Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Isabelle21

Nie chce mi się żyć

Polecane posty

Może i racja, nie ma się co starać dla nich. Starzy są tak zapatrzeni w kasę i bycie na świeczniku, że już o córce nie pamiętają. Niestety, nie mam swojego mieszkanka, bo wtedy mogłabym mieć ich w nosie i nareszcie żyć po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do niedawna studiowałam dziennie i nie mogłam podjąć pracy w roku akademickim. Co innego w czasie wakacji, wtedy zajmowałam się różnymi rzeczami. Teraz też szukam, więc nie nazywaj mnie pasożytem, jeśli nie znasz dokładnie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isabelle21
możesz zacząć gdzieś pracować i się wyprowadzić od nich, mieć własną przestrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że fajnie byłoby żyć na własną rękę, choć najlepiej byłoby z kimś zaufanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci pisałam, że nie mogłam do tej pory pracować, ale ty się musisz od razu mnie czepiać. Sam jesteś leń, skoro z tego, co widzę, siedzisz tylko na kafe i robisz z siebie nie wiem kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isabelle21
dla mniezajęło kilka lat żebym był zupełnie niezależnym -studia, praca itd. wszystko to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko warto od czegoś zacząć. A ja czasem czuję się nieco bezsilna wobec tego wszystkiego. Zobaczymy zresztą jak to będzie, może warto pojechać do tej Szkocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isabelle21
na pewno warto, moja siostra juź jest tam chyba z pięć lat i nie tylko tam pracuje ale i studiuje dziennie na uniwersytecie w Glasgow a wyjechała w wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×