Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość aneta711
my nie mamy żadnych atrakcji typu pokazy sztucznych ogni czy szczudlarze. i bez tego będę się stresować czy wszystko będzie ok :) ale póki co nie czuję nerwów, boję się jednak że przyjdą przed samą sobotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes124 --->24.04.2011 ---> majóweczka2011 ---> 05.2011 ---> fioletowy widelec ---> 09.07.2011 ---> polonitka ---> 09.07.2011 ---> tralalalalalalall --->22.07.2011 ---> aniutek263 ?.09.2011 ---> beatrice_pn ---> 02.09.2011 ---> ally20 ---> 03.09.2011 ---> łódzkie aneta71 --> 03.09.2011 ---> mazowieckie panna wrzesniowka --->03.09.2011 ---> świętokrzyskie aniaaa82 ---> 03.09.2011 ---> mazowieckie galla87 ---> 03.09.2011 ---> klyszczowa ---> 03.09.2011 ---> Kaśika ---> 03.09.2011 --->lubelskie nowamarta ---> 03.09.2011 ---> podkarpackie Lilcia71 ---> 03.09.2011 --->dolnośląskie luisa85 ---> 03.09.2011 ---> ona1234.. ---> 10.09.2011 ---> viki28 ---> 10.09.2011 ---> małopolskie madzia24 ---> 10.09.2011 ---> Mrówelka ---> 10.09.2011 ---> wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 ---> Joanna83 ---> 10.09.2011 ---> łódzki PANNAM2011 ---> 10.09.2011 ---> warmińsko-mazurskie birminka ---> 10.09.2011 ---> Excella ----> 10.09.2011 ----> mazowieckie skarbek88 ---> 10.09.2011 ---> lubuskie Ska'11---> 10.09.2011 ---> K leopatra ---> 10.09.2011 ---> szczesliwa PM ---> 10.09.2011 ---> marcia880 ---> 10.09.2011 ---> podlasie asienka0889 ---> 10.09.2011 --->kujawsko-pomorskiego vanili89 ---> 10.09.2011 ---> basieńka77 ---> 10.09.2011 ---> babetkax---> 10.09.2011 ---> Jade---> 14.09.2011 --->Las Vegas Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 ---> dolnośląskie Kosteczka20 ---> 17.09.2011 ---> łódzkie Plamka23 ---> 17.09.2011 ---> warmińsko- mazurskie wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 ---> jagusienka --->17.09.2011 ---> bckm --->17.09.2011 ---> podkarpackie martituska --> 17.09.2011 ---> mazowieckie milenka1988 ---> 17.09.2011 ---> mazowieckie stachula --->17.09.2011 ---> madziula27 ---> 17.09.2011 ---> pomorskie Ane88 ---> 17.09.2011 ---> śląskie Anka1501 ---> 17.09.2011 ---> pomorskie age2403 ---> 17.09.2011 ---> Queen of spades ---> 17.09.2011 ---> adelajda2011 ---> 17.09.2011 ---> młoda ---> 17.09.2011 ---> ania_misiaa ---> 17.09.2011 ---> warmińsko-mazurskie pysssiunia ---> 17.09.2011 ---> małopolskie madzia881205 ---> 17.09.2011 ---> kantadeska ---> 17.09.2011 ---> malawiki --->23.09.2011---> dolnośląskie sow ---> 24.09.2011 ---> Iva ---> 24.09.2011 ---> pomorskie 85tka---> 24.09.2011 ---> aasiiiiia ---> 24.09.2011 ---> lubuskie martaaa8998 ---> 24.09.2011---> zachodniopomorskie Basia2410 ---> 24.09.2011 ---> małopolskie Niniorek --->24.09.2011 ---> małopolskie nusiaczek20 --->24.09.2011 ---> dolnośląskie kinia000--->24.09.2011 ---> małopolskie Monika.M.85 --->24.09.2011 ---> caterinkaa --->24.09.2011 ---> mia7--->24.09.2011 ---> Ell1988 ---> ?.09.2011 ---> Milva1989---> ?.09.2011 ---> aida_20 ---> 1.10.2011 ---> tequilla ---> 1.10.2011 ---> łódzkie Pase ---? .10.2011 ---> karozosia--->22.09.2012 ---> ÓsemkaÓsemka --->29.09.2012 ---> prinzesska27....>17.06.2011....Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚIKA
no to gdzie są sprawozdania ze ślubów które już były???? Dawajcie dziewczyny, podzielcie się z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek2011
ja wychodzę za mąż 10go września i ciekawe jaka bęzdie pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
jeszcze nie mamy piosenki na pierwszy taniec... też nam się podoba walc z nocy i dni ale jest to walc wiedeński, a nie bardzo lubię tańczyć wiedeńskiego, w głowie mi się kręci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami Star
Wiatm wszystkie Panny Młode a przedewszystkim te wrzesniowe :) Mój Wielki Dzień to 03.09.2011 juz nie moge się doczekac :)jestem z woj. kujawsko -pomorskiego. Na pierwszy taniec wybralismy salsę i piosenkę" Time of my life" z Dirty Dancing. Jestesmy w trakcie nauki to znaczy mój luby bo ja kocham ten taniec od dwana ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek289
