Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Diabolico pamiętaj że po nocy zawsze nastaje dzień i dla Ciebie kiedyś zaświeci słońce, trzeba być dobrej myśli i nie poddawać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam rozmawiałem przez tel a nawet to dwie rozmowy były Witam Diablo i Fi FI :) :) nareszcie cała Trójka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko myśle że dwie i pół godz by mi wystaczyło więc nocy by jeszcze troche zostało he he :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nie była miła nie dotyczyła ani mnie ani moich bliskich ale nie którzy to mają naprawde przerąbane mówie wam echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak naprawde to przy was odpoczywam zapominam o kłopotach różnych bardzo miłe dlamnie to jest :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to zauwazyłam,ze niejakie Kocisko ma podobny cytat do mojego w stopce...tylko skróconą wersyję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Fifi😍to sie uzupełniamy ;) morowo;) wiem,ze mi nie uwierzysz ale czuje sie staro,niepociagająco i dennie...to chyba sprawka tych zbyt krótkich włosow :( nie czuje sie w tym fryzie kompletnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko pokaż zdięcie to ocenie ale napewno atrakcyjnie wyglądasz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di...ja juz niestety musze nieco wysiłku włozyc by znosnie wygladac i strasznie mi teskno do czasow,gdy miałam długie włosy :( wiecie co?jestem juz 7 miechow sama...i nie ma nikogo ,do kogo cos by mnie przyciagneło,skusiło,rozkochało,roztrzepotało...do nikogo nic nie poczułam i zaczynam sie martwic,ze ja chyba nie mam serca ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Fifi...dzis stałam razem z siorką w przymierzalni ,była tam taka cudna sukieneczka ale niestety moze innym razem,no ale do rzeczy i tak krcze słabo wyszłam w porównaniu :P młoda ma siedemnastke...ja przy niej to Dinożarł :D chyba zaczne doradzac w zakupach komus nieco starszemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo jeszcze sporo czasu minie zanim zapomnisz i zakochasz się ponownie, nikt nie mówił że życie to bajka, czasem różnie bywa są wzloty i upadki ale warto żyć i kochać a Ty na pewno znajdziesz kogoś kto Cie pokocha taką jaką jesteś i tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce masz tylko skołatane daj mu się troszke podleczyć i troszke cierpliwości :) napisałem Ci nie dawno że ten wybrany czeka tylko najpierw musisz uregulować swoje sprawy robisz to i bardzo dobrze jak skończysz będzie czas na uniesienia serca :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje znajome oszalały w porywie szukania mi przyszłego męża hihihih zadne argumenty do nich nie docierają heheh a tak na serio czasem chciałoby sie pobyc egoistką i powiedziec "skoro inni mają gorzej to dlaczego ja nie moge miec lepiej":P;) puszczam oczko do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh z Potworów to ja lubie Boo i Majka Wazowskiego i jak mu tam było krcze Sullivana ;) taakiego włochacza miec echhh;) Upsssss jak to mawia majne guru-na dobry finish trzeba cierpliwie poczekac...nikt na mnie nie czeka.i chyba nawet tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też ma swoje zalety przejdziesz to sama i zaczynasz nowy rozdział życia z czystą kartą :) :) a masaż to wam moge zrobić tylko jak was wszystkie w jednym miejscu zgromadzić hmmm chyba was porwe he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×