Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Kasiu no wlasnie z butla tez probowalam i lepiej nie jest. po butli spi dwie godziny. on ostatnio taki marudny jest bo na poczatku potrafil w nocy przespac ciagiem 6godzin a pozniej budzil sie co 3 a teraz cos mu sie poprzestawialo, chyba wlasnie przez ta kupe bo potrafi mi stekac cala noc a kupe zrobic dopiero rano. podaje mu herbatke koperkowa, kropelki i probowalam czopkow ale lipa, meczy sie strasznie bidulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inus a ty może coś jesz nie tak co mu nie służy albo mleko z butli jest nie takie. Ja dawałam Nan i po tym mleku Zuzia przez tydzień nie robiła kupy lekarka mówiła żeby nie dawać Nanu bo ma za dużo żelaza i dzieci nie potrafią sobie poradzić z przetrawieniem i są zaparcia. Zaczęłam dawać Bebilon i przeszło. Próbuj z czopkami jak mu wsadzisz szybko nóżki mu łącz żeby nie wypchał może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś jesz co małemu nie służy albo mleko modyfikowane nie takie. Ja dawałam małej NAN miała zaparcia po nim bo ma za dużo żelaza i dzieci nie potrafią jeszcze go trawić lekarka kazała zmienić na Bebilon i wszystko przeszło. Wkładaj czopki jak wsadzisz od razu nóżki mu złączaj żeby nie wypchnął powinno zadziałać a jak dalej to powiedz lekarce wiem że jest taki syrop dla dzieci który ułatwia wypróżnianie. Debrit się nazywa czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wspolczuje zarwanych nocek, u mnie jest luzik, mala przesypia prawie cala nocke juz, budzi sie tylko raz. Kasia ma racje, moze na noc dokarmiaj maluszka ale innym mleczkiem, wyprobuj rozne sposoby bo zarwane nocki powoduja ze na nic nie ma sily w ciagu dnia... U nas jest problem z kupkami, Iga po 2 dni nie robi:( Przyznam szczerze ze jem czekolade - moze za duzo? Dzis nawet nie tknelam, zobaczymy co bedzie bo nie chce maluszka faszerowac chemia. Co u was Dziewyczynki? Zagladacie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - nie jedz czekolady bo bardzo uczula no i przez to mogą być problemy z kupką. Fajnie że mała tylko raz się budzi bynajmniej się wysypiasz:) Ja właśnie będę robić szaszłyki bo idziemy na działkę na grilla, i może dzieciaki tyłki pomoczą w basenie bo gorąco u nas jak diabli. Ja ogólnie dobrze się czuję piersi przestały boleć, boli tylko lekko podbrzusze bo macica się kurczy więc ból mniej więcej taki jak na @. Łykam no-spę i przechodzi. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzis nocka w miare normalna. chyba dlatego ze w nocy przy kazdym karmieniu robil kupe wiec sie nie meczyl:) po kapieli dostal butle o 20 a zasnal dopiero o 22 za to obudzil sie dopiero o 2.30 potem cos przed 6 o 8 i spalismy do 10:) teraz tez spi i wali baki wiec sie ciesze ze przynajmniej brzuszek go nie boli. wczoraj byla polozna maly wazy juz 4200. robi sie grubasek:) Kasia ja dokarmiam bebilonem wlasnie. dostaje dwa razy dziennie butle. rano i wieczorem chcialabym pokarmic piersia jeszcze ze 2miesiace ale czy sie uda to szczerze w to watpie. mysle ze mam za malo pokarmu, bo czasem wypije z obu piersi to jeszcze musze mu dorabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inus- ja karmiłam tylko 2 tyg bo nic nie miałam pokarmu i sam zanikł więc tak to u mnie wyglądało. Ale drugiego z wyboru nie będę karmić bo jakoś nie czuje się na siłach, jestem nerwowa a do tego trzeba mieć spokój. Ogólnie nie mam cierpliwości więc już wybrałam. Poza tym mogę wyjść nie jestem uwiązana, w nocy mąż może dać butlę ja mogę spać więc u mnie jest więcej + za butlą. I nie wierzę w teksty że dzieci po cycku są zdrowsze, mam koleżankę która karmiła piersią i córka ma dużą alergię wiecznie jest chora a moja na butli i jest zdrowa więc każdy ciągnie na swoją stronę. A ładnie już waży duży chłopak naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co tam u Was? moj brzdac dzis sie chyba przeprosil z cyckiem:) mam