My tańczymy do piosenki Eleni Tylko w Twoich dłoniach, bedziemy tańczyć disco fox, bo fajnie do tego pasyje i jest mnóstwo figur i to ciekawych a sam taniec i podstawowy krok sa banalne, bo po co sie zastanawiać nad krokami w wesele jak można zatańczyć ciekawie i na luzie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
kurcze, widzę, że wasze pierwsze tańce to będzie coś :) my chyba zatańczymy zwyczajnie do wielkiej miłosci krajewskiego, strasznie lubię ta piosenkę :) i żadne z nas nie tańczy jakoś tak profesjonalnie (chociaż mój luby kiedyś pobierał nauki) więc zatańczymy normalnie jakoś. A co macie w podziękowaniach dla rodziców? i jaką piosenkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnica
Moj dzien 30 wrzesnia 2011 Dzien Chłopca:-))))) Piosenka de Mono dwa proste słowa. Jak dla nas trochę długa, ale za to przepiękna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami Star
My dla rodziców będziemy mieli tradycyjnie kosze z kwiatami i piosenkę Cudownych Rodziców mam ( ze zwględu na moją mamę która bardzo lubi te pisoenkę) chociaz ostatnio bardzo podoba mi się Sylwia Grzeszczak "Małe Rzeczy" może trochę nie na temat ale piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że jest na urodziny a my mamy na podziękowanie - ale sądzę że się im spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚIKA
A my nie mamy podziękowań dla rodziców, po pierwsze wesele organizujemy sami. Rodzice nam nie pomagają w żaden sposób, ani finansowy, ani po prostu żaden. Maja przyjść jako goście. Oczywiście błogosławieństwo ( też nie tradycyjne, bez tych wszystkich ceregieli) oraz witanie chlebem i solą jak najbardziej. Po drugie nie wyobrażam sobie aby moi rodzice i narzeczonego (obydwoje po rozwodzie) mieli by przełączyć się na uśmiech i razem z nami tańcować w kółku do piosenki Cudownych rodziców mam po to tylko aby się pokazać. Nie odbierajcie tego jako atak, że mam coś przeciwko innym parom które coś takiego robią. Dla mnie jest to sztuczne bo mam taką a nie inną sytuację z rodzicami, i nie wyglądało by to za fajne. Natomiast gdyby moi rodzice do tej pory byli razem i wyglądało by to inaczej z pewnością coś bym dla nich przygotowała. Zazdroszczę Wam ze możecie coś takiego zrobić dla swoich rodziców, ale w życiu różnie się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Ciebie rozumiem jednak jak wyżej napisałam przygotowujemy podziękowania dla rodziców ale moi jak i narzeczonego są razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami Star
do Kaśika: faktycznie w Twojej sytuacji to typowe podziękowania sa bez sensu.. nie martw się to jest Twój Dzień nam na przykład będzie trochę smutno z innego powodu: ze strony pana młodego na weselu będzie może z 10 osób reszta to znajomi i moja rodzina (wesele na 55 osób) Tyle osób z jego rodziny odmówiło (mieszkają dosyć daleko ale i tak niesmak pozostanie) :( ( ale stwierdzilismy że nie będziemy z tego powodu włosów z głowy wyrywać i mamy zamiar się dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie do was
moja znajoma brała ślub, powiedzmy nazywali się Marek i Agata, Marek ma tylko mamę, ojca nie ma już, Agata ma oboje rodziców, na weselu mama Marka podczas podziękowań zarzyczyła sobie (chyba bez uzgadniania z młodymi) aby do podziękowań dołączyć także babcię Marka bo to ona go głównie wychowywała, bardzo pomagała ze względu na brak ojca. Ta znajoma, Agata, była wściekła bo stwierdziła, że to podziękowanie dla rodziców a to nie jest rodzic tylko babcia i była strasznie zła na mamę Marka, uważacie, że słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚIKA
Ja uważam że Twoja znajoma Agata powinna porozmawiać z narzeczonym. Jeżeli babcia odegrała dużą rolę w jego życiu, jest dla niego ważna, w jakiś sposób pomagała mu w organizacji wesela i jeżeli przede wszystkim on sobie tego życzy i będzie dla niego to miłe i ważne to babcia może odebrać podziękowanie. Zwłaszcza że Pan młody nie ma ojca. Nie powinna się denerwować a spojrzeć na ta sytuację z miejsca narzeczonego. Ona ma oboje rodziców. Niech nie zachowuję się jak rozpieszczona panienka. Każdy ślub jest innym, to nie jest jakiś schemat, plan którego należy się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie do was
