Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez szansy na zmianę

czy ktoś jeszcze zainteresuje się samotną matką z dzieckiem

Polecane posty

Gość bez szansy na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmbhaddc
wiek dziecka i twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sznsy na zmianę
6/35 a co to ma za znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sznsy na zmianę
widocznie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
wiek dziecka i twój dla facetów ma znaczenie, na siłe nie znajdziesz faceta do zycia,chyba że do łóżka a nie o chodzi? prawda, nie mysl o tym,nie szukaj,zyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takk
mysl o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takk
a co z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez szansy na zmianę
już go nie ma dzięki za szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szanse, ale raczej głownie u facetów 40+ , w dodatku bezdzietnych. Dla nich posiadanie przez Ciebie potomstwa może byc w ich oczach atutem. Pozdrawiam i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sznsy na zmianę
Dzięki na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard z Oświecimia
u mnie masz szanse ale pokaż najpierw cipe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale już jest zajętaa
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnna
ja jestem samotna mama i mam zaj....faceta,ktoremu nie pzreszkadza ze mam córę ja 26 córka 6 a facet 30lat.Dbaj o siebie!!!!!! a nie jeden facet żonaty zapragnie Cie poznać.przekonałam sie o tym.nie pokazuj światu ze jestes zalamana i smutna bo facet ucieknie przed Toba jak przed problememi.Takie sa moje rady: ZADBANA I USMIECHNIĘTA. zOBACZYSZ ZE KTOS SIE ZNAJDZIE I TO NIE BYLE KTO!!!!!!!!!!!!trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododadadad
ktos sie na pewno zainteresuje,ale szanse na powazny zwiazek duzo mniejsze...byla zona mojego meza zostala z dzieckiem i caly czas jest sama...facetowi jest latwiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takk
jest sama ,bo ty k...rozwalilas im malzenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaa
a po co dodatkowe problemy? i nie mówie o dziecku tylko o byłym facecie matki który może w przyszłości utrudniać życie. A istnieje jeszcze prawdopodobieństwo że owa matka wróci do swego exa a gościu zostanie z palcem w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododadadad
to nie istotne kto rozwalil malzenstwo,wypoqiadam sie w temacie i uwazam ze taka kobieta ma dosc ciezko jesli chodzi o ulozenie sobie zycia. Watpie zeby moj wrocil do swojej eks.planujemy dzidziusia i ja tez bede miala asa w rekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyska
Hej!Tez mam 6-letnia corke i 35 lat .Jestem od jakiegos czasu sama .To nie prawda ze masz szanse tylko u facetow po 40 wrecz przeciwnie .Wiekszosc mezczyzn ,ktorzy sa mna zainteresowani to mlodsi faceci.Wszystko zalezy od Ciebie.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultrazdziwko
perełki mądrości na tej stronie topiku: 1) "Dbaj o siebie!!!!!! a nie jeden facet żonaty zapragnie Cie poznać.przekonałam sie o tym." uuu - żonaty facet! marzenie niejednej samotnej matki, nie? 2) "to nie istotne kto rozwalil malzenstwo" szkoda słów... 3) "planujemy dzidziusia i ja tez bede miala asa w rekawie" to kolejny kwiatek od tej samej rozgarniętej 4) "Jestem od jakiegos czasu sama .To nie prawda ze masz szanse tylko u facetow po 40 wrecz przeciwnie .Wiekszosc mezczyzn ,ktorzy sa mna zainteresowani to mlodsi faceci" tylu chętnych młodzieńców (ale na co??) a ty ciągle sama? piszcie dalej - wybory idiotyzmu topiku w toku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododadadad
nie widze nic niemadrego w swoich wypowiedzi: 1)jesli chodzi o rozwalenie malzenstwa - nie mowie ze jestem swieta,ale to nie jest temat topiku 2)nie rozumiem czemu moj maz (albo jakikolwiek facet)mialby wracac do eks tylko dlatego ze maja dziecko??!!dziecko"as w rekawie" to taka troche ironia,ze kiedy bedzie miec dziecko ze mna po co ma wracac do bylej zony???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×