nadzieje ze juz mi komedii podczas karmienia odstawial nie bedzie. pozdrawiam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Kasiu, również mi przykro, a tak bardzo się cieszyłam razem z Tobą, nie wiem co napisac, przytulam Inka gratulacje, teraz juz z górki, ja dzisiaj wróciłam ze szpitala ok 12. bo zawoziłam ciocię do kuzynki, w nocy zabrało ją pogotowie i jak dojechałyśmy na 10 to akurat się zaczęło, nie wierzę ciocia była przy porodzie i jako dumna babcia przecinała pępowinę, mała Nadia 3.510 i 55cm, czarne kręcone włoski ach mówię wam, mamusia wykończona ale jaka szczęśliwa, pierwsze dziecko wiek 33 lata, a babcia to szkoda słów My nadal działamy ale tak na spokojnie, ja robiłam dodatkowe badania, które wyszły ok, teraz na początku sierpnia mój będzie robił badania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................09.07..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... _KaSiA_.............................22.01.2012r.......... ............... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................09.07..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................15.04.............zachodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn Dona77 - dziękuje już się pogodziłam z tym faktem, wykasowałam się z udało się i znów wpisałam się do daty @. Czekam teraz na @ po zabiegu, pozdrawiam i gratuluje kuzynce córci duża sztuka nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu w takim razie zycze udanego urlopu:) tez bym chetnie gdzies wyskoczyla ale w tym roku nie da rady. moze za rok jak juz Patryk bedzie wiekszy:)odezwij sie po powrocie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) pogodę mamy kiepską bo raz pada raz nie ale da się przeżyć bo ciepło jest. Pies mojej teściowej pogryzł córcię w twarz, ale już ma strupy więc dziś kupiłam maść na blizny i będę jej smarować żeby nie miała szram. Wszystko super się goi:) Dziś mija 2 tyg od zabiegu skończyła mi się @ i rozmawiałam z lekarką możemy już współżyć z czego bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................09.07..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................20.07.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Inka gratulacje:)Ja czasem do was zaglądam,ale nie mam o czym pisać.My już nawet się specjalnie nie staramy,coraz bardziej sobie odpuszczamy.Ostatnio powiedzieliśmy moim teściom,żeby na wnuka nie liczyli,bo raczej nic z tego nie będzie!Powiedzieliśmy im,bo już nie chcieliśmy przed nimi tego ukrywać.W szczegóły się nie wdawaliśmy.Wiedzą jedynie tyle,że problem jest po mojej stronie i że się leczyliśmy,ale bez skutku.Poza tym szukam pracy, czeka nas remont mały,kupno auta itp.Mamy więc trochę na głowie.W sobotę idziemy na 85-lecie do babci mojego męża,a 6ego na wesele.I tak czas leci. Kasiu współczuję Ci i bardzo mi przykro:(Masz już jedno dziecko,byłaś w drugiej ciąży,więc wiesz,że "możesz",uda Wam się!Nie martw się i powodzenia!Milego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - a wiesz że myślałam o Tobie jak wchodziłam na nasz topik, zastanawiałam się co u Ciebie, fajnie że napisałaś. Dziękuje za słowa otuchy wiem że się uda chociaż nie wiem kiedy ale jestem dobrej myśli. Aniołka już opłakałam i pogodziłam się ze stratą myślę że Bóg wiedział co robi chociaż na początku byłam zła że mi zabrał dziecko. Widocznie taki miał plan. My na wakacjach dzisiaj pierwszy dzień bez deszczu, ciepło. Zuza lata kolo domu, pomaga doić krowy u sąsiadów i czas leci:) Buzia już prawie zagojona, pies uwiązany, dobrze że tylko tak się skończyło. nadzieja - ja wierzę że prędzej czy później wam się uda, trzymam kciuki. Może jak pójdziesz do pracy, będzie remont, przestaniesz o tym myśleć coś się odblokuje i będziesz w ciąży. Wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a moj lobuz wyspal sie w dzien i teraz nie chce spac nadzieja super ze sie odezwalas:) myslalam o Tobie. moze bedzie tak jak Kasia napisala. skupisz sie na czyms innym i sie uda, bo ja caly czas w to wierze przytulam Kasia no faktycznie lipiec mamy do doopy. dobrze ze z Zuzia wszystko ok. mojego brata w dziecinstwie pogryzl pies:/ mial na twarzy 10szwow i o malo nie stracil oka. dobrze ze u Was nic powaznego sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................09.07..