Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Witam,a ja mam dziś 1dc!Będę się umawiać na HSG na przyszły tydzień!Brałam luteinę dłużej niż lekarz kazał,bo chciałam @odwlec,ale się nie udało:(Trochę mnie boli krzyż i brzuch! Inka masz rację,że będziemy tynk ze ściany zgryzać!Ale mi się wydaje,że z tym cukrem i mąką to spekulacje! Sangria cieszę się,że u Ciebie i maleństwa wszystko ok.Oby Ci się te sprawy rodzinne poukładały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny, słoneczny poniedziałek:) nadzieja - no to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło, żeby nie bolało i żeby zaraz po hsg się udało:) Ja dziś mam 21dc ale na bank się nie udało bo nic mnie nie boli ani piersi tylko brzuch pobolewa ale to akurat zawsze boli przed okresem poza tym w sobotę miałam atak nerwów więc napięcie przedmiesiączkowe rozpoczęte:) W sobotę mała poszła spać do rodziców a do nas przyszli sąsiedzi którzy też swoje dzieciaki dali na noc do mamy. Posiedzieliśmy do 1 w nocy. My wypiłyśmy cytrynową wódkę ze spritem i cytrynką a chłopaki pili piwko i whisky z colą. Fajnie było:) Wczoraj córcia obchodziła urodziny miała tort z Tomem i Jerrym. Dostała od nas domek dla pet shopów a od rodziców łóżeczko z baldachimem dla lalusi od siostry pets shopy. Imprezka się udała:) dzisiaj kupiłam cukierki bo jutro mała zabiera do przedszkola bo naprawdę ma jutro urodziny. Olcia - jak już będziesz w domu z córcią odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja z każdym miesiącem tracę nadzieję,nie wiem ile mi jej jeszcze zostało:(Mam nadzieję,że to badanie nie będzie zbyt bolesne,ale musze to wytrzymać w razie czego! Wszystkiego najlepszego dla córci!:) A Olcia chyba rodzi:) Dziś w nocy minął rok od mojego poronienia:(A jutro rok od zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny,które miały HSG,powiedzcie mi jeszcze jak się przygotować do tego badania?Co ze sobą zabrać itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) przede wszystkim wielkie gratulacje dla mamy urwisa!!!! i dla inki :) gratulacje ciociu:)!!! kasia - sto lat dla coreczki :) :) :) nadzieja- fajnie masz, ze juz za tydzien bedziesz po wszyskim!! i zycze ci z calego serca zeby po zabiegu szybko spelnilo sie twoje marzenie!!! u mnie za pare miesiecy minie 3 lata od poronienia!!! :( :( :( poki co dzisiaj ide na pierwsza dawke szczepienia na wzw b. milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam,że wynik wymazu bakteriologicznego jest ok!Na drugi muszę poczekać.Z jednej strony to dobrze,ale z drugiej nie bardzo,bo jakby jakieś bakterie były,to lekami je można wyleczyć,a skoro jest wszystko ok,to wszystko cały czas wskazuje na to,że bez inseminacji się się nie obejdzie,wg tego co lekarz mówił!Jakie to wszystko jest chore.Chyba sobie dam dziś albo na dniach w palnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam))) podczytuje was caly czas nadzieja witaj w klubie u nas tez chyba bez inseminacj sie nie obejdzie:/ ja mam dzis 7 dc i tez bede miala robione hsg w kwetniu:/ i boje sie jak cholera jak bys chciala zamienic slowko albo cos to daje ci moj numer gg 31030124 w sumie jestesmy w tym samym polozeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie tak boli że musiałam łyknąć Ibuprom masakra jakaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasia:) nadzieja - to bardzo wazne ze masz dobre wyniki wymazu!!! jest sie z czego cieszyc!! ja mialam paciorkowca i walczylam z nim ponad pół roku!! i dalej musze miec kontrolna biocenoze! nawet nie wiesz jakie to cholerstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się nadzieja że dobrze że masz wszystko w porządku, chyba nie chciałabyś tak jak Kora mieć jakieś