Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Ok Olcia rozumiem,ale chcemy się spotkać ze znajomymi,którzy się leczyli w Katowicach i się ich popytać co i jak i chcemy się tam wybrać,bo już nas męczy te ciągłe czekanie,nerwy,stres i niewiedza,czy możemy mieć dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sangria:-D Ale nam sie grono powieksza:))))))) Gdzies tam jest nasza tabelka, mozecie sie dopisac jesli chcecie - bedzie wiadomo bez czytania wstecz ktora jest ja jakim etapie staran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja bedzie dobrze; pewnie, pytajcie - znajomi napewno wam cos doradza, poznacie ich opinie nt lekarzy, leczenia itp. NASZA TABELA ******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - za jakieś 5 tygodni poczujesz pierwsze ruchy i będzie można poznać płeć:) dasz znać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak juz wspomnialam mamy za soba 6 spermiogramow,moj jest pod stala opieka androloga i urologa. Decyzje o invitro byla podjeta juz w listopadzie zeszlego roku niestety nie mamy kasy na icsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZA TABELA ******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09........................pomorskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze dam znac:) Moja kolezanka wiedziala juz wczesniej, udalo im sie podejrzec juz w 18 tyg. ale lekarz mial dobry sprzet a moj niestety nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zazdroszcze!! jak to z Wami jest?macie poczucie ze zrobilyscie juz wszystko, zeby zajsc w ciaze??oprocz tych badan to stosowalam jeszcze i wiesiolek, i tempke i paski owulacyjne ...oszalec mozna!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie moge w to wszystko uwierzyc... A czas tak pedzi ze nim sie obejrzalam minelo 15 tygodni:-) Dziewczyny, wszystko przed wami, ja przetre szlaki a pozniej wasza kolej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę wiesiłek,magnez z wit.B6,zaczęłam pić ziółka na owul,stosuję mikroskop owulacyjny,wcześniej stosowałam testy,mierzę temkę od ok2-3lat hm nie wiem co jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sangria kiedys myslalam ze zrobijtjam wszystko,teraz podjelismy kolejny etap trudnej walki jakim jest invitro... Gdy zaczelam starania nawet przez mysl mi nie przeszlo ze beda jakies problemy....potem nawet przez mysl mi nie przeszlo ze kiedykolwiek bedziemy musieli podejsc do invitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej laski! Jaaaaa ile tu dzis wpisow! W szoku jestem i bardzo sie ciesze ze dolaczaja do nas nowe kolezanki! Zycze wam dziewczyny powodzenia!!! Ja tylko na chwilunie, dzis jestem strasznie zabiegana a popoludniu ide do lekarza i mam stresa:( Wczoraj mialam spiecie z tesciowa i niestety popsula mi humor i sama bylam na siebie zla ze sie tak zdenerwowalam - bo ona sobie poszla a ja pol nocy nie spalam i przezywalam wszstko. Ja sama nie wiedzialam czy zrobilismy juz wszystko co mozna bylo zrobic. Ciagle cos chodzilo mi po glowie bo nacztalam sie o wiesiolku o castagnusie o testach owu, masakra, tyle tego bylo ze zwariowac mozna. Posluchalam rady olci - przerwy w przytulankach, mierzenie tempki i poskutkowalo;) Widzialam przepis na grochowke. Hmmmm chyba sie skusze bo tez nie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Wpadne wieczorkiem poczytac co jeszcze napisalyscie;) I powiem wam co i jak na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mikroskop owulacyjny?brzmi powaznie, to pewnie ten taki ekranik pokazujacy piekne wykresy temperaturki tak?:D, sprawdza sie?kiedys ogladalam takie cuda, ale kosztowaly chyba k.150zł , wiec wybralam termometr elektroniczny:D...pomierzylam pare cykli i przestałam:).. teraz jem folik, mąż salfazin, staramy sie wcelowac w owulacje, ale tak na zawołanie widocznie nic nie ma?!!moze powroce do paskow, normalnie głowa pęka, licze ze hsg mi pomoze, ale jezeli nie to znow do lekarza i tym razem rozmowa o inseminacji brrrrr kosmos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co na początku wymyslalam milion rzeczy, a to ze nie mam owulacji, a to ze pecherzyk nie peka, a to ze hormon za niski , za wysoki....haha najlepsze jest to, ze wszystko sie wykresla robiac pozytywny haczyk?a efektow brak, istne szalenstwo, niby o tym sie nie mysli tak jak kiedys, ale moze sama sie oszukuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest mikroskop wielkości szminki dajesz tam próbkę śliny lub śluzu i jeśli się pokaże dużo paprotek,to znaczy,ze owulacja MOŻE nastąpić za 3-4dni!To działa podobnie jak testy,tylko,że próbka jest ze śliny lub śluzu:)Zapłaciłam z allegro 105zł z przesyłkąDziś mam 29dc,a on mi pokazał wyraźne paprotki,więc nie wiem co jest grane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja wiesz co? Wal to wszystko,przestan mierzyc tempke wal testy itd....zacznij uprawiac po prostu sex dla przyjemnosci...kochajcie sie co 3 dni a od 10,11dc co dwa...na stole pod stolem w lesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sangria kiedys myslalam ze zrobijtjam wszystko,teraz podjelismy kolejny etap trudnej walki jakim jest invitro... Gdy zaczelam starania nawet przez mysl mi nie przeszlo ze beda jakies problemy....potem nawet przez mysl mi nie przeszlo ze kiedykolwiek bedziemy musieli podejsc do invitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja to niezle cudo, o tym nie słyszałam, czytam wlasnie o tym, ladnie wyglada :)a te paprotki to tylko w owulacji?yy to jak masz dlugie cykle to moze sie przesunelo?a moze.....no wiesz.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzzesska mi tez przez mysl nie przeszlo ze beda problemy, zawsze myslalam no moze u kogos, ale u mnie?nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee nadzieje jak pojdziesz za rada i skoczysz do lasu to grzyby pozrywaj przy okazji;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangria wątpię w to,bo ten wykres tempki mam taki sam mniej więcej jak poprzedni,a wtedy miałam cykl bezowulacjny!Spadam papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska masz racje, warto wrzucic na luz tylko jak to zrobic hehe, ja pamietam ze sama sobie mowilam zeby sie nie stresowac podejsc do wszystkiego luzacko ale g... i tak byl stres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×