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................20.07.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ale moje dziecko ostatnio marudne...wszystko jest blee a do tego nie chce spac caly dzien a pogoda do doopy wiec nawet na spacer wyskoczyc nie mozna a co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................01.08..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................20.07.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko, @ przyszła wczesniej jak zawsze, więc aktualizacja Kasiu odpoczywaj ile się da, zazdroszczę Inka, pogoda teraz powinna sie poprawic na dwa tygodnie, także na spacerki będziesz chodzic:) mała kuzynki ma dzisiaj 12 dni i pierwszy raz wyszli na spacer, też bym chciała już:( a tu ani widu ani słychu Nadzieja, też czekałam na wieści co tam u Ciebie, działaj dalej i się nie poddawaj tak ja ja i inne no:) Ja dzisiaj w południe zawiozłam córkę na pociąg z Bydgoszczy do Gdyni na obóz konny i pewno dlatego @ przyszła bo przeżywam jeszcze do teraz ale już ide spać Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy żyjemy z gór wróciliśmy, mam gości więc nie mam czasu na neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z tej strony the Oleska zmienilam nicka bo nie umiem wejsc na tamto konto pisalam wczesniej tutaj ,czytlam was na bierząco ale nie mialam nic do powiedzenia,jak wiecie staram sie ponad 3 lata z mezem o dzidzie ,a od poczatku tego roku sie sie badamy pare dni temu mialam robiony test PTC noi okazalo sie ze plemnikow bylo brak w "super" sluzie płodnym , 14 dnia gdy bylo to badanie czyli wyniki pozytywny:((( teraz czeka mnie badanie na przeciw ciala plemnikowe we krwi i mojego meza ten czyli WO albo posiew nasienia ogólnie juz zaliczylismy dwie wizyty w klinice leczenia nie plodnosci nie myslalam ze tak szybko to nastąpi maz tez mial robione badanie nasienia teraz musimy zrobic te badania jezeli wyjdzie test z krwi na przeciw ciala ze sie potwierdzi czeka nas inseminacja ale nie poddaje sie i wierze ze sie doczekamy naszego upragnionego i wyczekiwanego maleństwa sorry ze sie tak rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................01.08..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................09.08................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................20.07.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn Podobnie jak kb - bez komentarza. jutro kolejna wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy po czasie the oleska miło że się odezwałaś. Ja dzisiaj idę na wizytę do ginekologa zobaczymy co tam po zabiegu słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuzia idzie dziś na szczepienie na pneumokoki. Odebrałam z apteki szczepionkę kosztowała mnie 351zł zaniosłam już do przychodni. Zuzia pojedzie z ciocią czyli mojego męża siostrą bo są u nas przyjechali razem z gór z nami bo ja na 18 idę do ginekologa a po mnie moja mama więc jedziemy razem a mąż będzie jeszcze w pracy a poza tym on się boi zastrzyków i padł by tam więc raczej nie nadaje się żeby iść z małą. Paula - ja wierzę że Wam się uda znacie już przyczynę więc myślę że da się to obejść i uda się inseminacja:) trzymam za Was kciuki. Kora - daj znać co Ci lekarz powiedział. Ja dowiem się dzisiaj co u mnie słychać pewnie zrobi usg więc będę wiedziała czy miałam już owulację czy jeszcze nie bo jakoś mam wszystko rozregulowane po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×