Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Znow kolejny stresior hehe, chociaz z czasem zaczynam nabierac do wszystkiego dystansu... Wczesniej mialam ze sie tak brzydko wyraze 'sraczke' a teraz jest niepokoj czy wszystko wyjdzie ok ale bez przesady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, naprawdę kochane jesteście :* Dziękuję, za takie miłe przyjęcie :). Macie chyba racje , może nie warto latać po innych lekarzach, bo znów się do czegoś przyczepią, a z ta drożnością to wiadomo, czego się nie robi dla fasolinki :) Jak trzeba to trzeba, ale myslałam że najpierw się zleca monitoring, a dopiero jak coś to później drożność, ale pewnie lekarz sie lepiej zna. Tylko martwi mnie jedna rzecz, mam długie cykle miedzy 28-60 dni i nigdy nie mierzyłam tempki (aż wstyd się przyznać) i nie robiłam testów owu, bo zawsze mi sie wydawawało że u mnie po śluzie wszystko widać. Ale to chyba nie jest tak do końca, bo przecież już bym chyba była zafasolkowana. A myslicie, że ta prolaktyna 22 ng/ml to nie jest zbyt duża, naczytałam się że idealna to ok 12-13. Niby moja teraz wyszła w normie, ale to i tak przecież górna granica, ale gin mi powiedział,że nie trzeba, więc chyba go posłucham, nie mam póki co innego wyjścia. Olcia na pewno wszystko ok z dzidzią, rośnie przecież, więć i macica się rozrasta. Dla pewnośći w sobotę popytaj, ale myślę, że nie masz się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym cyklu tak sie podłamałam jakoś, że staranka były tylko 2 razy, a dziś 25 dc. Marzy mi się, żeby tak zdarzył się cud i się udało w tym cyklu, ale wątpię... Byłam u swojego gina w 19 dc i mówił, że na usg nie widzi żadnego pęcherzyka, ani płynu po peknięciu tez nie, więc juz sama nie wiem co z tą moją owulacją, a poszłam do niego tylko dlatego, że pierwszy raz w życiu, dzień wcześniej mialam przez kilka godzin leciutkie plamienie, takie naprawde tylko tylo tyciu tyciu i prze parę godz, a że dużo dziewczyn mówi, że czasem tak jest przy owu, więc zaciągnęłam mężusia do łóżeczka. A gin mi mówi, że on nic nie widzi, więc pewno owu wtedy znowu nie było. Przyrzekłam sobie, że zacznę mierzyć tempkę nareszcie, a wy mierzyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tak brałam clo przed ciążą!Miałam obawy co do tego leku,ponieważ on też może powodować poronienia,raka itp.Ja miałam mniejsze dawki,a poroniłam!Nie wiem czemu,może to nie przez lek,a zarodek był uszkodzony lub za słaby:( Kb83 witam,fajnie,że jest nas coraz więcej,bo w grupie zawsze raźniej,chociaż wolałabym,żeby nas było jak najmniej takich kobietek z tego typu problemami,wolałabym,żeby było więcej tych,co w ciążę zaszły i są szczęśliwymi mamusiami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nie stresuj się,narazie jest wszystko ok,więc nie ma co się denerwować:) Kb ja mierzę już od ok2-3lat jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, w grupię zawsze raźniej więc dziękuję za takie serdecznie przyjęcie :) cieszę się, że są takie topiki i naprawdę dziewczyny cudownie dodajecie sobie otuchy :) Nadzieja nie martw się kochana, wiem że prędzej czy później musi nam się wszystkim udać, nie ma innej opcji :) I strasznie mi przykro z powodu Twojego Aniołka, ale wierzę w to że się uda i jeszce urodzisz zdrową dzidzię :* Tego Ci życzę z całego serduszka, bo taka dobroć bije z Twoich postów, zresztą od Was wszystkich dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki, witam nowe kolezanki:-) Kb83 dziewczyny maja racje, nie warto latac po lekarzach to nic nie da, kazdy bedzie mial inna teorie-musicie sie wziac do roboty i juz;) Monitoring to super sprawa, ja chodze:) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Prolaktyna w goren granicy chyba nie jest przeszkoda - skoro tak mowi lekarz. Dziewczyny zachodza w ciaze nawet z lekko podwyzszona wiec nie ma sie czym przejmowac. Tempke mierze - to juz taki nawyk hehehe. Czasami rozne cuda mi wychodza na wykresach ale zawsze jest ten skok wiec cgyba oki, zreszta pokrywa sie to z badaniem usg. Olcia bo po d... dostaniesz:P Nie stresuj sie!!!! Bedzie dobrze:) Nadziejka czyzbys gdzies wybywala dzis??? Bo juz sie z anmi zegnasz:( Ja wpadlam doslownie jak po ogien, ide teraz cos zjesc i zabieram sie dalej do pracki - a mam nadal lenia, nic mi sie nie chce. Zreszta znajomi tez narzekaja ze ciezko im sie za cos zabrac, chyba przesilenie jesienne nas dopada:( BUZIOLKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pati :) Dziewczyny rozmawiałam przed chwilą przez tel z kuzynką, która zaszła w ciążę zaraz w pierwszym cyklu po badaniu drożności, a wcześniej starali się o drugie dziecko przez 4 lata