Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Tydzien wczesniej, mialam bardzo stresujace dni ********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............7.03................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez czasem pisze tu chodz tu jestem nowa ;)my jestesmy umówieni na 15 kwietnia do antrum kb83 ty bedziesz wiedziala napewno co to za gabinet moj mąz w maju powtarza 2 spermigram napewno sie cos poprawi do tego czasu ale i tak raczej bedziemy musielie sie poddac IUI i jestesmy juz zdecydowani zobaczymy zresztą co lekarz powie mysel ze bede misal robione Hsg wlasnie w celu sprawdzienia droznosci jajowódów my sie nie poddamy bedzie wlaczyc mimo ze juz brakuje na to wszystko sil i naprawde wszystkiego:(niby za 1 razem rzadko sie udaje IUI ale bedziemy w razei czego podchodzic chodzby i 3 razy bo to chyba nasza jedyna szansa zebysym zostali wkońcu rodzicami nadzieja walczcie i nie poddawajcie sie bede za was tez jak i za reste tu staraczke trzymala kciuki musi si udac i niema nawet mowy zeby nie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb83 mialas sie do mnie odezwac hihihih:D wkońcu jakby nei bylo mieszkamy w tej same jokolicy pozdrawiaam jak bedziesz miaal kiedy ochote to jest mój mail blu82@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kasia z tym pęcherzykiem nie wiem jeszcze co i jak!Lekarz mi zawsze szybko robił usg,żeby sprawdzić czy tam jest wszystko w porządku.Teraz się długo przyglądał,powiększał obraz,wypytywał sie czy się staraliśmy,który to dziń cyklu itp!A na koniec powiedział mi,że musimy się podczas @ zobaczyć,jak stwierdził"jeśli miesiączka się pojawi"zapytałam go Jeśli???...ale nic mi nie powiedział!:(Ale luteiny nie kazał brać,więc to pewnie nie ciąża! Wczoraj byli u nas zanjomi,którzy starają się mniej więcej tyle co my i okazało się,że też jeżdżądo tej samej kliniki itp.Powiedziała mi,żebym lekarza zapytała jeszcze o laparoskopię!Dziś mam lekarzowi dać znać co z tym lekiem,ale my chcemy dać sobie miesiąc,lub 2miesiące,żeby odpocząć trochę,nabrać sił i na spokojnie pomyśleć co dalej! Dziękuję dziewczyny za pocieszenie,bo mi brakuje już sił,nadziei i wiary w to,że się uda! Kb zaraz odwiedzę Twój sklepik:)Fajny pomysł:) Kasia ty na grilla...mniam,do mnie już zapachy z grilla dochodzą,jak ktoś u nas grilluje:)my otworzyliśmy sezon rowerowy w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,ciekawe to co mi napisałaś o tym pęcherzyku!Własnie poszperałam w necie i...piszą to co Ty:)Ale czekam cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - bo właśnie zdziwiło mnie pytanie lekarza bo to mogłoby oznaczać że jesteś w ciąży jest pęcherzyk ale jeszcze za wcześnie żeby coś było widać więc może może się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)... fajnie by było nadzieja jakby to było to:)....az mi dreszcze przechodzą jak pomyślę:)... witaj kb83 trzymam kciuki za Twój zabieg mam nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem:) Dobrze, że zmienia się troszkę nastawienie co do macierzyństwa, że potrafisz mimo wielkiej tęsknoty za maleństwem zając się sobą, swoją "karierą":)...to dobrze wróży, uważam, że takie podejście jest lepsze...zdrowsze... a ja czekam na @ i co...do dzieła z clo itp i inseminacją...troszkę się boję...ale na razie na szczęście nie świruje...:) całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis mialam wizyte... w czwartek mam sie zglosic do szpitala na sprawdzenie tego kregoslupka. mysle ze bedzie dobrze:) nadzieja to trzymam kciuki:) oby to bylo to, o czym myslimy:) Kasia odganiamy zle mysli:) asio!!!!!!!!! milego wieczoru. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla- a bo piersi nie bolą więc ciąży ni ma:( ale nie ma co tragizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz, że to może o tym świadczyć?...ja raz mam tak, że bolą jak cholera raz w ogóle...:) a ciązy ni widu ni słychu:D...czasami organizm może przecież oszukać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może, tylko nauczona pierwszą ciążą cycki bolały okropnie a teraz nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Najgorsze jest to,że ja nie wiem,w którym miejscu jest ten pęcherzyk.Ja już nic z tego wszystkiego nie wiem.Dziś mam 30dc na dniach powinna @przyjść,ale tak jak ostatnio nie nastawiam się i staram się o tym nie myśleć.Właśnie teraz policzyłam dc i się kapnęłam,że to już 30dc:)Nie zwróciłam na to uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny a powiedzcie mi,czy to może być niepęknięty pęcherzyk?Czy on się może wchłonąć?Mąż mówił,że lekarz powiedział,że ten pęcherzyk jest na jajniku,ale ja nic takiego sobie nie przypominam,zeby tak lekarz mówił!kurde teraz mam mętlik w głowie.Idę sobie zrobić kawę i się czymś zająć:)poczytałam teraz w