Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allasandro

dziwny rozmiar Stanika

Polecane posty

coś Ty, moja siostra nosi 70 F i kupuje z Konrada, także to zależy z jakiej stronki zamawiasz. Ja kiedyś kupowałam na kiss kiss pl i bralam wówczas 70 C bo innego rozmiaru dla mnie nie bylo mimo że powinnam miec 65 D/E, teraz kupuje na intymnej i rozmiarowka jest pełna! Od 65 pod biustem do miseczki chyba nawet K w niektórych firmach. Jeśli nie z Konrada to na pewno z tej Damy Kier lub Kingi są duże miseczki bo wiem że siostra nosi i bardzo sobie chwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorki pomarańczko, nie doczytałam jakiego rozmiaru potrzebujesz ;) W każdym razie polecam stronkę intymna.pl bo zauważyłam że jest tam bardziej obszerna rozmiarówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś za czasów szkoły pracowałam w sklepie z garniturami i męską odzieżą i to co widziałam w papierach kiedy odbierałam dostawy dostarczało mi cyklicznie mega szoku - przykładowo garnitur z najdroższej dostepnej aktualnie na rynku jakiejśtam szlachetnej wełny klienci mogli sobie sprawić za ok 1500-300 tys złotych a my jako firma zakupywaliśmy ten garnitur od producenta za jakieś 200 zł za sztukę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka z kafe
mozliwe to jest ?czy po prostu żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? gdybym nie widziała na własne oczy i sama tego nie rozliczała nigdy bym nie uwierzyła... :O przypomniało mi się bo domniemana pomarańcza zaczęła temat o marży w butikach. dlatego moi drodzy, jeśli nie kupujecie u Armaniego czy Chanel (to juz inna półka) to nie ma sie czym szczycić że mamy drogie, markowe ciuchy - to wszystko jedna wielka ściema :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lepsze firma dla której wtedy pracowałam uchodziła za dobrą i sprawdzoną markę, klienci chętnie do nas wracali i chwalili sobie jakość materiałów, krój, funkcjonalność itp. Tak wiec sprawa nie wyglądała tak że wciskaliśmy ludziom szajz za wielkie pieniądze tylko tak widocznie wygladają zasady rynku. Jeżeli taka sama polityka panuje wśród sprzedawców damskiej odzieży (a niby czemu miało by tak nie byc) to jestem ciekawa ile faktycznie kosztują nasze ciuchy - skoro garnitur za tysiaka jest wart 200 zl to sukienka za 300 ile? Dyche? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w triumfach marża 150%
bardzo możliwe ,że tak jest i ciekawe ile sklepów tak robi? i kto im na to pozwala...bo nie wierzę ,że jest to podyktowane kosztami utrzymania się na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wiecej niz nam sie wydaje :O ostatnio tez weszlam do Berski i w oko wpadly mi na wstepie cudne buty takie o jakich od dawna marzylam - wysoka szpila, platforma material a'la skóra węża. Przymierzylam, super wygodne, ladnie wyglądaja - cena 220 zł. Mysle sobie - dosyc drogie jak na eko skóre ale z dwojga zlego widzialam podobny model w prima modzie za 600 zl wiec sie zdecydowalam. W domu ogladam je sobie na spokojnie a na plakietce doczepionej do metki napis "made in tajwan" - czyli co? tania sila robocza + wątpliwej jakosci cerata... nIe wierze ze byly warte wiecej jak 30 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka z kafe
tak już niestety bywa :) ja kupuję Polskich producentów rzeczy ale już np nasze Ryłko robi buty w chinach..i to faktycznie zrobił sie szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
ja dodam tylko ze mierzyłam w atlanticu stanik 70D i był mi mały, wiekszego nie mieli ;/ wiec wpisałam w allegro 70E i co ? wyskoczył mi cudowny staniczek z atlantica - Danielle -o 30 zł taniej mnie wyszedł :D PS: dziekuje KObietki za stronke Intymna.pl - ze tez wczesniej jej nie znałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko prawda jest taka że polscy producenci nie dysponują zbyt ciekawym towarem. zależy jeszcze oczywiście kto czego szuka ale ja nie znam żadnych polskich firm których produkty spełniałyby jakiekolwiek moje oczekiwania, a szkoda... na marginesie dodam jeszcze tylko ze to tez złudne - firma z meską odzieżą o której pisałam wczesniej tez była z polski nie tylko importer (filia w łodzi z tego co pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oil
