Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysia z bielskaaa

CZY CHUDE OSOBY NIE MOGĄ BIEGAĆ ??BŁAGAM NIECH MI KTOŚ PORADZI!!!

Polecane posty

Gość marysia z bielskaaa

Mam problem bo jestem wysoka i chuda a nie chce juz chudnąc..marze by przytyć i miec grubsze nogi i wiekszą pupe a wiem ze bieganie odchudza zwłąszcza te częsci ciala ale chce dla zdrowia biegac.. czy naprawde nie moge bo jeszcze bardziej schudne??i zrobie sie jak tyczka już?? niech ktos mi odpowie?:( WOLALABYM ZEBY MI NOGI SIE ROZBUDOWAŁY ITD A NIE SCHUDŁY ALE OD BIEGANIA SIE CHUDNIE W ZASTRASZAJACYM TEMPIE CHYBA:(BO MÓJ KOLEGA GRUBAS TA\K SCHUDŁ DZIEKI BIEGOM..I JA TEGO SIE BOJE..ZE JAK TAKA CHUDZINKA JESZCZE BARDZIEJ SCHUDNE I ZNIKNE JUZ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-marta
no to nie biegaj- w czym robisz problem. Lepiej postaw na siłownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj899
a moze doradzcie jakies zestawy cwiczen dla osob chudych do robienia w domu na rozbidowe ud ,posladkow itd.. ja tez bym chcial;a /.pliss tez szkapa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od biegania wyrabia sie miesni
a nie tylko chudnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e co ty chrzanisz
jakie miesnie..co z tych miesni jak i tak głownie sie chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilates
Postaw na wzmacnianie mięśni - ćwicząc metodą pilatesa nie schudniesz. Wiem co mówię, jestem chudzielcem, nie chcę zchudnąć, ale ćwiczę też dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie pomaga też rzeźbić mięśnie nóg... Tak samo jak rower. Jeśli rzeczywiście masz sporą niedowagę i nie możesz przytyć to polecam wizytę u dietetyka. Od samych ćwiczeń nie masz niestety żadnych szans przytyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegaj, jak lubisz :)
Jak będziesz jadła odpowiednio dużo kalorii dziennie to nie schudniesz, ale dołączam się do tych, którzy radzą wzmocnić mięśnie i pójść na ćwiczenia wzmacniające czy do siłowni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta786
A nie próbowałaś się trenera dopytać jakiegoś? Czy dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks99dfd
NIE DA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude osoby sa lepiej
przystosowane do biegania przeciez... Mniejsze obciazenie dla stawow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jeśli lubisz ćwiczyć ale boisz się,że możesz przytyć to może zainwestuj w jakiś gainer? Dzięki temu w łatwy sposób nabierzesz tkanki mięśniowej. Powinnaś pilnować, by twój trening był krótszy ale bardziej intensywny, może biegaj z obciążeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka z bba
Mogą ale faktycznie istnieje prawdopodobieństwo, że schudniesz jeszcze bardziej. Skoro chcesz zwiększyć uda to proponuję rower, siłownie lub aerobik głownie zajęcia wzmacniające! Do tego dieta z duża ilością białka kt pomoże rozbudować mięśnie. jak chcesz wiedzieć więcej to pisz, chętnie pomogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×