necie,że to może być niepęknięty pęcherzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - może być że po clo miałaś np 3 pęcherzyki albo 2 jeden dominujący ci pękł a drugi nie tylko z tym jest tak że to nie jest dobrze że Ci nie pęka bo z tego tworzą się torbiele. Ale nie ma co panikować bo może być to również pęcherzyk ciążowy i było za wcześnie żeby lekarz coś zobaczył więc spokojnie albo czekaj na @ albo jak nie dostaniesz rób test, a kiedy powinnaś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostać teraz na dniach!Dobrych parę lat temu miałam torbiele,ale na prawym jajniku i lekarz(inny)tabletkami anty.mi je wyleczył!Od tamtej pory nie miałam z tym problemu!Kurde,że ta wizyta nie mogła być później trochę,to by coś było wiadomo konkretnego.A ja miałam się u niego pojawić przed samą miesiączką,więc licząc,że teraz na dniach powinnam mieć miesiączkę to musiałam iść do niego!Zaskoczył mnie właśnie tymi pytaniami,podczas wizyty itp.Ale czy jeśli to jest niepęknięty pęcherzyk to on się wchłonie?Bo lekarz powiedział,ze on może się wchłonąć,bo już nie pęknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb świetne te kolczyki.Ja tez chcę sobie porobić taką biżuterię!Podobają mi siię te Twoje kulki soczysta czerwień i te niebieskie esy floresy:)Może mi coś podpowiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że mogą się wchłonąć. Ja miałam przed ciążą z małą torbiele na lewym jajniku jedna miała 3cm druga 6cm, jak chodziłam to strasznie mnie bolało i też dostałam tabletki anty i zeszły i od tamtej pory mam spokój. Może udało się bez clo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dawno się nie odzywałam, ale wolę unikać czytania netu daje mi to komfort psychiczny, na tym etapie na którym jestem, im mniej wiem, tym dla mnie lepiej. Pisałam Wam, ze podeszliśmy do icsi, ale zakończyło się ciążą biochemiczną. Mieliśmy dwa mrozaczki i w lutym zdecydowaliśmy się podejść do crio . No i się udało, ciężko mi samej nadal w to uwierzyć, ale jestem w ciąży. Szczęście miesza się ze strachem i nie mogę się doczekać, aż skończy się ten najbardziej newralgiczny okres - pierwszy trymestr. W drugim podobno maluszek jest już bardziej bezpieczny. Usuwam się z tabelki, ale proszę nie dopisujcie mnie do zaciążonych, bo nie chcę zapeszać. nadzieja jeżeli ten pęcherzyk był na jajniku, to może to być niepęknięty pęcherzyk, ale równie dobrze, może to było ciałko żółte lub jego torbiel. Mi lekarz mówił, ze jedynym potwierdzeniem owulacji jest tak naprawdę ciąża. Czasem podczas owulacji pęka pęcherzyk a razem z nim jakieś małe naczynko krwionośne, może dojśc do uwolnienia komórki jajowej, a może nie zdążyć się wydostać, bo ta krew wypełni pęcherzyk i powstanie torbiel krwotoczna. Jest mnóstwo możliwości, a z innego forum znam dziewczyny co zachodziły w ciąże, gdzie podczas monitoringu lekarz spisywał cykl na straty - a tu bach ciąża. Mi jak nie pękł pęcherzyk to właśnie miałam wizytę podczas @, ze sprawdzić, czy torbiel znikła - bo torbiele czynnościowe znikają zazwyczaj podczas @. Także głowa do góry, będzie dobrze. Nie jestem w stanie nadrobić Waszych postów, ale wszystkim starającym życzę jak najszybszego zaciążenia ❤️ Olciak Gratulacje ❤️ 🌻 ********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............7.03................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy możemy i sobie pogdybamy:) Ja właśnie zapisuje się na wizytę do ginekologa:) trzeba sprawdzić co nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti - GRATULUJE! A możesz mi powiedzieć co to jest to crio? bo nie orientuje się w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)...nadzieja ja też tak miałam, że wchłonął sie pęcherzyk bez leków...ale ja mam nadzieje, że u Ciebie to inny pęcherzyk...trzymam mocno kciuki...a może zrób już test?:D...czy to za wcześnie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje neti:).... trzymam kciuki i przesyłam pozytywne przytulasy!!! będzie dobrze...musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti cieszę się,że Wam się udało!Życzę powodzenia dalej!Ja właśnie mam się zgłosić podczas @,jak to lekarz stwierdził"jeśli miesiączka się pojawi"ja właśnie też ostatnio dałam sobie przerwę od neta,żeby psychikę podreperować i teraz chyba też tak zrobię.Narazie też dajemy sobie przerwę ok 1-2cykle,zeby odpocząć i nabrać sił i zastanowić się nad tym wszystkim na spokojnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla nie robię narazie testu,bo jest jeszcze czas,zresztą to nie ma sensu,bo na dniach @przyjdzie.Ostatnio się w tym temacie nie mylę,jak zapewne zauważyłyście,chociaż chciałabym się mylić:)A to tak myślę,ze nie jest pęcherzyk ciążowy,bo to byłoby zbyt piękne,żeby mogło być prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×