety...:( miałam kiepską noc...śnił mi sie on i Jego Dziunia z wielkim tzytzem😭 zresztą nie pamietam kiedy cos ładnego mi sie śniło...a teraz wcinam kanapki z nutellą bo ryczeć mi sie chce w sumie bez powodu konkretnego :O aha jak wypłynę finansowo na wierzch pomysle o takich dłuuugich włosach Clip-On na potrzeby wyjść :Ddo city:D bo troche zadziornie krótka ta fryzura😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Nutella jest pychotna :P:P jak lody o smaku gumy :PDonald:Pspalę to na rowerze dzis o tak piknej pogodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie lody nie mogą być o smaku gumy:PDonald:P to są lody o specjalnej recepturze bardzo zdrowotnej bo w biodra nie wchodzą a rownie smaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
witam na topiku ,moge sie troche ogrzac ,a zimno dzis jak h..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
lódów dzis niet ,a za zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
jetses uuppss ze wczoraj:D imigowanY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Witam serdecznie wszystkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
bez takich tutaj z rana pytłam o UUPSSS i jest imigowany tez siedzi ,jest was 2 czy jeden ,wiem nie przyznacie sie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz kiełbaski i pifo to grzej ile wlezie :Dale to dopiero ma swoj urok jak sie sciemni :P dawno nie byłam na takim ognichu :O trza na wieś znow wyjechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
tylko nie ksiazki ,chyba bym wolała chrust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to wlasnie jest problem:P jest love -nie ma edukacji :P:P motyle w brzuchu co innego nakazują wtedy zamiast dokładnej lektury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na konkursie przez Sedessa organizowanym z tytułu niskiego wzrostu ,zbyt blondowatego blondu...choć do mordki mojej chyba nie zdążył sie przyczepić :P ale do nóg,pupy i czego tam jeszcze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mister...znaczy nie pogniewaj sie Bejbe,mieliśmy tę przyjemność do takowej sposobności??? krcze chyba wtedy byłam odurzona w takim razie love bo nie umiem odszukac tego w szufladach z pamięci zapiskami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×