Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość Anka1501
Ufff my w końcu dziś kupilismy cały strój dla Pana Młodego więc już chociaż jedno z głowy :) Protokół spisujemy w poniedziałek. a za cały ślub w kościele płacimy 500 złotych razem z organistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My: - ksiądz 400zł - organista 200zł - kościelny 200zł - ministrant 50zł razem 850zł nas wyjdzie... wczoraj byliśmy na kursie tańca... ^fajniutko^ .. ja nawet spoko kumam wszystko.. ale moj ma ciężej załapać ale wierze w niego ze damy rade... bedziemy cwiczyc w domku hehe ;) a jakie macie piosenki na pierwszy taniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie uczyć się pierwszego tańca we Wrocławiu?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, widzę, że są jeszcze inne dziewczyny, które będą dawać księdzu tyle co ja myślę dać za ślub. Cena 1000 zł mnie rozwaliła. Anka1501 zazdroszczę CI, że masz już cały strój dla narzeczonego. Mój narzeczony będzie miał garnitur chyba dopiero w połowie sierpnia, i troszkę mnie to stresuje. Ale z drugiej strony ja pierwszą przymiarkę też tak mam mieć . On przynajmniej ma już buty:))), bo ja moje widzę czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1501
No to prawda z tym garniturem nie jest łatwo :) ale jakoś się udalo ;) No właśnie pierwszy taniec.... jakie piosenki wybieracie?? My tańczymy od roku już tak z zamiłowania więc wyboru tańca się nie boimy ale gorzej z samą piosenką.... Może jakieś fajne pomysły?? Co do butów to polecam typowe buty taneczne - sprzedają je też w wersji ślubnej. Buty te są najwygodniejszymi jakie posiadam mimo dość wysokiego obcasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy piosenkę : Jesteś częścią mnie.. ;) to jest także nasz grawer na obrączkach.. w czwartek zobaczymy jaki nam układ wymyśli ... myślę ze coś fiuśnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinial000
a macie może pomysł na piosenkę do której można tańczyć walca wiedeńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli byśmy mieli z narzeczonym tańczyć walca to tylko do piosenki z nocy i dni... jest piękna .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAM2011
Hej dziewczyny U nas wszystko idzie do przodu wszystko pełną parą. Dużo rzeczy mamy już załatwionych i im więcej odznaczam z listy do załatwienia tym większa ulga. Dziś zamówiliśmy obrączki http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,kolekcje,Dotyk,142. A co do opłat za ślub w kościele to u nas liczą sobie 450 zł. A organisty nie bierzemy tylko zespół dziewczynek ze szkoły muzycznej które grają na skrzypcach i flecie. Taka oprawa bardziej mi się podoba niż organowa. Mamy też już w 80 procentach skompletowęaną listę gości. Teraz powoli zastanawiamy się jaką wódeczkę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pilnie odsprzedam termin rezerwacji auta czerwony Chrysler de Soto w dniu 20.08.2011r. Auto z Rybnika (Śląsk) Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: betterwareclub.rybnik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka20 zdzierstwo
ja za podobne ale ladniejsze zaplacilam na targu 100 zl a tu masz jeszcze kosz przesylki czemu wy kupujecie na allegro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiuni
jaką będziesz miała sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, My już jesteśmy po spisaniu protokołu. W ostatnim tygodniu maraton zamiast urlopu :( zebranie brakujących zaświadczeń, US i do księdza - około 1 godziny spisanie protokołu. Nie wiedziałam nawet jakie pytania będzie ksiądz zadawał, ale było oki - odpowiedzi na część pytań wspólne, a później każdy osobno :) na początku stresik był. Ksiądz nic nie mówił o opłacie, ale na początku września (ślub 17.09.2011r.) spotkanie organizacyjne i wszystko będzie jasne komu ile.... Jeszcze teraz tylko zapowiedzi... dodam, że moje zapowiedzi będą "szły" razem z zapowiedziami mojej siostry :P zapowiada się nieźle, osiedle będzie huczało, oczywiście ludzie nie mają nic do roboty jak plotkować.... ale nie przejmuję się tym :) Zastanawiamy się jeszcze nad obrączkami - chcemy klasyczne bez wzorków z żółtego złota tak około 5 mm. Dziewczyny, która z Was wrześniowych Panien Młodych ma już obrączki i jakie??? Wiem, że obecnie modne są takie z kamieniem (i tonie tylko jednym)? Menu na około 130zł +- zapewne mniej więcej: rosół, polędwiczki w sosie śmietanowym, 3 sałatki do wyboru, zimna płyta wędliny, śledź, galareta, pasztet z żurawiną itp. Menu jeszcze nie dopracowane, bliżej września będzie wiadomo co i jak.... Garnitur - no cóż jeszcze nie mamy pewniaka.... Poszukuję też samochodu (może któraś z Was jest z podkarpacia i ma fajny samochód do ślubu?) Zastanawiam się jeszcze nad transportem dla gości czy wynająć busa, autobusik czy taksówki??? Doradźcie coś proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jak by ci to opisać ... gorset drapowany, przedłużany na ukos dekolt w serduszko, aplikacje z kamieni pod biustem.. dół tzn struś.. :) szczepiony tiul.. i długi tren odpinany na zamek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1501
