Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

ello Diabołku😘 umieram dzis...choo rozmasowac mi kostke...starość nie radość :O nici z biegania chyba jutro😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz z tym przypałem:) Podejrzewam, że w oczach faceta wyglądałaś atrakcyjniej niż po najstaranniejszym makijażu;) I wcale nie próbuję podważać Twoich umiejętności podkreślenia czy zamaskowanie tego i owego;) Najważniejsze, że dbasz o zdrowie, a opinia innych się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa:O zziajana...w rumieńcach...śladowym makijażem...a tu usmiech od ucha do ucha :P ale jest jeden plus oprocz tej cholernej kostki...wracam z takim powerem...szczesliwa...i w sumie to dzieki mojej Sisterce to wszystko...ona mnie zmotywowała :) w zyciu tyle ruchu nie zaznałam :P http://www.youtube.com/watch?v=SUMcA--ejOc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpionsi, to pojechałaś wspomnieniami... Miałem przyjemność byc na jednym z ich koncertów w Stuttgarcie, 2001 roku, 100 tys ludzi na Schlossplatz, niezapomniane przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ałć:O miało byc niezbyt mocno :P:P:O:D😍😘 oszsz w morde jutro sie nie ruszę :P:D masażystę wezwać może???:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×