Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

30 na karku to nie jest źle gorzej jakbyś miała już 40 :) nadzieja - faktycznie młoda laska z Ciebie:) jeszcze kupę przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego,że kupe przede mną,jak ja już od jakiś 4lat coraz bardziej pragnę dziecka i nie jest mi to dane?awsze kochałam dzieci,zajmowałam się maluszkami,jak tylko miałam okazję,brałam wózek z dzieckiem i na spacery chodziłam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dziewczynki zmykam cos zjesc, pozniej ide troszke na powietrze bo pokazalo sie slonko wiec skorzystam dopoki jeszcze jest:-D Bede pozniej, milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Jak tam żarłoki, juz najedzone??? ;) Ja wlasnie jestem po obiadku i zamierzam uciac sobie drzemke bo musialam dzis bardzo wczesnie wstac a poszlam pozno do lozka. Nie wiedzialam o tym nasieniu... Lekarz nic nie wspominal. Nadzieja, musi byc dobrze! Wiem ze czasami trudno byc optymistka, zwlaszcza jak ciagle wiatr wieje w oczy ale trzeba sie starac i nie wolno poddawac. Badz dobrej mysli. Hmmm to ja tez do tych starszych pan sie zaliczam;) Tez trzydziecha stuknela. Nam sie nie przelewa splacamy kredyt ale nie mozemy narzekac na brak kasy - i wkurza mnie to ze czasami np. wywalamy jedzenie bo kupimy a nie ma kto tego przejesc... Zmienilam oststnio taktyke - nie kupuje na zapas, nie chce niczego marnowac. Poza tym mamy psa wiec jesli cos zostanie, nie mozemy czegos zjesc to wedruje to do czworonoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątanei:),a obiad się robi:) Dzięki dziewczyny za pocieszenie:) Olcia ja też staram się nie kupować na zapas,bo potem mam wyrzuty sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, KEBAB, mniammmmmm kurde ale mi slinka cieknie;) Tez bym takiego wciela z checia. Co tam dziewczynki? Widze ze juz wszystkie jestescie po obiadkach a ja wlasnie za chwile zaczynam jesc. Nie wiem jak mi ta pomidorowka przejdzie przez gardlo jak sie naczytalam o kebabie:P:P:P U nas ten sam problem, duzo jedzenia sie marnuje bo nie zjadamy tego co kupujemy. Maz czesto cos przekasi w pracy, ja zreszta tez i pozniej to co w lodowce zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez musze sie zabrac za porzadki ale sek w tym ze nadal mam lenia hehehe, najchetniej bym sie walnela do lozeczka i pospala. A tu kiszka, jutro mam gosci - wpadaja znajomi z wizyta - dlugo sie nie widzielismy i tak zaproponowali ze odwiedza nas tylko czemu w czwartek.....:( Musze cos naszykowac na jutro i ogarnac mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - na noc NIE! nie będziesz mogła spać bo będziesz się czuła jakbyś słonia zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) za mna kebab juz chodzi od soboty ale tutaj nigdzie w poblizu nie ma niestety:( nadzieja jesli chodzi o problemy finansowe to moja siostra miala to samo. zreszta do dzis nie jest kolorowo. buduja dom i w czworke mieszkaja w jednym pokoju u nas bo nie stac ich na wynajem, wszystko co zarobia to wkladaja w budowe. nieraz kupowalam jej pieluchy bo nie miala za co kupic. trzeciego dziecka nie chcieli ale zawiodly tabletki i wyszlo jak wyszlo. powiedziala ze teraz zabezpieczy sie tak zeby juz wiecej nie miec. jej synek ma 4 latka corka 2 i w lutym urodzi sie kolejny synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka spiochy:) Ale szaro za oknem, musze isc na spacer z psiakiem a pogoda nie zacheca;) Dzis robie fasolke po bretonsku - naszlo mnie cos. Dziewczynki za tydzien mam usg polowkowe, zobaczymy czy dzidzia pokaze co nieco. No i juz sie zaczynam stresowac czy wszystko jest