Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość NASZA TABELA
********************************************************* *** ******************* 🌻NICK ;) .........WIEK ;) ..............OSTATNI OKRES :P 😠😡...............SKĄD :D ************************************************************************************* MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.........22................11.08....................opolskie ************************************************************************ U D A L O [spioch😴😴S I E!!! ................TERMIN......😘PLEC ********************************************************* ***************** ❤️OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r................................. ❤️GREEN_DAY........................................................................ **************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i @przyszła w nocy.przyjęłam to ze spokojem.ale i tak jest mi ciężko.mysle ze sie trzymam dlatego ze dzisiaj lekarz.mam nadzieje ze wszystko zrozumiem(bo po angielsku)a lekarka ma chyba dwadziescia pare lat.no ale skoro przyjmuje w wielkim szpitalu,to sie dobrze musi na tym znać;)zobaczymy co mi powie.jesli cjodzi o pieska,to myśle o shih tzu:)jesli któras z was ma .prosze o wskazówki:)inka linka.mamy tak samo.;)pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka76 znalazlam cos takiego na temat shih tzu http://pl.euroanimal.eu/Charakterystyka_%28Shih_Tzu_-_%22Per%C5%82a_Dalekiego_Wschodu%22%29 moze Ci cos przyblizy o tej rasie:) tez strasznie podobaja mi sie te pieski oraz shar pei takie slodkie z faldkami ale ostatecznie zdecydowalismy sie na niesfotnego huskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES :P:P:P ...............SKĄD ********************************************************* **************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.........22................11.08....................:op:oskie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie ********************************************************* *************** U D A L O 😴 S I E!!! ................TERMIN❤️...... PLEC😘 ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r................. ................ GREEN_DAY................................................... ..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kama,to jest mikroskop owulacyjny,który działa podobnie jak testy,tylko,że dajesz na niego próbkę śliny lub śluzu,jeśli pojawią się takie paprotki,tzn.że zbliża się owulacja,On jest wielkości szminki,kupiłam go na allegro za 105zł z przesyłką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej laski, ojojoj co sie porobilo, jakie pustki na forum;))))) co porabiacie? ja bylam przez kilka dni u babci, bidulka sie przewrocila i zlamala sobie reke, stlukla sie tez okropnie i musisalam jej troche pomoc, zakupy, sprzatanie, jedzonko itp. no i oczywiscie tam nie ma netu:( teraz jestem juz w domu ale codziennie musze do niej pojechac. u mnie standard, zero objawow w zadna strone, jakos chyba przestalam sie tym wszystkim przejmowac. napiszcie kochane co tam u was slychac. Pozdrawiam wszystkie:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . a ja mam juz pieska.jestem w nim zakochana.ma 8 tyg.jest taki malusi i kochany.własnie lezy mi na kolanach.jestem teraz szczesliwa i z pospiechem wracam z pracy,o wiem ze czeka ktos na mnie.a maz przyjezdza pozniej.to jest moj pierwszy piesek.bardzo chciaabym byc dla niego najlepsza pania pod słoncem.niestety nie mam doswiadczenia.ale mysle ze jak poczuje ile mamy dla niego miłosci to bedzie szczesliwy.acha nie moge wstawiac buzków,bo mam zajeta druga reke.hi hi.pozdrawiam.i nawet nie wiem który dc mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:))) Ostatnio bylam tak zabiegana ze nie mialam czasu posiedziec przed kompem - tez kupilismy psiaka, malego ogarka, jest cudny:))) Ale i sporo obowiazkow przy nim poniewaz teskni za mamusia i najlepiej jakby ktos caly czas z nim byl a tak byc nie moze bo sie przyzwyczai:) Anka wlasnie to jest super, ze czlowiek sie zapomina i nie mysli caly czas:)))) Ja juz po badaniach, sa oki tylko mam za malo hemoglobiny. W pt mam przeziernosc karkowa a w sr ide na kolejna wizyte. Przesylam wam tysiace buziaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja w sobote bylam na zlocie motocyklowym bo byl kilka km ode mnie:) sie wybawilam i odstresowalam. rzeczywiscie troche cisza nastala na naszym topiku:) zycze milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laseczki nie odzywam sie bo dalismy z mezem zupelnie na luza co ma byc to bedzie nie licze dni plodnych ani owulacji poropstu nic dlatego rzadko tu do was zaglądam mam nadzieje ze nie zapomniałyscie o mnie a ja wybieram sie na kurs wizazu bo to uwielbiam bo jeden kursy kosmetyczny mam juz skonczony ostanio przemeblowlam sobie mieszkanko zmienilam kolory i jest dobrze juz sie nie zadręczam niczym juz nawet nie rusza mnie to ze dostane okres ani kobetki w ciązy porpstu nic cos sie