Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Hej wczoraj byłam u lekarki i mam masę badać do zrobienia znaczy się już rano byłam je zrobić. Zrobiła mi usg i jest wszystko w porządku ja od razu do niej że może coś na wyregulowanie a ona do mnie najpierw badania. Byłam dziś zrobić prolaktynę bez obciążenia i z obciążeniem, TSH, LH i Testosteron. Musiałam zrobić dziś bo muszę między 3-9 dniem cyklu a dziś mam 7. Zostało mi jedno koszt 70zł ale na wynik czeka się miesiąc bo wysyłają do Krakowa. Jestem po poronieniu więc lekarka powiedziała mi że obowiązkowo muszę je zrobić. Jest to badanie na Zespół antyfosfolipidowy bądź inna nazwa zespół antykardiolipinowy. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82 _antyfosfolipidowy Ogólnie mnie dotyczy niepowodzenie położnicze. Wizytę u swojej mam 23 listopada. Więc najwyżej będę czekać na te badanie i jej później dostarczę. Ogólnie powiedziała mi że bez badań nie może mnie leczyć bo nie wie jakie są moje wyniki i w jakim kierunku musimy iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Inka Anula...u mnie jakoś leci,jestem na urlopie,ale już nie wracam do pracy,miarka się przebrała z tym co się tam robi,szkoda gadać!Ja również Was pozdrawiam i gratuluję kolejnym mamuśkom:)3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzę tempkę od 5dc więc 5 dzień 36,7 a 6,7,8 dzień 36,9 skok widoczny. Ale nie ma jeszcze powyżej 37 więc jeszcze owulki nie było. Odebrałam wyniki więc tak FSH, LH, Testosteron super , Prolaktyna I 9,27 a norma jest między 4,79-23,3 ale prolaktyna po obciążeniu 162,1 więc skoczyła mi o x17 a maksymalnie jest x5 więc może to wina prolaktyny te długie cykle. Któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) u Nas juz dwa zabki sa:) ale Patrys nie chce za bardzo jesc:( nie wiem czemu. je po 60-90ml a potrafil wczesniej jesc po 150 Kasia ja niestety nie pomoge bo jestem zielona w temacie nadzieja przykro mi ze z praca nie wyszlo jak tam reszta babeczek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inus - nie je bo zęby mu idą, nie zmuszaj go wystarczy żeby dużo pił herbatki wody lub soczków a zęby no cóż przestanie go boleć to zacznie jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasia ja też Ci nie pomogę, bo nie miałam tego problemu więc za bardzo się nie orientuję. Nadzieja również mi przykro, że tak wyszło z tą pracą, mam nadzieję, że znajdziesz coś "normalnego"...trzymaj się. Inka....zęby:), ale Ty daleko jesteś:D, ja na razie mebluje pokoik i szykuje wyprawkę:)...jeszcze dużo przede mną:D... Dobrej nocy!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, córa ma jelitówkę więc siedzimy w domu czekam kiedy mnie dopadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie dopadła mnie jelitówka:) na pasowaniu było super. A tak poza tym wszystko ok. Jakoś leci pomału. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki widze, ze tu cisza anulla jak sie czujesz? sangriaa jak malenstwo? Kasia jak u Ciebie? super, ze chorubskoo Cie nie dopadlo u Nas pomalu sie kula. Patrys na szczescie nie ma skazy bialkowej, co mnie bardzo cieszy. dalej nie przesypia mi nocy. budzi sie po kilka razy, ale juz sie do tego powoli przyzwyczajam, wazne ze jest zdrowy. a juz niedlugo konczy 5 miesiecy:) jejku kiedy to zlecialo pozdrawiam Was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas wszystko dobrze, dzis mielismy kontrolne usg glowki wyszlo super, w niedziele mamy Chrzest:) maly ma juz 2 miesiace, pieknie gaworzy, smieje sie ...ah kiedy to zlecialo:) sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ps inka, czemu tak spi Twoj dzidzius? nasz dzis np obudzil sie o 3 i 7 :)....czasem przesuwa sobie o godzine pobudke, takze nie narzekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sangria to super ze malenstwo daje Wam pospac. moj pieknie spal przez pierwsze 2tygodnie a pozniej tragedia. nie wiem czemu sie budzi ale na pewno nie z glodu, po prostu sie kreci a o 5 juz wyspany. potrafi sie budzic nawet co godzine. jestem juz wykonczona no ale jakos musze to przetrwac....kiedys musi byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, moja mała ma anginę. Wczoraj jeździliśmy z nią po 18 na dyżur bo miała cały czas 39,5 i nie mogłam zbić. Dostała antybiotyk i już jest po 2 dawkach i teraz jest tylko 37,4 :) aktualnie śpi ale muszę ją obudzić zaraz bo pójdzie spać o 22. Siostra zaczęła już 38tc ma skurcze przepowiadające ale ogólnie nic się nie dzieje, szyjka zamknięta długa, wszystko czeka siostra zaczyna już panikować :) mała bardzo duża więc liczymy na jakieś 4kg. Ostatnio była w szpitalu na 3 dni bo miała wysokie ciśnienie ale wszystko ok zatrucia ciążowego nie ma więc puścili do domu. Brzuch ma gigantyczny:) Ja jestem po @ dzisiaj mam 8dc i mam piękny śluz od 1 dc biorę 2xCastagnus i 2xwiesiołek. Przy pierwszej ciąży Castagnus mi pomógł mam nadzieję że teraz też. Robiłam wyniki wszystkie dobre tylko prolaktyna lekko podwyższona a castagnus obniża i może pozbędę się humorów bo tydzień przed @ pozabijałabym wszystkich. Teraz mój cykl trwał w miarę normalnie 33 dni. Miałam iść 23 listopada do swojej gin ale dostałam @ i jeszcze się nie zarejestrowałam. Idę pakować m bo jedzie do mamy na 4 dni, nie to że nie chce nas zabrać ja nie chcę jechać bo to 800km od nas a mała chora zostaniemy w domu tylko muszę jeszcze jak dziś wróci skoczyć na zakupy bo będę uziemiona z chorym dzieckiem więc muszę zapasy porobić. Całuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam dzisiaj ciocią:) Olga ur.19.12.2011 waga 4100g, 55cm, 10 punkciorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat umarl:( Kasia zagladasz jeszcze? co tam u Ciebie? jak tam malutka Olga? