Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Góraleczko....wiesz,majne akumulatory prawie wyczerpane...przydałby mi sie jakis wyjazd...samej...by ochłonąć,przemyslec,naładowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie...zabrałeś tunike,ja tu po biegach wieczornych wracam a jej nie ma:P:P:P niegrzecznie biegac bez tuniki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku ładnie Ci jest bez... :P ;) proszę szpilki ;) załóż :P lepiej deptać :P i biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglik śpiewający po polsku niesamowity:) Musi być szczęściarą ta dla której tak się poświecił. To nie przymierzając prawie tak jakbym ja próbował nauczyć się chińskiego:) Irą rozłożyłaś mnie na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
It's not you... czesto słucham tego...to jak modlitwa niemal ostatnio;) http://www.youtube.com/watch?v=_SWpSsTj4cY tak...zawsze mnie zastanawiało ,co takiego mają w sobie,jakie są kobiety...o których sie spiewa...ten Anglik całkiem fajnie zapodaje,z tego co wyczytałam,ma swoje grono fanek i chyba to dobrze,bo ma cos w głosie co przykuwa uwage...zreszta ja do głosu mam słąbość...majne fetysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet....bywam niewygodna we śnie,ściagam kołdre,rozrzucam sie na łóżku,rano wstaje w stanie poczochranym i potykającym sie o wszystko co pod nogami...bywam nieokiełznana,nicpota,wredna maupa...Ty lepiej to przemyśl Bejbe raz jeszcze :P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diable...co tam w piekele dzis słychac było???ja grzecznie dzis dzionek spedzilam i nie zahaczyłam o Twoje jestestwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak oplakane dla nas ...ale wiesz ja juz tak 23 lata mam i nie narzekam kocham go mocno a jakbym z nim byla to nie bylobuy tak rozowo wiec wole byc raz na jakis czas i tesknic ...a jakie piekne sa potem spotkania ...:) ...na to czeka si ecale zycie ....glowa do gory ....3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetto moje... nie...maupa ze mnie dość czepliwa...jak ogonkiem zawinę wokół ud porywacza mego serducha ,bywa,ze odczepic sie nie moge i miloscią doń pałam a ten zazwyczaj ućka gdzie pieprz rośnie od mojej love :P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casia...wiem i rozumiem bardziej niz myslisz...ale to spala...do cna czasem...czasem jest lepiej a czasem tesknota zyc nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja takie sado-macho jestem...:)....nie zamienilabym tego za NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×