Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Było na południe ale dobra ja wejście na dach otworzyłem czekam na Was :) :) picce zamawiam piwo i sok dla Fi Fi a Wy na miotły i szybko do mnie tylko Fi Fi pdrodze zabierzcie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak najpierw chcą picce a jak ja zamówiłem to się spaniem wykręcają echh te Kobiety :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss...bede miec jutro niezbyt fajne spojrzenie jak nie pojde lulu :P papatki ściągam szmatki :P:Pale tam nic ciekawego:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo trzymam kciuki będzie dobrze :) :) Śpij szybko i dobrze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi Fi poczekasz aż się doczekasz i będze fajnie ja mam to już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że Chcecie mieć to zasobą rozumiem Was bardzo dobrze ale to szybko przeleci a potem już będzie lepiej:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może dziś wcześniej się połóż bo pewnie rano musisz wstać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmok Diabliczko :) :) Tną jak wściekłe opędzić się nie moge może przez to piwo bo dziś żubra sobie kupiłem żeby zobaczyć jaki smak lubisz i może im też posmakowało he he :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Diabliczko byłem na ich koncercie nie długo przed wypadkiem bardzo miło wspominam szkoda hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak piwko? ja mogę pić każe ale tylko żubr mi smakuje :) a ja nie mam komarów musisz przyjechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, to mi uświadamia jakie życie potrafi byc kruche :( i trzeba cieszyć się tym co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj bo moge wsiąść w samochód i pojechać na to połódnie i co będzie a żubr nie jest zły tylko jeździł troche w samochodzie i za ciepły niestety :( a ja to przeważnie warke czerwoną taki lajcik :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety kruche jest ja zbyt często o tym się przekonałem troche przez prace a troche to mam takie dziwne szczęście że ciągle jestem przy różnych wypadkach hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrócilam ze szffendactwa🌻Ave Skarby🌻słucham sobie wspomnieniowej muzy wiec nie zwracajcie na mnie uwagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×