Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

my się ostatnio tym zajadamy i naprawdę smakuje...tylko weź dwie te torebki przyprawy knorra bo jedna to ewidentnie za mało...jeśli się zdecydujesz na taki obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziałam wczoraj w sklepie i tak się właśnie zastanawiałam, aaaa to z kurczakiem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fileta z kurczaka musisz kupic...najlepiej podwójnego i dwie te torebki przyprawy tam dołączony jest sos ( do sosu potrzebna pomarańcza i chyba majonez, nie pamiętam bo to mój M zawsze robi ) i w sumie obtaczasz kawałeczki fileta w mleku i tej przyprawie i wrzucasz na patelnię...niektórzy pieczą to ale ja smażę i jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówisz że frytki do tego? bo widziałam w reklamie że ta zawodniczka piecze w piekarniku a na patelni nie jest za tłuste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie nie jest za tłuste...nam pasuje....ale wiesz to jak to lubi, frytki obowiązkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie po pracy muszę uderzyć na zakupy czego strasznie nienawidzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ja tez nie lubię, dlatego często robię dużee zapasy tego co lubimy najbardziej by jak najmniej się nachodzić:)...bo ja jeszcze nie mam prawka więc jestem zależna od M, chyba, że coś drobnego no to wiadomo, ale jak "grubsza sprawa" to już koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście mam swoje auto i nie jestem uzależniona od męża ale nienawidzę kupować :( dla mnie ten kto stworzył allegro powinien dostać nobla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zakupy to słaba przyjemność szcególnie te jedzeniowe:) ale cóż trzeb aje robić czasem:)...mam nadzieje, że obiadek będzie Wam smakował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - skapitulowałam :) zrobiłam zapiekankę z makaronu, kiełbaski podsmażanej, cebulki, papryki i pieczarek. Posypałam serkiem żółtym i do piekarnika. Nugetsy były w sklepie ale tylko żeby zrobić z ryby a nie z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Pisałyście o obiedzie,ja uwielbiam pomysł na kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym,no palce lizać!:)Do tego ziemniaki i jakaś surówka np.z białej kapusty,marchewki i cebuli z sosem winegret(nie wiem jak to się pisze:) ) Ale się rozciekłam,kurcze dziś 3dc,a ze mnie cały czas tak samo leci! Wczoraj dostałam tulipana od męża i kupił też sąsiadce i jej córce,były zaskoczone,a potem ja dostałam różę od sąsiada,no to polałam nam po kielichu,a potem na drugą noegę:)Dawno alkoholu w ustach nie miałam,ale skoro w ciąży nie jestem,to sobie pozwoliłam,a co!:) Anulla dzięki,a powiedz mi,czy po hsg jeszcze w tym samym cyklu można się starać o dziecko? My wczoraj kupiliśmy mojemu chcrześniakowi taki traktor z łyżką z przodu i z tyłu z przyczepą,bo on 16ego ma urodziny,2latka kończy,ale jedziemy tam 20ego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hejka:) nadzieja - hmm z tego co wiem moja siostra nie potrzebowała piżamy bo po hsg zaraz do domu szła nie leżała na oddziale. Podkład jej dali. Lekarka po zabiegu kazała współżyć normalnie jak w każdym cyklu. Nie ma żadnych przeciw skazań dlatego dużo kobiet zaraz po hsg zachodzi w ciążę. Mnie teraz tak zaczął brzuch boleć że pewnie w przyspieszonym tempie dostanę @ dziś mam 23dc więc myślę że 26-28dc nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasia,bo tak myśle...lekarz mi powiedział,że ten cykl sobie odpuścimy,że już za późno będzie na clo itp,a ja myślę,że spróbujemy bez leków,skoro jest taka szansa,tylko muszę z mężem pogadać o tym!Dziś tak własnie sobie pomyślałam! Może masz rację,że @wcześniej przyjdzie,szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - próbujcie bez clo. To że nie będziesz brała nie znaczy że macie sobie odpuścić może akurat się uda. Normalnie bez stresu i będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mojemu m wybili szybę z tyłu auta. Pojechał z córką do moich rodziców pod blokiem auto i tam stał dostawczy samochód bo przyjechał do sklepu z towarem. Prawdopodobnie koleś