i już straciła nadzieję...A teraz na świecie pojawiła się śliczna Basia :) Tak więc czekam na @ a potem drożność i staranka na maksa :) Chyba, że @ nie przyjdzie...ehh ale się rozmarzyłam... Nadzieja właśnie gdzie to wybyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie bylo, chce sie tylko przywitac i zmykam, akurat mam wolna chwile. Przestalam zagladac bo sie przestalam starac, nie zaczelam sie zabezpieczac, ale i moje myslenie nie kreci sie na temat rozmnazania i tak mi jest o niebo lepiej, bywalo, ze robilo mi sie przykro na widok miesiaczki i nie podobalo mi sie to uczucie. Znalazlam sobie nowe hobby, planuje wakacje i zdecydowanie odetchnelam. Zycze Wam wszystkiego dobrego :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy SANGRIAA..........28................08.09................ ..pomorskie INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam "stare" i "nowe" kolezanki... ja tez zaszlam w 1 cyklu po hs :) zaraz ide na piewsza wizyte trzymajcie kciuki!!!!!!!aaa boje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem:)))))))) wszystko jest ok!!dzidzius jest mam fotke, malutkiej kropeczki!!!mam tez karte ciazy, zalecenia, badania do zrobienia, witaminki, dostalam luteine, ze wzgledu na czas staran......no i nastepna wizyta za 3 tyg!!! no to trzymajcie kciuki za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy SANGRIAA..........28................08.09................ ..pomorskie INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09.....................śląskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r................... Wkleiłam się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie kolezaneczki :D nie wiem czemu ale mam kiepski tydzien - wszystko mnie doluje :( za 3 dni mam dostac @ chyba do tego czasu oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :)wczytalam ostatnią ;) ******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r................... Sangria..............................15.06.2011r....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam z kawusia :)jak to fajnie wygladam- odstep miesieczny u kazdej z was. Kto teraz testuje ja w piatek, jak do tego czasu @ nie przyjdzie,ale pewno bedzie. Mam do was pytanko: jakie robilyscie badania,albo czy bierzecie jakies wapomagacze(duphaston)itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Sangria, super wiesci:)))))) Spokojnych 9 miechow ci zycze:))) Atka, duphaston zaczelam brac jak zaszlam w ciaze bo mialam bole brzucha. Wczesniej tylko kwas foliowy i bromergon na zbicie prolaktyny. Solidate, no w koncu!!! Zagladaj do nas, przeciez sa tu dziewczynki ktore sie aktualnie nie staraja - to topik dla wszystkich, nie zostawiaj nas;) Ja dzis za wiele nie zrobie bo jestem jakas zdechla:( Moj maz tez wczoraj narzekal ze jest slaby - ja dzis mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangria na razie to tylko kropeczka, na nastepnej wizycie bedzie juz wieksza kropeczka, taka jakby 'rozlana' a pozniej juz zobaczysz dzidzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Sangria ja również gratuluję!!! Życzę zdrówka dla Ciebie i dzidzi oraz szczęśliwego rozwiązania. Tylko nigdzie nie uciekaj i dodawaj nam otuchy tak jak olcia :) Zobaczycie powolutku każdej z nas się uda. Atka ja też podobnie jak Olcia te same hormony, potem badanko męża a teraz tak jak pisałam wcześniej mam iść na drożność. aha...dziewczynki zaczełam mierzyc tempkę to nic, że to końcówka cyklu.Teraz tak sobie pomierze orientacyjnie, a od przyszłego miesiaca już zaczynam tak regularnie z wykresem i wszystkim, zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam Was serdecznie i również biorę się za sprzątanie i obiadek. Atka czyżbyś była tak jak ja bezrobotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)....czy ja mogę się do Was przyłączyć?....staramy się z mężem też około 1,5 roku na razie nic:(....dopiero w sumie od pół roku troszkę się badamy itp, ale pierwszy monitoring miałam w tym cyklu i okazuje się, że mam owu...mąż nasienie oki, hormony oki....tylko jedna rzecz mnie zastanawia....może wiecie coś więcej o niedomodze lutealnej?... wszystkim dziewczynom, którym się udało gratuluje i proszę o przesyłanie pozytywnych fluidów:)...a nam staraczką życzę spokoju, szczęścia i dzieciątka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem niepęknięty pęcherzyk przekształca się w ciałko żółte bez uwolnienia jajeczka, - o to mi chodzi czy na monitoringu by to wyszło? piszą, że to też objawia się tym, iż jest za mały odstęp od owulacji do @..a u mnie to jest oki...może się nakręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×