ok....... Buziaczki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale dziś komara przyciełam,wreszcie się udało:) Inka to nie ciekawie mieli:(kurcze zobaczymy jak to będzie:) Pati my też chyba będziemy mieli gości,ale w sobotę,jeśli dadzą znać,że przyjadą,to robię sałatkę z selera w słoiczku,kukurydza itp:)i jakieś ciasto upiekę:) Olcia,ja dziś robię fasolkę,ale szparagową-resztki z pola:),bo po bretońsku nie lubię;) A propo USG to nie denerwuj się,bo dziecko wszystko czuje:)Wiem,ze to ciężko,ale niech mąż się za Ciebie jeszcze podenerwuje,a Ty się uspokój:)Herbatkę z melisy sobie pij tak jedną na dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już od 8:00 w pracy :) u nas też dziś szaro i ponuro pewnie będzie padać :( Olcia - nie nerwicuj się bez potrzeby wszystko będzie dobrze:) oj oj jakoś ziewa mi się strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej dziewczynki:) U mnie to samo, zimno, szaro i spiąco... Chodze i ziewam. My w sobote wybieramy sie do znajomych ale tez przygotuje jakas salatke zeby zabrac ze soba. Od wczoraj pobolewa mnie brzuch - mam nadzieje ze to rozciaganie sie i takie tam bo non stop mnie cos kluje:(((((((( Staram sie nie schizowac, moze tak musi byc. Chociaz mam kolezanki ktore twierdza ze przez cala ciaze nic je nie bolalo a mnie ciagle cos. Jak tam najswieższe nasze mamuski???? Co u was? Chwalcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to rozumiem tez do mnie?Bea;) wszystko gra, tez mnie czasem cos zakluje, ale tak ma byc i juz....we wtorek ide zobaczyc co tam pieknego w srodku mam;)juz bym chciala, zeby bylo wtorek, zawsze czekalam na weekend, a teraz prosze jaka zmiana, ma szybko przeleciec:)))po tej wizycie powiemy tez rodzicom, no a jutro ide zbadac znow bete i progesteron. Ogolnie oswajamy sie z tą mysla;)....M wczoraj obieral mi owoce, ogolnie zdrowo sie odzywiam, a teraz juz szczegolnie...wczoraj troche mialam problemy zoladkowe, ale to chyba organizm tak reaguje albo na produkty rozne, albo poprostu rewolucja trwa. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a co do wieku to mi juz tez blizej do 30tki....niestety, jakbym wiedziala, ze tyle to potrwa to staralabym sie od razu po slubie...ale nadrobie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaatutaj
cześć dziewczyny jestem tu nowa. Jestem mamą 3 aniołków. Staramy sie znowu ale mam pewien problem. W poniedz powinnam dostać@ ale nie przyszła więc wieczorwm zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Ppmyślałam że, może mi się spóżnia i tak czekam ale na @ się nie zapowiada.Nie boli mnie brzuch itd. Boję się zrobić ponowny test żeby się znów nie rozczarować.Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
No jasne ze do ciebie:) Tak na poczatku jest, ja tez czula sie tak jakbym miala jakies zatrucie pokarmowe ale to na szczescie przechodzi. Dbaj o siebie:) Dziewczyny moj maz wlasnie dzwonil, ma goraczke, juz wczoraj go cos 'bralo' kurcze zeby mnie nie zarazil:( Ja mialam katar ale obeszlo sie bez goraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Nowa, ze zaczekaj jeszcze dzien, dwa i powtorz test. Jak widzisz u nas tez dziewczynom wychodzily negatywne a okazalo sie ze sa w ciazy:) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjacie dawno tu nie zaglądalam rzadko wchodze na forum czasem zaglądam dostalam dzis @rano no ale spodziewalam sie tego wkoncu jak co miesac!!!zreszta mi wywrózono z obrączki ze bede miala tylko jedno dziecko syna i bede dlugo na niego czekala takze więc czekam juz 2lata to pewnie sobie poczekam nastepne 2 albo 3 trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×