Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

ja sobie wykresiki robię w microsoft excel. A mnie wczoraj w nocy śnił się mój synek, taki roczny chłopczyk, był ubrany na zielono-kremowo a ja tak mniej więcej wczoraj miałam owulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po odstawieniu tabletek to miałam wielkie zęby na wykresach, teraz rzadko mierzę ostatnio prowadziłam wykres w styczniu i lutym i nawet były ładne. Czasem się zdarzają zęby, ale to zazwyczaj wynikają z jakiegoś zakłócenia, później pójdę spać, po alkoholu, czy problemy ze spaniem, albo w weekend kiedy mi się zaśpi. Kiedyś mierzyłam elektronicznym, ale zakupiłam rtęciowy do pomiaru owulacji i ten mi się bardziej sprawdza, tyle że rtęciowe wycofali. Kupiłam dwa, ale jeden zbiłam, więc teraz uważam. Codziennie wieczorem go myję i dezynfekuje :) Temp z 9dc i 15dc mogę zaznaczyć, żeby ich nie brał pod uwagę, zresztą widać że kropka nie jest niebieska tzn że był jakiś czynnik zakłócający a dokładnie to obudziłam się godzinę przed mierzeniem tempki. nadzieja86 a Ty masz dużo tych zębów na wykresach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula bo excel to chyba najprostsze i najszybsze rozwiązanie :D tyle, że ja się bez bicia przyznam, ze jak już zaczynam mierzyć to lubię się bawić tymi wykresami, dlatego mi ten program odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej robiłąm skrupulatnie w zeszyciku z kratkę hehehe pozniej miałam długą przerwę a teraz znów się bawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja tez kiedyś w zeszycie robiłam wykresy,w sumie to dalej notuje też w zeszycie i w "karcie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam do was pytanie. staram sie juz 4 miesiace i nic... czy na dzien dzisiejszy moge juz zrobic jakies badania? czy to za wczesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę,zrób sobie przede wszystkim podstawowe badania krwi i moczy,chyba na progesteron możesz zrobić,ale może któraś z dziewczyn ci więcej doradzi!Chociaż 4mies.to krótko.My z mężem się ponad 3lata staramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja :( przykro mi. wiem ze to niewiele ale mam podejrzenia ze cos mam z hormonami nie tak bo wlasnie od kwietnia mam skape miesiaczki. gdyby nie higiena jedna wkladka starczylaby mi na caly okres no i pms mi sie pogorszyl.piersi bola mnie juz 2 tyg przed okresem gdzie zawsze bolaly mnie tydzien wczesniej i bole menstruacyjne mam intensywniejsze. ciaze wykluczam bo robilam testy i bylam u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze cykle minimalnie mi sie skrocily. kiedys 28/29 dni teraz od trzech miesiecy rowno 26dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po poronieniu1@dostałam równo 4tyg.po zabiegu,a potem się zaczęło dupczyć43dc i objawy jak w tamtej ciąży-idealne,tyle tylko,że w jeden dzień czułam się gorzej,bo mnie okropnie mdliło myślałam,że w ubikacji wylądyję,nic zjeść nie umiałam cały dzieńa jednak ciąży nie było,potem po luteinie25 a teraz czekam i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka możesz mieć problem z prolaktyną albo progesteronem, to co opisujesz to może nie być @ tylko krwawienie śródcykliczne. Zbadaj sobie te hormonki a ginowi powiedz, ze starasz się juz rok bo jak powiesz, ze krócej to cię zbyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie mam zamiar powiedziec ze sie staram ponad rok a na te badania musze miec skierowanie? ile kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też racja Kasiula,mżna gina pociulać troszkę,że ja na to wcześniej nie wpadłam:(Chyba byłam zabardzo przestraszona!Tyle lat w dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mnie kłuł jajnik a dziś juz mnie pierś lewa boli... zwykle zaczyna się jakiś tydzien po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jajnik i brzuch bolał jakiś8-9dzień po stosunku i ewentualnej owulacji!I biały śluż mam od tamtej pory,raz więcej raz mniej! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka w pierwszych dniach cyklu (ok. 3dc) oznacz FSH, LH, E2, TSH, PRL a po owulacji wypadało by określić progesteron, ale jak masz nieregularne cykle to lepiej tego nie oznaczaj, bo badanie to ma sens jak się robi 7 dni po owulacji inaczej nie ma zbyt dużej wartości diagnostycznej. U mnie jeden hormon kosztuje 24zł. Jak się dopiero 4msc starasz to może zacznij stosować testy owulacyjne, obserwuj swój organizm, czy masz płodny śluz itp. I przede wszystkim nie martw się na zapas, to tylko 4 msc, więc nie ma się jeszcze czym stresować. nadzieja86 kiedy testujesz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja bym tyle nie wytrzymała, trzymam kciuki, żeby @ nie przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mam teraz testować i się stresować,a @jeszcze może przyjść!i pewnie tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to sa za hormony? bo nie za bardzo znam sie na skrotach:) trzeba skierowanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka tu masz o tych hormonach napisane co nieco: http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych Wątpię, żeby Ci któryś lekarz dał na nie skierowanie, ja odkąd się staram o dziecko wszystko robię prywatnie, no może za wyjątkiem laparoskopii którą miałam na nfz. Niestety leki, badania, iui, monitoringi wszystko płacę z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×