Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allasandro

dziwny rozmiar Stanika

Polecane posty

Gość allasandro

Kobietki mam do Was sprawe :D od "zawsze" kupuje staniki na zwykłym targu, gdzie mój rozmiar to "niby" 85C :D. Słowo niby nie znalazło sie tutaj przypadkiem bowiem jak ostanio weszłam do triumphu o powiedziałam ze chce 85 C Kobieta mnie wyśmiała :D ponieważ z ich tabeli wynika że mam 75 A :D:D:D Sprawdzałam rozmiar na wielu stronach w internecie w tak zwanej "prawidłowej" tabeli i wszytsko sie zgadza :D mam 75 A. dodam ze "podobno" mam duze piersi :D tak mowia ludzie :D. wiec wytłumaczcie mi bo czegoś tu nie rozumiem :D mój obwód pod biustem to 71 na wydechu a w biuście 87 luźno PS: czyli 85C z którego jestem tak dumna mam zamienić na 75A :D:D:D no prosze Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
wedle tabeli z trumfu miseczka E to 20 cm róznicy pomiedzy obwodem pod a w biuscie :D kir... jeszcze mniej - 65 :D moja samoocena własnie spadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz obwod
pod biustem 71, to nie mozesz miec rozmiaru 85 i dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej ją podnieś
Bo to oznacza, że jesteś szczupła i masz duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 778aa
Wpisz w google bra fitter. Jak możesz nosić 85 cm obwód, skoro masz aż 14 cm w nim mniej? Durnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz obwod
ja mam pod biustem 72 a e biuscie 84 i mam rozmiar 70C Kupuje tylko triumpha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Mam podobne wymiary do Twoich. Pod biustem 71 cm, w biuście 88 cm. Noszę 65E. Ale piersi mam malutkie. Nie wiem jakim cudem Ty masz duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 778aa
Takim 85 C i 75 A cycki sobie zrujnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
wiem że to dziwne ale kupujac na targu tylko takie staniki na mnie pasowały - mniejszy obwód automatycznie miał mnieJsza miseczke i piersi mi sie wylewały ;/ w sumie czuje sie w nich dobrze- chcialam tylko kupić w trimphie dobraj jakości stanik i stad ta afera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
meggi 21 , z tego wynika ze mam inne pojecie na temat słowa "duze". nie wazne co ja mysle ale wszyscy znajomi i kolezanki zawsze mowili ze mam duze piersi. zreszta jest to moja/nasza subiektywna ocena. ale powiedzcie czy kupujecie staniki na targu? czy tam wasza numeracja etz tak odbiega? czy to ja jestem głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
następna baba co nawet stanika dobrać sobie nie umie:o ja mam 65d a piersi mam malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
meggi21. tam juz sprawdzałam 65 E :D na targu nawet takiej nie maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
chyba zaraz Wam zdjecie przesle :D dobrze niech bedzie ze sa malutkie - chociaz jeszcze nikt ich tak nigdy nie ocenił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
numeracje staników z targów odbiegają w całej swej okazałości, głupotą jest kupować tam byle jakie staniki lepiej mieć dwa porządne niż 20z bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Może źle się zmierzyłaś. Ja mam 1 cm więcej od Ciebie w biuście i mam naprawdę malutkie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Też uważam że te bazarkowe są do d... Ostatnio kupiłam bardzo fajny w atlanticu za 30 zł i jestem z niego strasznie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
meggi czyli mamy taki sam rozmiar :) czyli nie smuć sie mamy duże piersi :):):) powaga KObietki wszyscy mi zawsze gadaja ze mam duże piersi :D mierzyłam chyba ze 20 razy bo uwierzyc nie umialam :D dobija mnie tylko fakt ze cieszyłam sie z 85 C :D a tu bach Rzecywistość mnie dopadła :D kurcze miseczke A to ja nosiłam w gimnazjum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
tak to jest jak się nosi źle dobrany rozmiar stanika z bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
ale dwa staniki np mam kupowane w realu z firmy hey bodajże i to samo 85C, i wedle mnie jest ok :) w sumie to moje najlepsze staniki właśnie :D mierzyłam pamietam mniejszy obwód to piersi mi wypływały ;/ tam tez oszukuja ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Dlaczego A??? Przecież sama sprawdzałaś że E. Mi nikt nie mówił nigdy że mam duże piersi. A mój chłopak to nawet mówi że są małe, ale piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
boże dziewczyno poczytaj jakieś artykuły o dobieraniu staników bo aż mi słabo jak ciebie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
wiesz kiedyś była bieda w domu stać mnie było tylko na taki stanik za 15 zł z bazarku, przywykłam do nich i ich numeracja nauczyła mnie ze mam 85C. nigdy nie myslalam zeby zmieniac miejsce zakupu stanika- bo myslalam po co :D skoro ten pasuje i jest jeszce za 15 zł to spoko. Wiem ze lepiej miec dwa porzadne niz 20 tandetnych ale te z bazarku zawsze mi pasowały - przynajmniej tak mi sie wydawało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Jak masz 71 cm pod biustem to 85 to za duży obwód. Stanik tak naprawdę powinien mieć na tyle ciasny obwód, żeby można go było nosić bez ramiączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
no dziś juz takich duzo przeczytałam, wynika z nich ze staniki mam dobrze dobrane bo spełaniaj wszytskie normy jakie powinny miec - te staniki z bazarku powinny miec poprostu inna numeracje. ale dobieram je dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Przecież jak podniesiesz do góry ręce to on Ci się na pewno przesuwa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
pasują ci zapewne tylko dlatego że nie masz żadnego porządnego stanika jak takowy sobie kupisz to zobaczysz powalającą róznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
meggie21 wszytskie moje staniki nosze bez ramiaczek - wszytsko mam dobzre opiete pod piersiami - i fiszbiny nie wcinaja mi sie w piersi, i piersi sie nie wylewaja- staniki mam dobrze dobrane wszytskie ale te numaracje mnie oszukuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
Jak dobierasz dobrze? Masz 71cm pod biustem- odejmujesz 5 cm i zaokrąglasz do dołu. Ewidentnie 65 a nie 85. Powinien być aż o 20 cm ciaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×