we mnie zmienilo ale jak to mówic niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo!zaraz biegne do centrum poogladac kiecki na wesele bo we wresniu czekaja nas az 2 pod rząd fajnie hehe bo dawno sie juz nie bawialm nigdzie ostanio hmmm na moim:D za 2 miesace 2 rocznica slubu ah ten czas leci pozdraiwam was dziewczynki i zyczne powodzenia zajrze tu znow za jakis czas do was:)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy temat ten ma dobra wibracje :D :D :D Na tym : "Zaczynamy swoje starania na 2011 r!" dziewczyny zachodza w ciaze jedna po drugiej, a tak samo zaczynaly jak i tu :D :D :D Malineczka, a co chcesz na NK pokazac? ********************************************************* *** ******************* NICK ;) .........WIEK ..............OSTATNI OKRES :P...............SKĄD ********************************************************* **************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.........22................11.08...................opolskie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie ********************************************************* *************** U D A L😴 O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... ................ GREEN_DAY................................................ ... ..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) zazdroszczę Wam, ze potraficie wyluzować i nie myśleć, który macie dc. Ja to chyba jestem największą marudą tego wątku :(. Mam okropny okres. Tak jak pisałam moja kolejna koleżanka z pracy jest w ciąży i pod moją nieobecność pozmieniali mi obowiązki, czyli mam dużo więcej i mam robić swoje i jeszcze za nią. Fajnie wrócić do pracy i zobaczyć kartkę, co ma się robić, nawet nie ma z kim porozmawiać, bo szef w delegacji. Wiecie tym bardziej mnie to dobija, bo tak bardzo chciałabym być w ciąży, a tu taki klops. W pracy wszystko zrzucają na mnie, jestem takim kozłem ofiarnym, wszyscy się wymigują od obowiązków a ja je przejmuje. Już nie wyrabiam psychicznie, nie dawno mi zmienili obowiązki nie minęło nawet 3msc i już mam nowe :( Jestem w ciągłym stresie, a inne baby siedzą i nic nie robią. Szef wogóle nie słucha moich argumentów, podejmuje decyzję nie rozmawiając ze mną, tylko po wysłuchaniu starych wyg. Jak ja mam zajść w ciąże jak ja jestem kłębkiem nerwów. Teraz jestem po iui a i tak nic nie wyjdzie, bo zamiast się relaksować, to ja jestem znerwicowana, a od kilku nocy wogóle nie śpię .... Dlaczego to wszystko jest takie trudne .... ile jeszcze będę musiała znosić te porażki .... nie mam już siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Witanko! Neti, musisz byc silna. Nic na pewne sprawy nie poradzisz, a napewno zdajesz sobie sprawe z tego ze jesli sie zalamiesz to twoje szanse na dzidzie zmaleja bo stres zrobi swoje. Glowa do gory, czasami wlasnie taki nawal obowiazkow w pracy pozwala na 'zapomnienie sie', inne sprawy odchodza w kąt i nagle nasza psychika sie odblokowuje, tego ci zycze z calego serducha!!! Zobaczysz, bedzie dobrze:-) Ja tez mam chwile slabosci, dopadaja mnie dolki ale trzeba zyc dalej i cieszyc sie tym co mamy... U mnie dzis niebo w chmurach, bedzie padac pewnie. Solidate, jasne ze nasz topik ma pozytywne wibracje, jest nas troszke mniej pewnie stad fakt ze co chwila nie dowiadujemy sie ze ktoras zaszla w ciaze ale przeciez dwie juz nasze szczesciary chodza z brzuszkami:)))))) POZDROWKA DZIEWCZYNKI!!! Malineczka tak trzymaj! Z tymi weselami to nie zazdraszczam;) Bo to wydatek spory, poza tym trzeba latac za kiecką czy butami a tego nie lubie hehe. Piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Inka super z tym zlotem, moj maz bylby przeszczesliwy z takiego wypadu, bardzo lubi motorki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Czesc wszystkim! Pustawo tu ostatnio:( Ja czesto nie zagladam poniewaz ciagle cos robie w ogrodku, cale dnie spedzam na powietrzu, gotuje w naszej kuchni letniej i tak mijaja mi dni. Dzis juz odpalilam kompa bo pogoda sie zapsula i nie chce marznąć;) U mnie wszystko w miare wporzo, martwia mnie tylko wyniki toxoplazmozy bo mam podwyzszone IgG co podobno swiadczy o tym ze kiedys przebylam chorobe ale dopoki nie potwierdzi tego lekarz to bede sie stresowac:( Wizyte mam za tydzien. Ogolnie jest oki, troszke mnie mdli zwlaszcza rankami, brzuchol pobolewa, ale wyniki sa dobre, wiec bedzie co ma byc. Bea masz racje, nie wolno sie zalamywac, tyle ze kazda z nas to wie a jednak zycie robi swoje. Ja tez sobie wmawialam ze nie wolno, trzeba znalezc w sobie sile a jednak nic to nie dawalo, chodzilam przybita. I powiem wam ze nawet teraz ta ciaza nie cieszy mnie tak jak powinna, jestem jakas markotna, smutna, ciagle sie czegos obawiam, albo mi buzuja hormony albo ja jestem jakas inna. Moja kumpela tak sie cieszyla kiedy po latkach staran zaszla w ciaze ze wszystkim sie chcialam chwalic, pokazywac brzuszek a ja mam odwrotnie, nie chce byc wsrod ludzi, dobrze mi samej:( Nie wiem co jest. Pozdrawiam was i sciskam:) Odzywajcie