Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Heja :) Witam nowe koleżanki i życzę szybkiego zaciążenia :D nadzieja80 ja też zawsze mam pecha z tą @, w zeszłym roku dostałam w właśnie na sam wyjazd w góry, zaliczam również wszystkie Sylwestry i inne ciekawe imprezy ;) W tym roku też mi wypada w urlop :( Sodalite może i ja sobie wypożyczę tą "zołzę", ostatnio czytałam "Dziecko z chmur" - optymistycznie mnie ta książka nie nastroiła. U mnie dziś 18dc cyklu i czekam na skok tempki, miejmy nadzieję, że jutro już poszybuje do góry ;) a jak się teraz nie uda to w sierpniu podchodzimy do iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,więc w sobotę przyszła@,ale jakoś to przeżyłam,nie czułam się bardzo źle,bo wcześniej mnie głowa bolała i brałam tabletkę,może dlatego. Chyba sobie kupię taki mikroskop owulacyjny DONNA,podobno dobra rzecz,a to o dziwo mój bardziej chce kupić,bo mi się już tej tempki też nie chce mierzyć i bym to olała!Tu macie linka http://allegro.pl/item1118392101_mikroskop_owulacyjny_donna_test_testy_owulacyjne.html Grill w weekend nam się udał,a wczoraj wypadł nam kolejny grill:)No więc cały weekend w rozjazdach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadzieja86.przykro mi.trzeba próbowac dalej.ale ja mam doła.i w tym miesiącu nie sprawdzam nic;)(chyba)potem sie odezwe,musze zmykac do pracy.życze przyjemnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobre dla osób, które faktycznie nie mają zielonego pojęcia kiedy te dni płodne są, np moja kumpela ma cykle od 40 dni do 80 takze dla niej byłoby to ok. Ale pamiętaj nadzieja o jednym, to, ze ten mikroskop wykryje kilka dni przed płodnymi ze się zbliżają to nie znaczy ze owulka na 100% bedzie. A przypomnij mi kochana, jakie ty badania do tej pory wykonywałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula,wiem,że to nie pokaże czy owulacja była,ale testy owul.też tego nie pokazują,a jednak je robimy:)Chodzi nam o to,żeby zainwestować raz,a nie wydawać tyle kasy co chwilę.Ten mikroskop na allegro kosztuje 107zł.z przesyłką,a za testy płacę 25zł.No to jest różnica.A badania?Hmmm... wsumie specjanych jakiś badań właśnie nie miałam i to mnie wkórza!Jedyne co ja miałam to usg,ale to w szpitalu,cytologię-czekam na wynik(z bezpłatnego programu),Badanie krwi i moczu,ale podstawy od ogólnego lekarza.Mój gin.mówił,że mi zrobi monitoring-prywatnie,ale na mówieniu się skończyło i nic więcej sobie nie przypominam.Mój mąż miał badanie nasienia i usg jąder,od mojego ginekol.bo on jest jednocześnie andrologiem.i chyba to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc;) Witam nowe kolezanki, fajnie ze jest nas wiecej:-D Nadzieja, przykro mi:( Ehhh to zycie, sa takie momenty ze wiatr ciagle wieje w oczy... Ale ta sytuacja musi sie kiedys poprawic, prawda? USCISKI!!! Dziewczyny mierze tempke w tym cyklu, byl ladniutki skok a teraz jednodniowe obnizenie tempki, podobno to oki - wczoraj sporo spadla i dzis juz jest znow ponad 37. Mam nadzieje ze to dobrze wrozy. Dzis rowniez odpoczywamy od upalow:))) A ja wieczorami nie moge zasnac, tak mnie pochlaly komary:((( Co do ksiazek to wlasnie zabieram sie za spalona zywcem; a ostatnio przeczytalam taka smieszna i nastrajajaca pozytywnie 'marley i ja' - polecam wszystkim:))) Trzymajcie sie laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea.ja się tą @nie przejęłam,a wręcz odwrotnie miałam dobry humor i sobie żartowałam z mężem:Dspodziewałam się jej i to chyba znaczy,że przywykłam,że nam się nie udaje:) Co do spalonej żywcem niedawno czytałam jest świetna:D.Teraz przeczytałam tysiąc wspaniałych słońc,też super:)Już trochę takich książek o podobnej tematyce przeczytałam:D-lubię takie książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Nadzieja to super, brawo za taka postawe:) Wiem ze nie warto sie zalamywac, rozpaczac, trzeba sie nastawic pozytywnie ale czasami jest ciezko to zrobic... Dlatego podziwiam cie:))))) Moze mi tez sie tak w koncu uda, bo jak dotad to ja beksa straszna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, W koncu upaly na troche odpuscily:) Ja juz nie moglam wytrzymac, zreszta jak kazdy chyba;) Nadzieja, sciskam i caluje!!! Przykro mi:( Ja snuje sie po domu caly czas, nie wiem co ze soba zrobic, mam mdlosci, pobolewa mnie od czasu do czasu brzuch, mam napady wilczego apetytu - tak ze zjadlabym konia z kopytami - a jak juz sobie zrobie jedzonko to apetyt mi przechodzi... SZOK. Pozdrawiam i nadal trzymam mocno kciuki!