przepraszam bo nie wyraziłam się jasno, mnie chodziło o to, że ten ślub się odbył już i ta mama Marka na ślubie zapowiedziała publicznie, że do podziękowań należy dołączyć babcię, jakby postawiła ich przed faktem dokonanym, oni nie mieli jak zareagować, no mogli powiedzieć "NIE MA MOWY" ale głupio by wyszło więc ta babcia też dostała podziękowanie od nich chcąc nie chcąc, wkurzyłybyście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami Star
Myslę ze nie wkurzyłabym się ... po co się przejmowac takimi rzeczami przynajmniej babci się zrobiło miło... moim zdaniem nie ma się co spinac na weselu o takie szczegóły kto otrzyma podziekowanie a kto nie... ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie do was
ona się bardzo wkurzyła, potem opowiadała w pracy nam to i strasznie przeklinała przy tym, dla niej to było wręcz straszne, ja też tego nie rozumiałam za bardzo, to głupoty według mnie ale ona strasznie wpieniona była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
ja bym sie nie wkurzyła. w końcu skoro babcia jest dla niego ważna i tyle mu pomogła to tez należą się jej podziękowania i na pewno było jej miło, że ktoś o niej pamiętał. matka młodego mogła jednak ich uprzedzić. moim zdaniem w podziękowaniach dla rodziców nie chodzi tylko o podziękowanie za urodzenie, skoro babcia dawała narzeczonemu to, czego brakowało mu z powodu straty ojca to moim zdaniem jak najbardziej należa się jej podziękowania i powinno im być głupio, że sami o tym nie pomyśleli. po tym zachowaniu myslę, że Twoja koleżanka trochę jakby rozpieszczona jest, bo teściowa zakłóciła jej scenariusz idealnego wesela. A moim zdaniem ta kobieta zrobiła bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wczesniej pisalam my tez nie robimy zadnego podziekowania dla rodzicow...tez sami wyprawiamy sobie wesele i rodzice nic nam nie pomagaja... ja ze swoja matka 2 lata nie rozmawiam i nawet nie wiem czy przyjdzie (wolalabym zeby tak bylo ). ja nawet nie chcialam blogoslawienstwa ale moj n sie uparl... eh.. dziewczyny zaczynam sie denerwowac bo potwierdzenia mamy do 20 a na 100 osob potwierdzilo 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚIKA
Mnie również denerwują te potwierdzenia. My już dawno po dacie którą podaliśmy na zaproszeniu jako czas potwierdzenie a dalej o niektórych gościach nie wiemy nic. Co najlepsze do niektórych nie można się nawet dodzwonić. Masakra! Jeszcze 3tyg :( Nie mogę się doczekać, a ta noc będzie taka krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
U nas ślub 24 ale termin potwierdzeń minął dawno, za tydzień będziemy uzgadniać wszystko w restauracji i nie wiem co zrobić z tymi, którzy nie potwierdzili. Dzwonić? Ręce opadają, że ciezko tak ludziom powiedzieć nawet jesli nie przyjdą. Tylko kolejny powód do stresu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85 - dzwoń dzwoń - u nas to było tak jeden mówi - przecież jak nie mówię nic to jasne ze nie idę za to inni mówią skoro nic nie mówimy to jasne że idziemy - w końcu jak to z nimi jest - lepiej samemu się upewnić i dzwonić do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
my mamy potwierdzenie do 15 i tylko 3 osoby się odezwały, wszystkie na nie. niektórzy od razu mówili że przyjdą ale wiele osób jest niepewnych, jest ich pewnie ok. 30 więc jak na warunki naszej sali to cały jeden stół. czy tak ciężko jest zadzwonić i potwierdzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta widocznie ciężko bo u każdej z nas tak jest że 1/3 informuje a reszty samemu się trzeba pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz termin potwierdzeń , minął dzisiaj... i potwierdziło nam 40 osób ze bieda... strasznie dużo nam odnowiło ze strony pana młodego ;/ 12 osób jest od niego ... jutro będziemy do wszystkich dzwonić niech się określają... Ta nie pewność ile gości będzie jest bardziej stresująca od wszystkich spraw związanych z weselem... jak tylko jakiś nieznany numer dzwoni to już mam paranoje ze ktoś dzwoni z odmowa... miało być 127 osób, zobaczymy jak będzie ... dam znać ... JA CHCE JUŻ 17 WRZEŚNIA 2011 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też 10 wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyssiunia mogę Ciebie pocieszyć bo mi też dużo osób odmówiło podobno teraz ludzie po weselach nie chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×