Ja podobno noszę 60H i także uważam, że moje piersi nie są największe, a wręcz staram się je optycznie powiększyć odpowiednimi ubraniami itd. no i fakt, że mimo świadomości tego 60H to nie noszę go, po prostu go nie ma, 65 jeszcze jako tako się znajdzie, 60 nie miałam nawet okazji przymierzyć. W niektórych sklepach ledwo się w 70 zapinam, więc tym się kieruje, ciasny obwód +patrze jak leży, czy nie podskakuje, nie przesuwa się, nie wylewa, dobrze zbiera to kupuję, bo wiem, że na moje cycki to muszę mierzyć więc internet odpada całkowicie. Mam wrażenie, że producenci często szyją obwód te 65, czy 70 a opisują jako zawyżony, bo po prostu mało kobiet jest uświadomionych i w ten sposób potencjalna klientka bierze swoje 80C z wieszaczka, idzie przymierzyć i stwierdza "ale super leży, wygodny, aż tak się nie przesuwa, biorę dwa!", gdyby napisali 65FF to ta sama kobieta by stwierdziła "jakaś zagraniczna rozmiarówka, nie wiem o co chodzi i jaki mam przymierzyć" i wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie spotkałam już z tym,że obwód obwodowi nierówny czasem i 70 są tak rozciągliwe że podjeżdżają mi na szyje przy ponad 80cm pod biustem a czasem 85 jest dobra i o dziwo ściśliwa i nie podjeżdża :P są takie cyrki ,że idzie zgłupieć przy mierzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick
zmierzylam sie i pod biustem mam 72cm,w biuscie 84cm. wychodzi wiec ze mam 30D. zmierzylam mnostwo stanikow i pod biustem te staniki dobre,leza na swoim m-cu,ale miseczka za mala. moje piesri po karmieniu dziecka sa bardzo miekkie,ksztaltem ladne,choc zjechaly mi nieco nizej,ale sa mieciutkie na maksa i miseczka D mi je rozplaszcza i sie wylewaja. przymierzylam wiec DD to skolei za duza miseczka :/ mysle ze powinnam miec na maksa zakryty stanik,by piersi od gory byly przysloniete,ale nie moge znalezc takiego. teraz mam stanik z new look,wiem to zadna firma bielizniarska ale podpasowal mi w miare,bo piersi przykryte,nie wylewa mi sie nic,ale jednak nie podnosi mi ich ten stanik,tyle tylko ze sobie w nim leza i w bluzce mam je na dobrym m-cu,jednak jak sie w nim nachyle w bluzce z dekoldem to moga mi wyplynac :/ a wszystko przez to ze sa mam bardzo miekkie piersi. moze p[olecicie mi jakas firme,ktora zakrywa bardzo piersi,zeby od gory nie wyplywaly,ale zeby zarazem podnosila je. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa dziewczynka
ja mam wedlug triumph 80f i jestem taaaka dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick
http://tiny.pl/htsp2 taki mam stanik.ale cos mi sie wydaje ze powiinam miec z foszbinami,od dolu sztywniejszy,ale gora materialowa,zeby zakryly mi calkowicie piersi,zeby nie mialy jak od gory "uciec" przy nachylaniu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick
C to nie mozliwe,miska za mala, wylewa sie z kazdej strony. w D tez sa splaszczone. mam staniki z malym obwodem i wlasnie z miska C i D i wszystko za male,p0od biustem super,ale miski male wylewa mi sie. mam takie staniki bo w pewnym momencie zmienialam bo bardzo schudlam,teraz mam wage swoja normalna (49kg) i piersi sie powiekszyly i mam zonka,bo mam za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick
mysle ze powinnam miec taki wzor stanika mniej wiecej taki: http://www.luxbielizna.pl/product/8/3/2651/rich_desire_w a nawet jeszcze bardziej zakryty,bo tak jak tej dziewczynie troszke piersi od gory wystaja tak u mnie one sie rozplaszczaja jesli nie sa calkowicie zakryte. (nie patrzecie na rozmiar,tylko na wzor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumf jest okropny w całej
swojej okazałości a do tego bardzo wygórował ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_88
Z pewnością nie masz rozmiaru A. Taki rozmiar noszą tylko dziewczynki w wieku ok 15 lat, a nie dorosłe kobiety. Lepiej nie słuchać się pań ekspedientek które czasem nie mają pojęcia co mówią tylko skorzystać z usług profesjonalnej brafitterki która dobierze Ci odpowiedni rozmiar. Jeśli nie masz takiej możliwości to polecam serię artykułów na temat brafittingu na http://www.krisline.com/brafitting-dla-niej :) polecam lekturkę na noc :) powinno pomóc w doborze odpowiedniego rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipsy z biedronki
karo - jasne, taki rozmiar noszą dziewczynki :O Na mnie nawet A jest sporo za duże :O a nie mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moja mamą
Prawiczki z kafe to : 1. prawiczek bez wiary - 25 (lat) 2. Ble ble - 28 3. korjonos - 31/32 4. Max Zander vel Klaun -37 5. Darker - 27 6. offerma - 37/38 7. cream - 27 8. kapselko - 25/26 9. Faith Hope Glory - 28 (psychol) 10. Loooser - 25 11. Bagno - 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×