Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Inka z chęcią bym Ci przesłała,ale ta nasza poczta działa choćby chciała,a nie mogła.Jedynue przepis mogę dać:)Ja robiłam z połowy składników,żeby tylko troszke było:) Kasia dobrze,że z siostrą jest lepiej,życzę jej wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE!!! siostra ma tel wylaczony:O zaraz wyjde z siebie i stane obok...do szwagra tez nie ma co dzwonic bo jest przy porodzie...a mnie tu trzesie:P nadzieja to ja poprosze przepis na te oponki albo na faworki jak masz:D bo ostatnio jak robilam to wyszly mi twarde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka proszę bardzo: Oponki serowe: 20dag twarogu chudego 25dag mąki 1łyżeczka proszku do pieczenia pół torebki cukru waniliowego 7łyżek cukru 4łyzki masła 1jajko cukier puder do posypania olej lub smalec do smażenia Wykonanie: Twaróg zemleć.Mąkę przesiać z proszkiem do pieczenia,dodać posiekane masło(można je wcześniej wyciągnąć z lodówki)Dodać cukier,cukier waniliowy,jajka,ser i wszystko razem dobrze wymieszać.Rozwałkować,nie za cienko.Szklanką wykrawać kółka,a środek wykroić np.zakrętką od butelki!Smażyć i posypać cukrem pudrem!Są pycha.To jest przepis na pół porcji,wychodzi ich ok 30szt! SMACZNEGO:) Co do siostry,to może rodzi?Poczekaj cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPI!!:) siostra urodzila synka Adasia o 12.02. waga 3550 i 58cm. bym to opila ale nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - no ładny mały kolosek 58cm i 3,5kg no no :) najważniejsze że już po i zdrowy jest:) gratulacje dla cioci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:D szkoda ze zobacze go dopiero za 3 tyg:( mam nadzieje ze dzis przesla mi chociaz zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:)Dziś mnie głowa boli już zaraz jak wstałam:( Jutro znowu na impreze idziemy-ostatki!:) Inka pewnie Ci zdjęcia wyślą,spokojnie doczeczekasz się:)A czemu dopiero za 3tyg zobaczysz małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Bardzo dziękuję za ciepłe słowa:):):) i bardzo serdeczne gratulacje ode mnie dla Twojej siostry Inko:) Jedna z dziewczyn na forum zauważyła, ze nastał chiński rok królika - symbolu płodności. Trzymam kciuki, żeby ten rok był bardzo hojny dla wszystkich starających się par:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj wciagnelam 3paczki ale po tym trzecim juz mnie mulilo nadzieja ja zobacze malego za 3tyg bo mieszkamy od siebie 300km i nie bardzo moge teraz sie wyrwac stad. wczoraj dostalam dwie fotki:) wyglada identycznie jak jego rodzenstwo, tylko wloskow ma mniej:D uciekam na zakupy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwczyny,a tak z innej beczki.ostatnio się przeraziłam,bo cukier w sklepach kosztuje nawet ponad 4zł,jeśli w ogóle jest!A mąki ziemniaczanej nigdzie nie ma podobno!Straszne.Powiedzcie mi jak u Was z tymi artykułami to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie zauważyłam braku tych artykułów chociaż mąki ziemniaczanej nie używam do niczego więc jej nie kupuje ale np w Lidlu cukier kosztuje 2,80 więc nie jest tak tragicznie. Ja zazwyczaj robię zakupy w hipermarketach ponieważ cierpię na brak gotówki w portfelu jest to stan notoryczny :) nie mogę się oduczyć i robię zakupy tylko tam gdzie mogę płacić kartą. Ale czasami wpadam też np do Biedronki ale tam niestety nie można płacić kartą i nie ma bankomatu. Ale Auchan, Real też odwiedzam i nie zauważyłam podwyżek. Wiem tylko że chleb ma zdrożeć nawet do 4-5zl za bochenek. Poza tym witam, dzień dobry w piątek:) http://piwoonia.wrzuta.pl/playlista/6dflaAGob1S/piotr_cugowski tak na początek dnia:) uwielbiam tego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu o chlebie niestety też słyszałam.U nas duży kosztuje 3.60!A za cukrem to chyba się wstawię do lidla,może tam też u nas będzie tańszy!Podobno z tym cukrem to spekulacje.Ale zobaczymy,narazie jestem troszkę przerażona tym faktem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama moja sama piecze chleb więc i chyba ja się też przerzucę na wypieki jeśli będzie taki drogi chociaż my bardzo mało chleba jemy. Bochenek starcza nam na około 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chleba jeszcze nie piekłam,ale mam kilka przepisów,które musze wypróbować:)Taki swój chleb jest najlepszy,jak i wiele produktów robionych samemu w domu!Bez chemi,wiesz co tam dodajesz,to jest zdrowsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - ludzie są jacyś nienormalni, po co tej zawodniczce 70kg cukru kąpać się w nim będzie :) ja zużywam 2 kg na miesiąc i nie będę szaleć z kupowaniem cukru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 70kg to może przesada.Ja dużo cukru używam do pieczenia itp.Herbaty nie słodze,ale cukier nam schodzi i przyznam,ze czasem jak jest tańszy,to kupuję 10-20kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty pieczesz to rozumiem a ja co dziecko nie słodzi, mąż nie słodzi tylko ja słodzę i jak ktoś wpadnie na kawę a tak cukier stoi i stoi czasami jak chcę wrzucić do zmywarki cukierniczkę to czekam i czekam aż ten cukier się skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,ja słodze tylko kawę:)Mój mąż słodzi i kawę i herbatę:)I do pracy cukier bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Olci coś nie ma chyba wydaje mi się że szpital odwiedziła na dłużej:) Mam złe przeczucia co do Sangrii nie wiem jakoś tak nie chce klepać ale coś jakoś tak dziwnie i podejrzanie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez sie martwie o Sangrie i Olcia cos nie pisze. a na kiedy Olcia miala termin cc? ja wczoraj wlasnie wyczytalam ze cukier kosztuje ok 5zl a maka ziemniaczana ma podskoczyc do 7zl/;o niedlugo bedziemy tynk ze sciany zgryzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - dziś byłam w Biedronce cukier 3,99zł nie tak źle. Olcia miała chyba dzisiaj cc ale nie ma jej od środy może coś ją wzięło trzeba czekać bo na maila nie przysłała mi telefonu i nic nie wiem. Sangriaa - odezwij się bo się martwimy. A siostra dziś u mnie była wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, widze, ze macie tutaj juz zgrana grupke..chcialam sie wam pochwalic strona internetowa, na ktorej pisze: www.poradymamy.com.pl i jednoczesnie zaprosic was do wspoltworzenia. macie (zwlaszcza niektore z was) bardzo ciekawe opinie i sadze, ze duzo swiezosci wnioslyby np wasze komentarze...zapraszam do wyrazania opinii i czekam na wasze pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam sie........ dzien dobry, ze mna i z moim dzieckiem mysle wszystko ok, konczymy 10tydzien, wizyte mam dopiero 22ego marca wtedy bede wiedziala wiecej, jednak moja rodzine dotknela bolesna sprawa i dlatego nie bardzo mam ochote, czas i sile pisac... ale trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazania, za szczesliwe zapłodnienie i za cala reszte!! trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff Sangriaa dobrze że się odezwałaś, jak będziesz miała czas i ochotę pisz co u Ciebie, całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×