Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allasandro

dziwny rozmiar Stanika

Polecane posty

Gość vfdgjnfiboighjghg
a obwód to masz mega za duży w tych stanikach, bo obwód zawsze powinien być jakieś 5cm ciaśniejszy i dobrany tak że na najluźniejszym zapięciu idealnie dociska a z czasem dalsze zapięcia są po to żeby na nie zmienić gdy się stanik trochę rozciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
vfdgjnfiboighjghg być moze tak bedzie ale tłumacze Ci ze wszystko w nich jest tak jak powinno wedle artykułów które czytam. jest dobrze opiety pod biustem, gdy podnosze rece do góry to sie z tyłu nie podnosi własnie. poprostu zamiast 85 C na nich powinno pisac mniej :D nie wiem czemu tak nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
to się na spokojnie zmierz jeszcze raz bo to co piszesz jest w naturze niewykonalne:) jak ci pasuje 85 i jest ciasny to nie jest możliwe że masz 71 no coś poknociłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
meggi nie rozumiesz - tam tylko pisze 85 bo tak w rzeczysiwtosci nie ma skoro mam 71 a ten stanik opina mnie dobrze, ta numeracja z targu jest do dupy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie21
To nie rozumiem w czym widzisz problem. Noś te zwoje bazarkowe staniki i nie zawracaj nikomu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
KObietki jeszcze raz, zmierzyłam sie i mam 71 , na moim staniku pisze ze jest 85 ale on jest na mnie ciasny czyli na bank nie ma 85 w rzeczywistości, sciągnełam stanik i zmierzyłam luzno ile ma od zapiecia do zapiecia i wyszło 71 :D czyli numaracja na staniku jest fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgjnfiboighjghg
to trzaba było od razu se stanik zmierzyć a nie komuś dupe zawracać bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
bo Chciałam z Wami porozmawiac :) czY to takie straszne? nie przymuszam nikogo do odpowiadania przeciez :) chcialam poprostu poznac wasza opinie :) Może któras z was tez miala taka sytuacje. nie wiem jestesmy kobietami powinnyśmy ze soba rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
vfdgjnfiboighjghg zawsze jestes taka niezyczliwa? co z Wami kobiety - skjoro Ci dupe zawracam to po co odpisywałas? nie przymuszałam Cie do tego. Czemu człowiek nie ppotrafi byc z natury uprzejmy ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.....8
ja mam 86 wq biuscie i 72 pod biustem i wygodnie czuje sie w 70 czy 75 C ,ale keidys sparwdzilam na pewnej stronie itnernetowj i wynika ze mam 65 D................. ale taki stani ktrudno znelzc wiec nadal nosze 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.....8
do autrotki ,no ale co jak co- A to nie masz szans zebys miala.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
no własnie otóż to ze jak powiem na targu ze chce 65 E to kobieta mi popuka po czole :D moze skusze sie na taki triumph - o zobacze nowy wymiar Stanika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
p.....8 wedłu tabeli w trumphu taki mam- wedle ich- mis A to 12 cm róznicy miedzy obwodem pod a w biuscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie w życiu....
triumfy są jeszcze gorsze od zstaników bazarkowych i średnio po 150zł mi obwody 75 porozciągały się do 100cm prane w rękach w letniej wodzie w perle ..maskra po 3m-cach noszenia nadają się na śmietnik a jeszcze baby w triumfach nie mają pojęcia o prawidłowym doborze stanika :( już lepsze te polskie firmy co szyją staniki nawet takie alles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleoslaw
Poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galleryja
coś chyba ci sie pomyliło - to przeciez niemożliwe, żebyś nosiła na obwodzie 71 cm coś, co ma 85 cm. To już sie nawet nie przesuwa, tylko lata na wszystkie strony, a funkcja utrzymująca jest absolutanie zadna. No chyba że to nie bylo w centymetrach, tylko w jakichś decycalach czy innych jednostkach. No, albo na bazarze dają obwód 70 cm i opisują jako 85 - tak z oszczędnosci czy nie wiem jak to inaczej rozumieć. Jak te staniki nosiłaś, zawiązywałaś z tyłu na kokardę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galleryja
