Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaJ

8 tydzień ciąży brak zarodka beta rośnie.

Polecane posty

Postanowiłam napisać nowy temat bo może ktoś miał tak jak ja.... Jestem w 8 tyg. jest pęcherzyk który 31-05-2010 miał wielkość 2,5 cm który odpoadał 6 tyg. a nie było zarodka. lekarz wysłał mnie na badania Beta HCG w zeszły pon wynosiła 46665 we wtorek 49873,42 w środę 50486 kazał zrobić przerwę i w ten poniedziałek powtórzyć wyszło 62447 Beta niby marnie bo marnie rośnie ... kazał przyjść dziś na badanie... Bardzo się denerwuję ale szans chyba większych nie mam. Dodam że ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia. Cykle 29-30 dn. a pozytywny test wyszedł juz 23 dnia cyklu . Czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
ja okresu nie mam od 10 kwietnia a 1 wizyte dopiero mam na 21 czerwca ;/ tez sie boje co bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę z całego serca więcej szcześcia niż u mnie... Jeżeli się nie uda to będzie mój drugi raz :( No ale czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
kurcze nie martw sie, myslisz ze pecherzyk by sie rozwijal tak dlugo bez zarodka? moze lekarz nie byl w stanie go zauwazyc, taki maly byl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
a poza tym kiedys u ciebie by wystapilo krawienie, albo chociaz bole brzucha jesli ciaza bylaby martwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
być moze jest puste jajo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
ja sobie wkrecam ze nie mam zadnych krwawien, piersi obolale, twarde, wieksze to musi byc wszystko ok. w dodatku na poczatku mialam straszna zgage ale przeszla po maaloxie :) i teraz jest juz troche lepiej, nawet schudlam przez te ciagle wymioty przez zgage, ale poki nie ma krwi i bolu brzucha to mam nadzieje ze z ciaza jest wszystko ok. mysl pozytywnie :) bo skoro beta przyrasta to chyba nie jest zle, moze niech da ci cos na zwiekszenie progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam puste jajo płodowe, beta była wysoka, rosła. Nie był prawidłowy przyrost ale był. Za pierwszym razem trzymali mnie do 8 tygodnia a za 2 chyba do 9. W obu przypadkach zero bóli, krwawień, plamień itp. tylko nieprawidłowy przyrost bety i brak zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 21xxxxx
Mialam podobnie z moim synem, lekarz kazal mi czekac, bo na usg bylo widac tylko pecherzyk i sugerowal mi, ze moze to tez byc zle zaplodnione jajeczko itp. Tydzien pozniej poszlam do niego i powiedzial mi, ze widzi sliczny plodzik;) Myslalam, ze padne i tez to bylo w 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaJ - ja Ci pisze jak było w moim przypadku, to nie znaczy że u Ciebie będzie tak samo. W 8 tc powinno być widac zarodek i serduszko. Będzisz dziś na USG i wszytsko się wyjaśni. Życzę Ci całym sercem, zabyś zobaczyła Maleństwo z bijącym serduszkiem. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fajna babka! nie ukrywam że idę na tą wizytą jak na skazanie... mam ją między 18 a 19 do tego czasu chyba wykręcę sobie wszystkie palce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
a bedziesz miec zapewne badanie usg dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 21xxxxx
beta powoli wzrastala i mialam silne bole w dolnej czesci plecow tak jakbym nerki bolaly i rwalo w dol(podobno to bole poronne sa), podobnie jak ty bralam duphaston, bo z bolu umieralam i myslelam, ze poronie lub, ze wogole nic z tego nie bedzie.Dopiero pozniej mnie zaskoczyl jak mi to powiedzial.Dzis sie dowiesz i badz dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"druga sprawa jesli zarodek obumiera to organizm go wydala" - niekoniecznie. Może być poronienie zatrzymane, wtedy nie wydali, nawet kobieta nie wie ze ciąza obumarła bo nie ma objawów. A wracając do tematu to mama nadzieję ze wszystko będzie u Was ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
A ile masz lat? wieksz kobietom po 30stce coraz trudniej zachodzi sie w ciaze szczegolnie ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 21xxxxx
ja sie o dziecko staralam 1,5 roku i jak juz zrezygnowalam to zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
ja bym radzila isc na badania twojemu mezowi i tobie, moze cos z jego plemnikami jest nie tak, albo z twoja komorka jajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 21xxxxx
daj znac jak sie dowiesz;) trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
chociaz mnie tez czasem brzuch pobolewa albo jajniki i te cudowne kolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przed trzydziestką .... w ciąże mogę zajść i to bez problemów gorzej z jej utrzymaniem ... :( zobaczymy.... lekarz tak czy siak mi powiedział że wyśle mnie na badania jak okaże się że i tę ciąże stracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
no ale z polaczenia plemnika i komorki jajowej powstaje zygota, a skoro u ciebie np nie powstaje to cos z tu jest nie tak.. moze komorki sie zle dziela i obumieraja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem co tam się dzieje... o ile w ogóle coś się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
aLE TY kochana mialam juz badanie usg, a ja niestety nie.,. wiesz czego mozesz sie spodziewac, a ja moge uslyszec wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×