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane!!! a ja wkoncu mam neta musialm zmienic operatora szkoda gadac witam nowe staraczki.Miło ze dołanczacie do nas a umnie narescie chlodno od 2 dni pada ale wkoncu trzeba troche odpoczac od tych upałow od razu lepiej ] nadzieja86 tak mi przykro kochana dzsi sie dowedzial mze moja kumpela co mwam pisalłąm wczenoej jest w ciązy pozamacicznej a tak sie budula cieszyla ahh niema co przykre to ja czekam na @ jeszcze pare dno pietrsi mne strasznie juz bola i od paru dni kuja mnie jakniki tzn od samej owylacji juz czasem tak kuja ze sie nieda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczka tak to przykre:( Aco do operatora to my też chcieliśmy z obecnego zrezygnować,bo od jakiiegoś czasu mieliśmy problemy,ale teraz internet nam śmiga,więc narazie przy tym dostawcy zostaniemy,bo mało płacimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ale skoro tak długo się staracie to moze jednak cos jest nie tak? moze chociaży lekko zawyzona prolaktyna albo niższy progesteron? to są pierwsze rzeczy, które powinnas zbadać, hormonki bardzo łatwo da się unormować, a mnóstwo dziewczyn ma w dzisiejszych czasach problemy z hormonami, uwiertz mi. Hormony ktyóre ja robiłam to : FSH, LH< Estriadol, progesteron i prolaktynka - ja akurat mam je ok ale tak jak mówię duzo dziewczyn ma niewiele zawyżoną prolaktynkę i juz nie mogą zajśc w ciążę albo poraniają. Nie jestem lekarzem, nie musisz sie mnie słuchać ale idz do gina pliisss i zrób te hormonki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz ja chodzę na kasę chorych i mam mówić lekarzowi,żeby mi dał skierowanie?To mi powie,że jak się chcę sama leczyć...itp.wiesz jak to jest z lekarzami:?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ja wiem, ze lekarze państwowi nie są skorzy do tego aby dawac skierowania na takie badania ale jestes dorosłą kobietą, która chce mieć dzieci! Co mu szkodzi wypisać kilka hormonów???? Powiedz stanowczo ze chcesz skierowanie na hormony takie jak ci wypisałam wyżej i koniec kropka. Zwłaszcza nie powinien miec nic do gadania bo hormony są płatne a nie na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to takie hormony nie są na NFZ?bo nawet nie wiem?Jeśli są płatne,to nawet do gin.ni trzeba chyba iść,skoro się za nie płaci:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niestety płatne ale jednak chyba trzeba mieć skierowanie. najlepiej zadzwon sobie do ośrodka zdrowia i zapytaj. I mówię Ci, zrób to jak najszybciej, bo moze byc malutki problemik do rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula już wszystko wiem:)Więc FSH robi się od3-5dc resztz hormonów jak lekarz zaleci cenyFSH15zł.,LH25zł,Estradiol20zł,Progesteron20zł.,Prolaktyna15zł super nie?95zł za same badania!Oh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja to jest tylko 95 zł.. ja mam skierowanie na multum innych badan, które są po 100zł, po 450zł, 200zł - no takich to ja już nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli piszesz, ze w wykresach nie masz wyraznego skoku tempki to np moze to oznaczać np podwyższoną prolaktynkę albo PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawał mi skierowanie taki lekarz z krakowa - mój gin mnie do niego wysłał. A jak ktoś nie ma tyle kasy na te badania to co wtedy ???:/ Wogóle niektórzy lekarze nie myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tylko kasę z nas wydzieraja i na naszym nieszczęściu zarabiają,a jeszcze im mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×