Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Diabliczko masz załatwione już jade tylko nie bardzo wiem gdzie ???? miłych snów buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Fi FI czekam z utęsknieniem a przez ten czas wszystkie komary wybije żeby nie gryzły :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem nieusatysfakcjonowany
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałem prośbę i nikt nie
zareagował:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prowokacja.....
Diabollica27 >> wpadlem tutaj tylko aby Cie poinformowac ze w moim harmonogramie odhaczania zostalas ujeta na przyszla srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umierałam heheheh wybrałąm sie nad jezziorko...pozno wrociłam wiec poszłam na sjeste przednocną bo towarzyskie wrzucanie mię do wody i całkiem mile spedzony czas oraz dosc duzy kawał do przejscia mię straaasznie znuzyły :Pjak sie przebudziłam nie pytaj ile miaąłm na termometrze...dreszcze,ledwo co mogłam wstac...myslałąm,ze to moj koniec hihih do tego głowa z bólu mi dymiłą a w nogach zwłąszcza udach czułam bolesnie każdą kosc, ktora rwała jak szalona...budziłąm sie w nocy niczym Miss Mokrej Koszulki powiem Tobie,ze sala porodowa z tym bolem co mię dopadł łacznie z dreszczami to pikuś:O(serio...dotrzec do kuchni po wode czy łazienki to byl wyczyn na który prawie mnie stac nie było) dzis tez byłam ale tylko półtorej godzinki wiec jest alright... Fifi...mam problemy w privie po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
real jednak robi swoje...wiecej wychodze,chociaz na goopie spacery a wczoraj jakos nie chciałam sie wcinac w topeła 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prowokacja.....
Przykro mi ale musisz odwolac, nie mozemy sobie pozwolic na zadne opoznienia 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne Dziunia eksa by sie ucieszyła gdybym zdechła ,co publicznie mi zyczy...jednak nie zrobie jej tej przyjemnosci :P jeszcze bede szczesliwa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Diablo nie uciekam posiedze sobie z Wami muzy posłucham w dobrym towarzystwie zawsze milej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh lubie Wasze towarzycho🌻 to ciepło Fifi,diabelsko -grzeszny humorek Di i czasem męskim okiem słówko napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×