przywalił mężowi drzwiami i akurat na wysokości szyby. Najgorsze że szyby nigdzie nie ma, jest to szyba tylna, z ogrzewaniem, poza tym ma funkcję że jak w nocy jedziemy i ktoś za nami jedzie i świecą światła szyba ciemnieje i otwiera się sama bez klapy znaczy się mamy combi i można otworzyć bagażnik a można też samą szybę. Mąż dzwonił do salonu Renault ale nigdzie jej nie ma. Znalazł używaną za 800zł nowa około 1600-1700zł. Mąż ma AC więc dzwonił żeby zapłacili mu za szybę to rzeczoznawca będzie w ciągu 7 dni zanim rozpatrzą około 3 tyg. Mąż wymiękł:( dla niego za długo nie może nie mieć auta przez 3 tygodnie i chyba weźmie używaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest ludzie nie uważają na to co robią i jak robią,a potem ktoś jest uziemiony:(Bez auta no i na wydatek narażony.Ludzie to są świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mógł podejść do tego sklepu i wziąć dane tego gościa co jeździ tym autem i go pociągnąć do odpowiedzialności ale nie złapał kolesia za rękę bo jak wyjrzał przez okno szyby już nie było a rodzice duży pokój mają po drugiej stronie ulicy więc by nie słyszał nawet alarmu. A fakt ludzie to świnie walnął i zwiał i nie ważne że człowiek później przez jakiegoś kretyna musi kasę wywalić na nową i jest uziemiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja też nie miałam piżamy ,ale czułam się głupkowato bo dali mi jakąs szpitalna:)...więc sama zadecyduj...tez mnie puścili zaraz, ale normalnie byłam przyjęta na oddział...i chcieli zatrzymać tylko ja się nie zgodziłam...pierwszy cykl słyszałam, że można odpuścić, ale tak jak pisze Kasia dokładnie nie wiem czy sa przeciwskazania...w sumie, coś o tym czytałam, że niby jesteś napromieniowana itp.... a ja świruje...okres mi się troszkę opóźnia o 2 dni...czuję, że i tak go dostanę, ale strasznie ćwiczy moją cierpliwość:( brzuch mnie boli, ale nic zero plamienia czegokolwiek....a jużs obie odpuściłam, a teraz znów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - nic nie słyszałam na temat napromieniowania. Moje 3 koleżanki + siostra miały hsg i każdej lekarz oczywiście każda chodzi do innego mówił że zaraz po hsg próbować. Więc chyba nie ma żadnych przeszkód. Mnie strasznie brzuch boli wzięłam no-spę (której smaku szczerze nienawidzę) pomoglo na 30 minut i znów boli też czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anulla ja sobie piżamę wezmę(koszulę)i podpaski też!Lepiej mieć swoje! Ciężko jest odpuścić,skoro @się spóźnia.Siłą woli zaczyna się myśleć! Kasia może zrób sobie gorącą herbatę i jeszcze ciepłą ją wypij,żeby od środka się zagrzać,wtedy też mięśnie się rozkurczają i ból jest łagodniejszy! Mi teraz @przebiegła z lekkim bólem wzięłam tylko 2nospy i to mi wystarczyło!Jedynie "leje" się ze mnie!Ostatnio w 2dc już tylko plamiłam,a teraz znowu zmiana!:)I weź tu kobieto nadąż za tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - no tak jest co cykl to inny mnie też nie bolą piersi ostatnio mnie bolały, a to brzuch czasami 4-5 dni czasami 7 dni różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mi się nie spóźnia nigdy:(...raczej jest wcześniej...a może to przez stres....:/ Kasia o tym napromieniowaniu gdzieś słyszałam więc to takie plotki:)...ale moja pani gin powiedziała, żeby ten 1 odpuścić...tylko, nie wiem czemu....ja się źle czułam psychicznie po tym badaniu więc sama też nie miałam ochoty w ogóle:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - 2 dni Ci się spóźnia? to może teścika zrób jeśli nigdy Ci się nie spóźniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę się rozczarować...zrobię w piątek jak nic się nie zmieni...bo czuję, że dostanę tylko po prostu jakoś się na wiosnę może opóźnia:)...nie chcę się łudzić, ale w naszym przypadku jest to dość trudne no ale cóż jakoś zniosę rozczarowanie:)....nawet nie czuję się żebym była więc to tylko jakiś hormonalny poślizg pewno niestety:(...buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) oj napięcie mam i to ostre, wczoraj się z mamą pokłóciłam o jakieś gówniane lustro do łazienki, masakra muszę pić meliskę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×