Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LooLLLo!

Depilacja co najlepsze ?

Polecane posty

Chciałam zapytac co według was jest najlepsze do depilacji :np krem , pianka , golarka , maszynka , plastry ? ;) Na jak długo utrzymuje sie efekt depilacji kremem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kolejności to idzie tak
pasta cukrowa plastry z woskiem depilator Kremem robiłam parę razy - odrasta na drugi dzień, tylko nie tak "kłująco" jak po maszynce. Depilator ma tę zaletę, że włoski mogą być bardzo krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walkiria10001
ja tam używam maszynki elektrycznej, goli bardzo dokładnie ale nie boli, z tym że odrastają po ok 2 dniach. a depilator to boli... no i czasem robią się czerwone kropki na nogach (to po jakimś czasie znika ale wygląda okropnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golarka/wosk u kosmetyczki. I tak na zmianę. Niby wosk starcza do 4 tygodniach, ale tak naprawdę to chyba chodzi o to, że po 4 tygodniach znowu można iść na wosk. Bo u mnie to tragedia. Ledwo na 2 tygodnie starcza, a że regularnie uczęszczam na basen, gdzie w grupie są same chłopaki prawie, to muszę ratować się golarką za co dostaję baty od pani kosmetyczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po depilacji depilatorem po jakim czasie odrastają. I jakie waszym zdaniem najlepsze są np:kremy,plastry ? To znaczy z jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torunianka A
Witaj, Mario, zabieg depilacji laserowej jest szybki tu masz film jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena , polecam poczytać o różnicy między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 555
Pomocy! Mam ogromny problem z nogami. Zacięcia, czerwone krostki - i do tego blizny. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie mam pojęcia jaki laser wybrać. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 25
Naturalne metody są najlepsze Od wielu lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 21
Moja siostra miała depilację laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. po jednym zabiegu było widac efekt. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 24
Moja koleżanka zdecydowała się na depilację laserem, o ile pamiętam, to szukała lasera Palomar Vectus . Jest bardzo zachwycona. Osobiście też byłam zachwycona efektem. Po jednej sesji widać było działanie lasera. To był świetny wybór. W ogóle nie czuła bólu. Super rezultat. Jeśli macie obawy przed depilacja laserową, to naprawdę mówię - tak warto. www.mcse.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medycyny-estetycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 27
Może to was zainteresuje przez przypadek znalazłam ciekawą wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po różnych miast. Wystarczy kilka kliknięć. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×