Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaem123

Miłość ,zauroczenia itp.

Polecane posty

Co sądzicie o chłopaku ,który 1.na początku mówił ,że jego kolega mnie kocha. (z kolegami swoimi tak mówił ) 2.po paru miesiącach przeprosił mnie za swoje zachowanie.(tylko on , a jego koledzy nie) 3.złożył życzenia w szkole gdy była szkolna wigilia. 4.starał się zagadywać '' cześć , co słychać'' itp . (tyle że ja go zawsze odrzucałam ,ale on dalej swoje robił) 5.oczywiście patrzy się na mnie . 6.popisuje się . 7.gdy była zima to rzucał we mnie śnieżkami. pare razy. 8.obronił mnie w pewnej sytuacji ,gdy rozmawiałam z koleżanką. 9.Pamięta jak mam na imię. zawsze jak mówi cześć to dodaje imię. 10.Raz pociągnął mi z bara .(dawno już to trochę było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec od związków
Z punktu widzenia psychologii najistotniekszy jest punkt 7 i 8. Resztę możesz zignorować, to normalne czynności, na granicy błędu statystycznego w badaniach nad objawami wczesnego stadium zakochania się. Rzucaniem śnieżkami i pamięć o imieniu niezbicie dowodzi o skrzącym uczuciu. Pamiętasz jak ma na imię Twoja matka? Pamiętasz, kochasz ją. Egzempla można mnożyć, zasada jest taka jak mówiłem - śnieżki oraz pamięć o imieniu - pewnikiem płomienna miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvsdfv
Oho, przypomniało mi się jak to było gdy sama miałam te dwanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiarz
Od razu widać, że Twój chłoptaś jest zakręconym lolem! Nie wypuść takiego sweetaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×