Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enignes

WYBITNE FILMY!!!!!-Lista

Polecane posty

Gość astraaalnaa
'stay' mi sie podobał, bo po 1. lubię takie 'psychotyczne' filmy, że nie wiadomo co, gdzie i kiedy 2. lubię ryana goslinga i wszystkie jego filmy - polecam zwłaszcza 'pamiętnik' i 'fanatyka' i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać kiedy wkońcu nakręcą ten film o kurcie cobainie - w którego wcieli się właśnie ryan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *CLOSER/Bliżej*film
powalił nie ten fim....duzo daje do myslenia film o umieraniu uczuc,grze emocji wspaniała obsada i gra aktorow,dobre dialogi polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wachowiczka
Hejka! A ja polecam " Ostatni Brzeg" z Armandem Assante. " Misery" z Kathy Bates, "Furia" z Melem Gipsonem.... A tak na marginesie- od jakiegoś czasu szukam Ostaniego Brzegu na DVD- gdzie mogę go znalejść? Pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dóp
Ink zajebisty film ale nie dla miłośników kevina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxzxzxzxzxzxzxzx
W sumie to zalezy co robisz najpierw czytasz ksiazke czy ogladasz film. Tak bylo np. z 'Firma" Grishama. Najpierw obejrzalem film a pozniej przeczytalem ksiazke. Podczas czytania ksiazki caly czas mialem sceny z filmu, zakonczenie w ksiazce a filmie sa calkowicie rozne. W filmie nie da sie przedstawic wszystkich postaci ani wszytskich watkow bo jest niemozliwe a po drugie to po prostu niepotrzebnie rozciagnelo by film. Dobre ekranizacje ksiazek to na pewno "Zielona Mila" i " Skazani na Shawshank" czytalem te ksiazki i ogladalem filmy, podobaly mi sie. King i Grisham maja szczescie do dobrych ekranizacji ale mysle ze to moze byc rowniez zasluga tego ze po prostu pisza dobre ksiazki. Ostatnio czytalem "Ostatniego swiadka" Grishama, ksiazka bardzo mi sie podobala ale nie wyobrazam sobie jak mozna byloby przedstawic tyle postaci np. panna Callie byla wazna dla ksiazki i bylaby rowniez wazna dla filmu ale sprzedawca w sklepie ktory byl przezabawna postacia i zawsze poprawial mi humor kiedy tylko pojawial sie w ksiazce pewnie nie bylby w filmie przedstawiony bo oprocz sprzedawania garniturow i muszek nie gral zadnej roli. Sam sie zastanawiam czy jest sens czytac ksiazke po ogladniecu filmu. Jako dziecko ogladnalem kiedys taki serial "Robin z Sherwood" i teraz kazdy film o Robinie ogladam przez pryzmat tego serialu i zaden mi sie nie podoba, gdybym go nie widzial pewnie tak by nie bylo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sobowtór
"Closer" faktycznie super film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
a Casablanke ktos tu wymienił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Jeszcze mi się przypomniał rewelacyjny niemiecki sens. "Eksperyment". Jak ktoś nie widział to musi zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooomm
Nie, Casablanki tu jeszcze nie było. Mam prośbę - możecie przy tytułach pisać mniej więcej o czym film jest, albo chociaż gatunek? Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Eksperyment"- dobry film, dzieki za przypomnienie:) Tyle tych filmow widzialam ze juz nie pamietam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> zxzxzxzxzx Donnie był drugi, a co było pierwsze w tym rankingu? Tak z ciekawosci. Ziemia obiecana - film bezwzględnie lepszy od książki, ale najczęściej to się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjhfjnjfhkdfn
Forrest Gump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbkka
ja polecam film chyba tytuł brzmiał,,300 spartian,,super film oglądał go ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to sobie przypomnialam jeszcze "Chlopiec w pasiatej pizamie"- naciagany, moze malo ambitny, ale warto obejrzec- mi sie osobiscie nawet podobal Jak tematyka zydow to przy okazji "diabelska wylicznka"- tez dramat i tez taki sobie ale jak wyzej mozna obejrzec "Dzieci Ireny Sandlerowej"- Tez ciekawe choc nie powalilo mnie, zdecydowanie wole ksiazki o tej tematyce, ale moze ktos lubi filmy wiec polecam. Lepiej juz film obejrzec niz na ten temat nie czytac i nie wiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbkka
no i jakersi:)ostatnio na polsacie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjhfjnjfhkdfn
jeszcze mi się podobał szwedzki film "Pozwól mi wejść" o dziewczynce wampirze, która zaprzyjaźniła sie z chłopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooomm
O tak, mnie również podobał się film "Pozwól mi wejść". Był przygnębiający i smutny, obrazy takie zimne i chłodne, ale jednocześnie urzekł mnie... Strasznie mi żal było tego chłopca, że tak go prześladują... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Jak ktoś nie widział to polecam też Salto (Somersault) - obyczajowy - o dziewczynie z problemem psychicznym. Idzie z każdym do łóżka, ale nie chodzi to o rozwiążłośc, tylko na siłę szuka głębszych uczuć. Nikt jej nie rozumie. super zdjęcia i to w Australii, aktorstwo też, a laska co gra główną rolę - mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serdecznie wam dziekuje za taka liste. Obejrzec tego wszystkiego za zycia sie chyba nie da, ale postaram sie wybrac to co opisaliscie jako najciekawsze. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla..
Avatar piękny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang bang6482922
A moze tu ktos bedzie wiedzial?? Szukam pewnego filmu ale nie znam tytulu, rezysera, roku produkcji. Tylko wiem mniej wiecej o czym byl: Grupa znajomych (chyba 4 albo 6) wybiera sie na impreze organizowana w jakims domu. Wlasciciel domu podaje im w trakcie jakies narkotyki i ich wiezi. Nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale okawalo sie ze oni sa tam w tym domu sami mimo ze wczesniej byly cale tlumy... A jedna z ostatnich scen to jak wyciagaja glownych bochaterow z ziemi (pogrzebanych zywcem) a oni caly czas mysleli ze sa na tej imprezie (przez narkotyki) Kojazy moze ktos ten film??? Jaki ma tytul??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang bang6482922
A jesli chodzi o polecenie jakiegos filmu to niezly jest "Don Juan de Marco"- z Johnnym Deppem. O mezczyznie ktory kochal wszystkie kobiety i zarazal tym wszystkich naokolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestandardowo
Nareszcie jakaś normalna opinia o Requiem dla snu! Nie wiem, czym się wszyscy tak zachwycają - przeciętny film o szkodliwości narkotyków. Naprawdę, nie takie rzeczy się dzieją w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang bang6482922
to nikt nie wie ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbfjhd
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbfjhd
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbfjhd
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik-na-biegunach
avatar-hahaha no prosze was :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik-na-biegunach
avatar-hahaha no prosze was,to ma byc wybitny film? kolejny hollywoodzki gniot ktory pochlonal duzo kasy a efekt mierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×