świństwo i walczyć z tym przez pół roku. Tak leżą cukierki dla córki jutro do przedszkola co jej kupiłam i nęcą mnie ale się nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) KORA dzieki:) nadzieja, TheOleska sciskam Was cieplutko:) Olcia juz pewnie urodzila, mam nadzieje ze sie odezwie jak wroci ze szpitala. bea, Pati co u Was? Sangria ciesze sie ze z Toba i malenstwem wszystko dobrze... ja tez mam nerwowke w domu:( ale nie bede o tym pisac bo brak mi na to sil. trzymaj sie kochana Kasia ja bym chyba nie mogla przejsc obok cukierkow obojetnie:D naet jak zobacze jakas reklame batona czy czegokolwiek dochodze do wniosku ze mam na niego ochote...:D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asienka::::
Witam ❤️ ja też się staram od 1,5 roku , ale mam nadzieję że się wreszcie uda , przynajmniej wierzę w to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Asieńka witam i życzę powodzenia:) Kasia dzięki i nawzajem. Dziś mija rok od zabiegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wszystkiego najjj..z okazji Dnia Kobiet🌻 Kasiu a dla Twojej Zuzi podwojne zyczenia🌻🌻:) nadziejo a Ciebie dzis przytulam szczegolnie mocno i cieplo❤️ trzymaj sie kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - dziękuje, dzisiaj ją wycałuje chociaż w nocy dała nam popalić. Obudziła się o 22 nie mogła usnąć kaszle, nos zawalony nie dała sobie wysmarkać ani dać syropu w końcu na siłę wszystko. Mąż się z nią połozył zaczęła płakać że boli ją ucho dałam jej Ibum oczywiście też nie obyło się bez histerii. Po chwili wszystko przeszło i normalnie rozmawiała. M poszedł dziś z nią do lekarza właśnie chyba są u lekarza. Mąż też jest chory wczoraj był u lekarki ma antybiotyk to razem posiedzą w domu. Zuza miała dziś zanieść cukierki do przedszkola albo z m zjedzą albo zaniesie jak pójdzie. nadzieja - ja również przytulam mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - dziecko poszło do przedszkola :) przez pierwszy rok to są wieczne choroby, jelitówki, teraz czekam kiedy ospę przyniesie:) Tak jest rodzice prowadzają do przedszkola chore kaszlące i smarkające dzieci i jedne od drugich w mig łapią tak jest niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja tez stracilam nadzieje,ze sie uda.... 5 stymulowany cykl i nic...dzis mam 28dc ale ostatnio cykl mialam 31dniowy.. Wszystkiego naj z okazji dnia kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!...dużo kwiatów, słodyczy i buziaków Wam życzę w naszym dniu:) NADZIEJA... weź piżamkę, kapcie szlafrok czy coś takiego...bo (tak było u mnie) oni położyli mnie na jeden dzień normalnie na oddziale...chcieli zatrzymać dłużej ale ja powiedziałam, że wychodzę...i coś przeciwbólowego na wszelki wypadek...trzymam kciuki... Olcia odezwij się jak będziesz mogła, myślimy o Tobie! Sangria trzymaj się....Mamo Urwisa! gratuluje i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie:)...Dziewczynki trzymajcie się ( The Oleska, Kora, Kasia, Inka i Prinzesska)....w tym naszym dniu życzę Wam i sobie spełnienia TEGO marzenia....wiecie którego...:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kasia racja:)Zdrówka życzę Priznesska właśnie,wszystko ma swoje granice:( Anulla dzięki bardzo,a powiedz mi podobno dzień przed trzeba lekką kolację zjeść i rano lekkie śniadanie tylko,tak?Po zabiegu można jeść?Jakieś podpaski wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja, ja jadłam normalnie bo nawet o tym nie wiedziała więc nie stosowałam żadnej "diety"....podpasek nie miałam, wkładki wystarczyły, bo aż tak nie plamiłam...jakby co to pytaj odpowiem...:) Kasia nugetsy z kurczaka Knorr: i frytasy plus sosik...np:...mniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×