Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

inus - u mnie było tak miałam termin na 6 marca i miałam się zgłosić do szpitala rano, byłam o 8 zrobili ktg zbadali i puścili do domu mówili że jeśli nic się nie ruszy to 10 dni po terminie zgłosić się na wywołanie ale co 2 dzień musiałam chodzić na ktg do swojego lekarza. Pamiętaj licz ruchy i w razie co jakby mało się dziecko ruszało to do szpitala. Czyli kochana zaczęłaś 41tc:) masakra ja zaraz zaczynam już 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w ten pochmurny dzień, pogoda kiepska Anulla i Kasia, wy macie fajnie, obie na stycznia, dbajcie o siebie i o maleństwa, Nadzieja, ja jestem z Tobą, zobaczysz teraz chyba przychodzi kolej na nas, bo jak byśmy wszystkie na raz były to byłoby trochę dziwnie, a tak dziewczyny piszą co u nich i maluszków, my oczekujemy a INKA? czy już coś wiadomo? czy jeszcze w dwupaku;) jak jesteś w domciu jeszcze i zajrzysz pisz nam ja teraz biore się za małe sprzątanie bo wczoraj latałam jak dżinks i wszystko posprzatałam , dzisiaj trochę poprawię, obiadek już prawie mam gotowy a po południu jedziemy na urodzinki do mojej chrześniaczki , po drodze musimy wjechac do moich rodziców po córkę bo wczoraj ją zawiozłam pozdrawiam Was cieplutko, Nadzieja głowa do góry i nie poddajemy się i jeszcze aktualizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................13.06..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... INKA LINKA............................16.06.2011r......synek... .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... _KaSiA_.............................22.01.2012r.......... ............... ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Dona jestem jestem i dalej 2w1:) nic sie nie zanosi, do szpitala mam sie zglosic tydzien po terminie czyli w Boze Cialo:D Kasia licze ruchy juz od kwietnia, czy jakos tak. maly rusza sie praktycznie caly czas, najgorzej jak uciska glowka, nie wiem, na szyjke? to boli jak cholera. kurcze Ty juz masz 10tydzien:) jeszcze troszke i zaczniesz II trymestr:) a ja pamietam jak test robilam a tu za chwile rodze:D przytulam Was wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - współczuje bo wiem jak to boli tak jakbyś miała już dziecko w kroczu, niestety napiera mały napiera:) No zaraz się nie obejrzę i będzie już II trymestr bardzo szybko ten czas leci. Idę się położyć bo dziś się nachodziłam byliśmy z małą na urodzinach u kolegi z przedszkola w bawialni wybawiła się że ho ho już śpi:) Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, daje znak......u nas 25tydzien leci, na ostatniej wizycie lekarz mowil, ze wszystko rozwija sie prawidlowo ;) Mateusz strasznie sie rozpycha o nawet teraz mam z prawej strony wystajaca jego glowe?czy pupe?.... weekend mialam troche bolesciowy, niestrawnosc, rozciaganie, wszystko sie zbieglo..... skonczylismy wczoraj remont, jestem bardzo zadowolona, teraz dokupimy pare nowych rzeczy, bo jednak zmiana po 4 latach konieczna;)...miejsce na lozeczko juz czeka.... bylam 2 razy na glukozie, pierwsza 50g wyszla mi powyzej normy, wiec powtarzalam z 75g na szczescie wszystko teraz ok, ominie mnie dieta itp ....troche spada morfologia wiec biore zelazo... waga :+5kg wiec niezle:)trzymam forme, mam tylko brzuszek... tak troche egositycznie napisalam, ale przelecialam co u Was.. inka czekamy na usmiech Twojego dziecka po tej stronie.. Kasia leca te tygodnie faktycznie....u siostry tez ok? staraczki, sil zycze...i odpoczynku letniego przyda sie buzkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangriaa- no kochana w końcu się odezwałaś:) bardzo się cieszę że wszystko u was ok:) U siostry hmmm wylądowała w szpitalu z krwawieniem ale nic się nie odkleja, dziecko ok, więc nie wiadomo skąd te plamienia. Dostaje Dhupaston no-spę jakieś zastrzyki w tyłek jutro wychodzi i ma leżeć w domu ma 14tc. Ja dziś zaczęłam 10tc strasznie jestem zmęczona ciągle spać mi się chce i mnie często mdli. Ale daję radę mała idzie do przedszkola a ja śpię do 10 bo na zwolnieniu już jestem. inus- jejciu ty jeszcze się kulasz współczuje Ci szczerze dobrze że chociaż nie jest gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam glukozę od razu 75g bo byłam na jakimś programie przeciwko cukrzycy dobrze że wzięłam ze sobą cytrynę bo przy końcu myślałam że zwymiotuje ale dałam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................13.06..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... INKA LINKA............................16.06.2011r......synek... .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... _KaSiA_.............................22.01.2012r.......... ............... ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... :(To chyba jakas nie po kolei tabela, pamietam ze pisalam w kwietniu i w maju, a tabela ma moja miesiaczke z... marca. Gdzies jest pewnie nowsza i bardziej aktualna ale nie moge teraz szukac.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidate walczysz widze dalej Kasiu tez mialam mniej wiecej jak Twoja siostra krwienie w tym czasie, okazalo sie, ze wypadlo w okolicach gdzie mialabym miesiaczke.....najwazniejsze, ze wszystko dobrze, musi odpoczywac:) fajnie, ze jestes na zwolnieniu, ja poszlam od razu po tym wydarzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coz....jak widac dalej nierozpakowana:( i nawet nic sie na to nie zanosi...kur... jutro ide do szpitala wiec odezwe sie po powrocie. nawet nie wiem kiedy beda mi wywolywac. jeszcze dzis mojego pomecze i jak dalej nic nie ruszy to juz koniec. trzymajcie kciuki buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) jej czas tak szybko leci, niedawno INKA L pisalas ze sie udalo a tu koncowka ciazy... przepraszam dziewczynki ze nie pisze, musze dzis wieczorkiem usiasc i poczytac posty wstecz poniewaz nie wiem nawet co u Was slychac i glupio mi bardzo. mam nadzieje ze sie nie gniewacie na mnie - poprostu nie mam czasu. tuz po porodzie dopadla mnie jakas znizka formy, to jedno a drugie to to, ze moj maz pracuje do pozna i niestety jestem zdana na siebie, sama musze sprzatnac, porobic zakupy, zrobic obiadek i oczywiscie zajac sie mala. czasami odwiedza mnie mama ale wiadomo, nie siedzi u mnie non stop. a jesli juz troche posiedzi i zanjmie sie mala to ja wtedy prasuje, piore, sprzatam... moja corcia skonczy w ten pt 4 miesiace... . teraz zastanawiamy sie gdzie wybrac sie na wakacje - chcialabym gdzies pojechac na kilka dni, moze nad morze? urlop planujemy w lipcu wiec igunia bedzie juz miala prawie pol roczku. ogolnie wszystko jest ok, mala wazy juz 6500 ma 64 cm. wyrosla z wielu ubranek hehe, usmiecha sie, chwyta w raczki przedmioty rozne, wklada wszystko do buzi i strasznie sie slini - pewnie niedlugo pojawia sie zabki:) jest bardzo radosnym dzieckiem i miewa swoje humorki;) nauczyla sie piszczec i teraz jak jej sie cos nie podoba to strasznie piszczy... inka, trzymam kciuki!!! dziewczynki, postaram sie napisac wieczorkiem, ale napewno przeczytam kilka stronek wstecz. pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, juz sie nie staram, wbre odwrotnie, to nie jest dobry okres dla mnie i szczerze? Jestem rozzalona, ze zaplanowalam to sobie i mi nie wyszlo, non stop slysze, ze ktos tam w ciazy, kto inny urodzil, ze sie nawet nie starali... pal licho. Od kilku miesiecy wrecz unikam, bo niestety teraz to nie jest dobry czas, i pewnie juz nie bedzie, mlodsza sie nie robie. Wpisuje miesiaczke z rozpedu, ze u mnie bez zmian, Testow juz tez nie robie ani nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite - u mnie wyszło jak nie chciałam, od stycznia się starałam ale po 4 miesiącach stwierdziłam że pal diabli najwyżej mała będzie jedynaczką. Zresztą planowałam działalność pisałam biznesplan i stwierdziłam że to by było teraz nie na rękę gdybym zaszła, poza tym wyjechaliśmy w góry. W 32dc zrobiłam test ujemny mówię spoko otwieram działalność ok ale 40dc a ja dalej nie mam zrobiłam test i pełne zaskoczenie. Często tak jest że jak się nie chce to się wtedy zachodzi. Mąż śpi a ja z małą robię laurkę dla niego na dzień taty. Inus - trzymam kciukasy za ciebie i małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - :) Nie u mnie, w tamtym roku zapisalam sie na sztuki walki i tez sobie powiedzialam, ze nie chce, bo chce troche pochodzic, conajmniej z 4 miesiace, i nic sie dzialo, a chodze prawie rok, ha ha ha, zapisalam sie, zeby schudnac, byc bardziej sprawna i zeby oderwac umysl od tej ciazy, a teraz po prostu nie chce, lata leca, to juz nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a u mnie dalej cisza. jestem po laparoskopii - naprawiono co trzeba. obecnie jestem na clo i duphastonie i estrevie i dalej nic :( postanowilismy z mezem ze dzialamy do konca roku, jak sie nie uda, to daje za wygrana. milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORA - nie możesz się poddawać i dawać za wygraną musicie walczyć. Ta estreva to jakiś żel na co to bo resztę wiem na co jest? ulepiłam dziś 80 pierogów ruskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - estreva - tak, to zel z estrogenem. wsmarowuje go w okreslonych dniach cyklu. wiem ze nie wolno sie poddawac. ale teraz po ponad 3 latach staran, ja mam juz dosc. z reszta mąż też. trzymacie sie dziewczyny :) kasia - hmm, pierogi - sama bym zjadla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite - heheh zgadza się ja tylko przyznam się łykałam kwas foliowy a reszta robiłam wręcz odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Dawca