No dobra, przeczytałam teraz wypowiedzi, to już wiem, o co chodzi. w kazdym razie kobita z triumfa ci "dobrze" mówi - rozmiar bedzie inny. Weź sobie 65 i odpowiednio dopasowaną literkę. W triumfie może byc inaczej, oni mają "starą" numerację i takiego rozmiaru pewnie wcale nie bedzie. Od bidy spróbuj 70C-D czy coś w ten deseń, pokręc sie, popodnoś ręce, żeby zobaczyć, czy się rusza, czy wszystko jest stabilne. Rozmiarówki można sobie ustwić jakie się chce, co widac, na przykładzie bazarku - grunt to zeby stanik trzymał dobrze cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch....a sukienka z bolerkiem
pomierzyć się ;P a triumph chujowy jak ta lala szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkaszybka
A ja mam rozmiar 70FF. To dopiero trudno stanik znalezc... musze za granica kupowac...Ale od biedy w 75e wejde jak inaczej nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malakijaaa *
Kochane widzę ,że znacie się na doborze stanika czy mogłybyście mi powiedzieć jaki ja powinnam kupować rozmiar?? mam 68 pod biustem i 79 z góry dzięki za pomoc:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze jedwab sztuczny
ja mam 75G albo 70H nie przebijesz mnie pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Domniemana Pomarańczo, przejdź się do Tesco - na pasażu jest butik Donna, w nim bardzo miła pani, która chętnie doradzi przy zakupie. Możesz staniki mierzyc do woli i jeszcze dostaniesz kartę rabatową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhenia
best bra - to tak w teorii; w praktyce rozmiar rozmiarowi nierówny; oczywiście trzeba miec jakiś punkt wyjścia i powinien nim być wynik z tego kalkulatora - ale to jeszcze nie znaczy, że jak komuś wyjdzie 70F, to każdy stanik o rozmiarze 70F będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano różnie to zależy
jaki materiał jaki producent mierzę jeden 70G i obwód jest ok a miska maleńka mierzę inny 80E i się ledwo dopinam a miska mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhhhenia, oczywiście, że kalkulator to wskazówka nie wyrocznia :) Ale żeby to sprawdzić to trzeba mu jednak zaufać i się nie bać wyniku, a nie manipulować przy danych, żeby wyszło jak chcemy, bo to nie ma sensu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka z kafe
co do rozmiarów i producentów to są jaja jak berety ;) brytyjczycy przynajmniej oznaczają wąsko fiszbinowy szeroko fiszbinowy ,ściśliwy rozciągliwy a u nas normalnie cyrki , mój ulubiony i najlepiej dobrany stanik to 75E z takiej polskiej firmy niedrogiej Linaise drugi szafirowy z BodyLine (niemiecka firma b.rzadko spotykana w moim regionie) 80E (miseczka idealna ale obawy ,że obwód się może rozciągnąć)no i drugi z tej firmy 80F ...miseczka nie do końca dobra bo ciut ciasna ;) z Polskiego biggi (www.biggi.pl) mam 75G ;) innego producenta mierzyłam 75H bo nie było 75G na stanie i...obwód jak chyba 85 no to mierzę 70G(bo 70H akurat poszło p.chwilą) obwód idealny miseczka ciut ciasna...za to jeszcze innego polskiego producenta 75mnie nawet nie obstało a w 80 ledwo na bezdechu się zapięłam ...tylko miseczka została 80F miseczka ciut ciasna :( z kolei bardzo niedocenianą polską firmą jak zauważyłam jest ..Konrad cudna polska bielizna zaczynająca się od 65obwody ;)no tylko mają miseczkę do E/F ale w planach ponoc mają szycie większej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
Witam ponownie tu autorka tego posta :) a wiec po naprzymierzaniu sie wielu staników doszłam do konsensusu :D chyba mam 70E - jak dumnie brzmi :D 65 E nie mierzyłam bo 70 juz wydawał mi sie za ciasny a nawet takowego 65 nigdzie nie było ;/ . jeszcze tylko zastanawia mnie dlaczego meggi21 majac takie same wymiary jak ja uważa ze ma mały biust, ja rozumiem ze kobiety przesadzaja, wyolbrzymiaja ale żeby twój chłopak tak mowił? naprawde dziwne ;/ mnie zawsze wszyscy gadaja ze mam duze, może dlatego ze jestem szczupła i takie wrażenie to sprawia. A wiec apel to meggi21 : masz cudowne , wieksze piersi :) a co do tego elektronicznego "mierzacza" :D to mnie pokazuje 65E - czyli chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
acha i jeszcze popieram Staniki KONRAD sa wspaniałę, jak ogladałam w trumphie to nie dość że drogie to jeszcze nic mi w oko nie wpadało ;/ a KONRADA to bym wszystkie kupiła po kolei - wszystkie piękne :) i duzo taniej niż triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram pochwały Konrada - świetna firma czesto kupuje tam bieliznę i jestem bardzo zadowolona, ostatnio zamówiłam jeden biustonosz Konrada i jeden Dama Kier ten drugi również bardzo przypadł mi go gystu - świetnie leży, do tego niesamowita dbałość o detale, misterne zdobienia itp. itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×