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...pochwalę się:)...12 stycznia urodziła się nasza córcia- Lena: 3440 waga, 55 cm długa, 10 pkt....:D jestem bardzo szczęśliwa na razie się poznajemy...Dziękuję, że w złych chwilach mogłam tu być:) pozdrawiam wszystkich! trzymajcie się dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!!! jak to zleciało, ledwie pisałaś o swoich staraniach i próbach, a tu masz już swoją córeczkę!! gratuluje z całego serca!!! ciesze sie waszym szczesciem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pamiętacie mnie jeszcze? Na początku gratuluję nowym mamusiom:) U mnie nic nowego.Odebrałam dziś swoje wyniki badań i mam podwyższoną prolaktynę,ale też estradiol 263,1 Normy faza lutealna: 43,8-211 Ciąża I trymestr: >215 Nie wiem co o tym myśleć,staram sie wcale nie myśleć.Miałam też krzywą insulinową itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem,ze mam za wysoką prolaktynę i za niski progesteron.Do tego mam 2 nie pęknięte pęcherzyki,a z jednego zrobiła się 4cm torbiel.To tyle co u mnie.Kiedyś się jeszcze odezwę,jeśli temat nie umrze,bo coś cicho się zrobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) moje slonko ma juz 4 miesiace :)jak ten czas leci ah... za pare dni mamy 3 szczepienie, ogolnie jest bardzo grzeczny i kochany:) anulla gratuluje!! nadzieja to teraz ladnie wszystko musisz wyleczyc!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze troszke tu ozylo:) anulla gratuluje kochana i zycze Wam duzo zdrowka:) nadzieja odzywaj sie kochana. teraz wiesz w czym jest problem, nie poddawaj sie. ja dalej jestem z Toba sangriaa dokladnie czas leci:) moj skarb ma juz 7miesiecy i jest bardzo zywym i rozbrykanym urwiskiem, wazy juz 8500g i ma 74cm wielkoludek no i nadal z dwoma zebolkami ale juz nastepne go mecza bidulka Kasia odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem:) wchodzę i oczom nie wierzę:) anulla - gratuluje córci:) U mnie bez zmian, cykl za cyklem 28 dni albo 29 a ciąży jak nie było tak nie ma. Robiłam badania wszystko w normie. Może za bardzo chciałam nie wiem. Na razie odpuszczam. Zmieniłam pracę. Wróciłam na stare śmieci :) praca 3 zmianowa ale jest fajnie. Dużo znajomych twarzy. Miałam u m pracować ale posiedziałam w biurze u niego tydzień i stwierdziłam że nie wytrzymam tam wolę do ludzi:) Zuzka moja zdrowa, rośnie chodzi do przedszkola. Za 1,5 miesiąca kończy 4 lata jejciu jejciu jak to zleciało. Córcia mojej siostry już ma 1,5 miesiąca. Fajna jest bardzo podobna do mojej córki zastanawiamy się skąd ta podobizna:P nawet ucho ma tak samo nagryzione jak moja i znamię w tym samym miejscu. Wcina 150ml mleka śpi ale teraz już więcej czuwa i nawet się do mnie uśmiecha. Bardzo lubi jak moja mała jej śpiewa wtedy robi takie duże oczy i słucha:) Zuzka nie odstępuje jej na krok. Jak ją przewijam to wynosi pampresa, podaje chusteczki smaruje pupę taka mała pomocnica. Teraz tydzień na zwolnieniu byłam miałam zapalenie oskrzeli plus bonus w postaci zapalenia pęcherza moczowego posiedziałam w domu i się wykurowałam. W końcu troszkę przymroziło to wszystkie cholerstwo wybije:) Całuje mocno wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie i dalej starające się Pamiętacie mnie jeszcze? Ja dalej zaliczam się do grona tych starających także bez zmian, mój mąż miał badanie nasienia i ok, ma brać witaminki Przeczytałam zaległe posty, także jestem na bieżącoPozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................01.08..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................09.08................ małopolskie SODALITE.........35................01/31/2012........... ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................10.09.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja slyszalam o tej prolaktynie - mysle, ze moze byc tak u mnie, ja jestem bardzo nerwowa, strasznie, ale z tymi pecherzykami nie wiem co znaczy, ja zaprzestalam, nie bawie sie w testy, starania, obliczania, wrecz unikam, przynajmniej jak dostane okres to sie nie czuje zle i nie jest mi przykro, te starania zrobily mi duzo krzywdy mam duzy zal ze mi nie wyszlo, szczegolnie kiedy widze dzieci, ktore sie urodzily wtedy gdyby urodzilo sie moje gdyby mi / nam sie udalo. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×