Cześć Dziewczyny! Temat zupełnie sfeminizowany, jak widzę. Wnoszę więc pierwiastek męski do tego grona :) Pozwoliłem sobie napisać, gdyż zetknąłem się z nim dwa lata temu i rok temu osobiście... Pomogłem dwóm małżeństwom, od dłuższego czasu leczącym się z niepłodności. Obydwaj mężowie nie mogli mieć dzieci, jak się okazało. Jedna z kobiet przeszła wcześniej 6 inseminacji i ratunkiem dla niej było ponoć tylko in vitro... Druga dziewczyna była już dwa razy na inseminacji nasieniem anonimowego dawcy z kliniki. Za trzecim razem umówiła się na inseminację by nie denerwować męża, a spotkała się ze mną - urodziło im się ponoć radosne, silne i zdrowe dziecię :) Obie panie zaszły ze mną już w pierwszym cyklu. I ponoć "miały absolutne prawo" do tego: badania Piszę te słowa, by dodać otuchy paniom przed inseminacjami - trzeba próbować :) Gdyby któraś z Was chciała też porozmawiać na ten intymny temat na priv. - podaję maila: dobry.dawca@gazeta.pl Pozdrawiam, ściskam kciuki za udane próby! :) Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam nadzieje ze zagladacie jeszcze:) my wczoraj wrocilismy ze szpitala. Patryk urodzil sie 25 czerwca, waga 3350 i 54cm. bylo ciezko ale na szczescie juz po wszystkim. urodzilam dopiero po drugiej kroplowce. pozdrawiam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................13.06..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... _KaSiA_.............................22.01.2012r.......... ............... ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm.....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inus-Gratuluje duży chłopak nie ma co :) widzisz jaki uparty nie chciał wyjść:) super że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................13.06..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... _KaSiA_.............................22.01.2012r.......... ............... anulla1003..........................10.01.2012r........................ ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn Inka gratuluję!!! bardzo się cieszę, że już masz kruszynę przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao :) Inka serdecznie gratuluje, no i witamy małego na swiecie! my wczoraj zaczelismy szkole rodzenia, w razie co serdecznie polecam!juz po 1 zajeciach jestesmy bardzo zadowoleni :) w pn skonczylismy 26tc i tak nam leci :) dzis ide przebadac drugi raz w tym okresie ząbki, mam nadzieje, ze za duzo tam nie znajdzie, a najlepiej nic :P:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sangriaa - ja przerabiałam szkołę rodzenia w pierwszej ciąży więc teraz się już nie wybieram. My chodziliśmy głównie dla mojego męża. Bał się być przy porodzie bo myślał że będzie w krocze zaglądał a tam położna go uświadomiła że będzie stał przy głowie więc chłopak się zdecydował. Poza tym wiele fajnych rzeczy się dowiedzieliśmy ale ich nauka oddychania niestety mi nie pomogła w trakcie porodu:) ja chodziłam od 15tc więc byłam jeszcze płaska jak deska a tam same w 8 miesiącu z wielkimi brzuchami:) Mi leci 11tc za tydzień wizyta u gin będzie już 12tc a za 2 tyg mam usg z przezierności więc takie poważne. Nie wiem czy pisałam ale siostra będzie miała córkę. 2 tyg temu jej powiedziałam że będzie miała córę sprawdziłam w chińskim kalendarzu, mi z pierwszą ciążą się sprawdziło, koleżankom też. Teraz mi wychodzi że będę mieć drugą córę. A u siostry potwierdzone na usg będę miała chrześniaczkę:) Czekam na burzę jak na zbawienie bo duchota taka jak tak dalej będzie to zejdę na duszności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kasia wiadomo, ze juz teraz ta szkola Ci kompletnie nie jest potrzebna;) u nas jest para jeszcze w takim samym tygodniu co my, potem 1-28tc, a reszta 32tc :)....takze musialas byc faktycznie wyjatkiem :)...ja juz czulam sie daleko za nimi hihi gratuluje siostrze coreczki, jest juz po genetycznym? marzylam po cichu ze tez bedzie, ale mojego szkraba juz nie zamienie, wyczynia w moim brzuchu komiczne rzeczy, moze uda sie kiedys ulepic siostre dla niego :) a Ty jak sie czujesz?jak to jest byc w drugiej ciazy?mala juz wie? i czy prognozy sie sprawdza pewnie niedlugo sie dowiemy:) ja dzis czuje sie jak stara babcia, pobolewaja pachwiny itp :))) na upaly daje rade nic nie puchnie, ale lato jest cale nasze:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/80 Bardzo proszę o oddawanie głosów na GUBIN ul. Bolesława Chrobrego Wystarczy się zalogować i codziennie kliknąć To nic nie kosztuje a sprawi wiele radości dzieciakom W pobliżu nie ma miejsca w którym okoliczne dzieci mogłyby się bawić... Taki plac to dla nas wielka atrakcja! Bardzo proszę o głosy! POMÓŻCIE, sami nie damy rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×