A jakie np. pytania zadają na tym podpisaniu protokołu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas przy protokole pytał ksiądz np. o to kiedy podjęliśmy decyzje o ślubie, czy nie mamy zatajonych przed partnerem spraw, dzieci z innych związków, czy nie ma pokrewieństwa między nami, czy oświadczyny odbyły się w obecności rodziców, czy nasi rodzice się znają, czy nie było chorób psychicznych w rodzinie, samobójstw. Czyli nic strasznego, natomiast na egzamin umówił nas w innym terminie:((, a myślałam, że się obędzie. :(((. I kolejny stresik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
macie egzamin u księdza? my wczoraj zaniesliśmy już wszystkie papiery i teraz aż w piątek przed ślubem na spisanie protokołu. mi brakuje już tylko pończoch na zmianę :) W sobotę jedziemy oglądać salę po raz kolejny, musze policzyć ile bukietów mi potrzeba i ile kwiatów na stoły. muszę też wybrać wiązankę któregoś dnia. ale moja druhna nie ma jeszcze sukni i nie wiem jaki kolor dla niej ale chyba zamówię białą - do wszystkiego będzie pasować. zapraszamy też cały czas gości, niektórzy juz nam odmawiają ale jednak większość obiecuje przybyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia nie zawsze oddaja prawdziwy obraz. Ja swoje też poogladałam poprzymierzałam inne i wybrałam te ;) My do księdza mamy udać się dopiero 1 sierpnia bo wyjeżdża na urlop i go nie będzie sczęściary że już maci to za sobą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
My dopiero przed wizytąu księdza. Na razie walczymy z naukami. 3x4 godziny... można zejść. A jezeli chodzi o oplaty, u mnie ksiądz życzy sobie 1100zl + 100 zl za zapowiedzi. :( Czekam na przymiarkę sukni i garnituru też jeszcze nie mamy... :( Teraz jestem na etapie wypisywania zaproszen i już pojawily się problemy - odmieniać czy nie... Oj stres już się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja na urlopie w Polsce.. Ostatnie zalatwianie bo pozniej to dopiero przyjedziemy na slub... U ksiedza prawie wszystko zalatwione tj. protokol spisany w parafi mojego N (czyli tam gdzie ślub) wydalismy 1000zl. u mnie w parafi dalismy 350zl bo tak sobie zazyczyl ksiadz i o. po zapowiedziac musze odebrac z mojej parafi poswiadczenie ze zostaly ogloszone zapowiedzi i pozniej dostarczyc je do parafii mojego N ale to juz przed slubem.. tak po za tym to wszystko mamy tylko we wrzesniu oplaty sala przed weselem a kamerzysta i zespol po weselu... tak wiec mysle ze juz ogarniete jest... jeszcze kilka zaproszen musze wyslac i dzis jade rozdac ostatnie zaproszenia, a zazdroszcze wam dziewczyny ze wy tu na miejscu i mozecie wszystko na spokojnie zalatwic nie na szybko jak ja... ale jakos dajemy z N rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a czy na butelkach z alkoholem będziecie miały jakieś przewieszki? Ja początkowo byłam przeciwko takiemu strojeniu butelek, bo uważałam to za tandeciarstwo i zbędny wydatek, ale mnie ostatnio spodobały się krawaty i podwiązki, tylko te krawaty, które są dostępne w internecie są trochę za długie jak dla mnie, i mogą przeszkadzać przy nalewaniu wódki. Może znacie jakieś sklepy bądź strony, na które ja nie trafiłam, gdzie jest coś w mniejszym rozmiarze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
My nie przewidujemy żadnych ozdób na butelki. jak na razie cały czas prosimy gości, w niedzielę jadę na salę, potem w tygodniu do kwiaciarni. a jak u was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bedziemy miec zawieszki na wódkę które ja sama zrobiłam ;).. myślę ze w tym tygodniu skończymy prosić także super ;) byłam na giełdzie i kupiłam pierdoły weselne ... idzie do przodu w niedziele podpisaliśmy umowę i bedziemy mieć Białą limuzynę tak jak chciałam ... ;) ale jeszcze tyle załatwien i spraw na głowie ... Damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×