sie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZA TABELA ********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.........22................11.08.................... p skie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie ********************************************************* *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ...................... ********************************************************* ***************** KAMA pisalas o banku spermy... Poczekajcie jeszcze troszke, probujcie, starajcie sie, macie jeszcze czas prawda? Mysle ze ja bym sie jeszcze z roczek przemeczyla czy nawet dwa. A jesli sie nie uda i wiadomo bedzie ze to jest spowodowane slabym nasieniem i nie bedzie szans na jego poprawe to czemu nie??? Przeciez to moze byc wasza tajemnica, nikomu nie musicie o tym mowic, a dzidzia bedzie wasza - przeciez to wy ja wychowacie:). Jesli rzeczywiscie dziecko to to czego pragniecie najmocniej to warto naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Fajnie by było,żeby tak jedna po drugiej sie zaciążyły:) Neti współczuję Ci:(Bo ten stres nie sprzyja zaciążeniu itp.:(Walcz o swoje,truj głowę szefowi do skutku:) GREEN_DAY musisz być dobrej myśli:) Ja dziś mam 33dc i wkórza mnie to,bo wolałabym już @dostać.W piątek chcemy w góry na jeden dzień pojechać,a nie chcę sie tak jak kiedyś z @wspinać i bolącym brzuchem:)A w sob.do znajomych jedziemy na małą imprezkę i w niedzielę wracami i nie uśmiecha mi sie też z @jechać,a chciałabym sobie co nieco wypić:)normalnie mam dość tych moich cykli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadzieja ja bylam ostatnio (3 miesiace temu) w gorach wlasnie z @ i umeczylam sie:( Nie dosc ze pojechalismy tylko na kilka dni to pierwszego juz mnie dopadla i zdychalam z bolu... Ale ty moze nie dostaniesz:))))) Trzymam kciuki zeby tak bylo! Green day to pewnie wina hormonow - ja tez mam jakies wahania nastrojow, czesto sie zloszcze... Minie z czasem, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej:) Dziewczynki czy u was tez tak pada??? Jesiennie sie zrobilo az mi sie z wyrka nie chcialo wstac:( Co do @ i wycieczek to ja nie dalabym rady bo pierwszy dzien to u mnie masakra, bol okropny i do niczego sie wtedy nie nadaje:( Nadziejko a moze tym razem ci sie poszczescilo? Wiem ze masz dosc dlugie cykle ale moze moze... Jak sie czujesz? Jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam @ z rana przyszła i już przed mierzeniem tempki obudził mnie ból brzucha i krzyża,zwijałam się z bólu,ale wzięłam tabletkę,nasmarowałam się takim czeskim żelem rozgrzewającym,wypiłam gorącą herbatę,poleżałam trochę i nawet czuję się już dobrze Wiedziałam,że dostanę @,bo chyba miałam cykl bezowulacyjny.Dobrze,że teraz dostałam,bo 24do lekarza idę o tydz.wcześniej,bo później go nie będzie. Wczoraj byłam z moim w szpitalu,bo mu kawałek farby wpadł do oka,jak ją odrapywał i wiecie co?Spotkałam tam dziewczynę,która leżała ze mną w szpitalu jak byłam jeszcze w ciąży.Ona miała plamienia,a teraz jest w 8miesiącu ciąży,a ja poroniłam Przykre,ale co zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZA TABELA ********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ....dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.........22................11.08.................... p skie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie ********************************************************* *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ...................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Nadzieja przykro mi, wyobrazam sobie co czulas w czasie tego spotkania:((( Sciskam mocno!!! U mnie tez pogoda taka sobie, raz slonko raz deszcz, teraz to drugie. Jutro ide na usg, na przeziernosc. bojeeee sie. na poczatku myslalam ze jak juz lekarz potwierdzi ciaze to nastepne wizyty nie beda tak stresujace a jednak nie. przed kazda mam stracha;) Reszta dziewczynyek, gdzie wy sie podziewacie co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim:) Czy ktoras tu jeszcze zaglada??? Ja mam dzis kiepski nastroj, musialam wybulic kolejne 2 stowki na badania, zalamka. Wiekszosc badan nie jest refundowanych:(((((( Wkurzylam sie tez na mojego meza dzis, poklocilismy sie, ogolnie kicha. Weszlam na chwile na nasz topik i spadam spac, piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hello:-) Heh laski gdzie wy sie podziewacie hmmm? Sluchajcie ja sie nabawilam zapalenia pecherza:( Boli mnie i latam do toalety co chwila. To juz nie pierwszy raz, mnie czesto lapie, zwlaszcza latem. Teraz musze sie troske powygrzewac;) U mnie w rodzicne kolejna kobitka zaszla w ciaze, nieplanowana co prawda ale w sumie sie ciesza. Zebyscie slyszalt jak ostroznie moja mama przekazywala mi ta informacje hehe, zeby mnie nie urazic i nie sprawic przykrosci. Milego dzionka kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Neti nie haruj tyle, wracaj do nas;))))) Napisz jak tam w pracy jak sobie radzisz z nawalem obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×