Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

strzyga.

mogę zrobi wszystkim

Polecane posty

A jaką robisz? Bo właśnie się zastanawiam nad kawką - trzecią już dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzygo poproszę 🌼 bo taka dziś oklapła jestem - Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił. Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się. strzygo ja bez mleczka, 2 łyżeczki Irlandzkiej, 1/2 łyżeczka słodziku, tylko pamiętaj, przykryj spodeczkiem, bo zaś się fusów najem :O dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! mam wentylator puszczony na full wszystko fruwa, projekty, karteluszki, moje kłaki również, ale jaki fajny chłodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimno i deszcz (UK). Ale wolny dziń mam, he he. A kawkę to poproszę gożką, mocną, czarną, sypaną. Z dobrej wody, raz przegotowanej, nie mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę o nogach zanurzonych w wodzie i zimnym piwku w ręce... a jak otwieram oczy, to stos papierów tylko...:( no i na szczęście największy przyjaciel -kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, do sesji trzeba się uczyć tylko jak skoro takie ciepło że nad wodą z piwkiem wolałbym posiedzieć, a tu jeszcze tyle laseczek kręci się dookoła ehhh... A co do kawy, to ja bym jakąś mrożoną poprosił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×