Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanachudzindddd

mam mocno chude nogi?

Polecane posty

Gość zalamanachudzindddd
a moj mi mowi ze kobieta powinna byc wysoka i szczupla a nawet chuda jak anja rubik...takie mu sie podobaja a mi nie ja chcialabym wygladac normalnie nie rzucac sie w oczy a ile to ja juz sie nasluchalam o tym ze wygladam jak anoretyczka ,ze pewnie nic nie jem ile ja waze..to jest przykre bo grubasowi nie mozna nic powiedziec bo nie wypada a szczuplemu mozna od kosciotrupow i najgorszych..bo co bo on nie ma uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
sposrod facetow moich kolezanke czy spodrod moich kolegow wszyscy faceci sa za kobieca figura jeden tylko woli chuda jego dziewczyna jest modelka wazy ok 55kg na 175 cm i on ciagle ja gani ze powinna zrzucic z 3-5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle przeciez nie jest, męża masz znaczy się podobasz :) Siłownia na nogi, wzmocnią się :) masakry nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
zalamana nie przejmuj sie,tak juz jest i tego nie zmienisz,to tym chudym mozna nawrzucac,grubym u nas nie wypada. ja tam wole ksztalty anji rubik niz np beyonce. a skro twoj maz tez takie woli to juz w ogole super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
chuda jak anja rubik... bozesz co ty za meza masz masakkra przeciez anja rubik jest bardzo wychudzona zero w niej kobiecosci jak sie na nia patrzy to sie ma wrazenie ze sie zaraz bidulka polamie ta zasuszona twarz zapadniete policzki bozesz masakra i co najwazniejsze ona naturalnie jeest az tak chuda tylko to dieta sorry ale masz faceta jakiegos pedofila przeciez ty masz niedowage moze ten idiota kaze ci jeszcze schudnac zebys wyladowala w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
przeciez napisala,ze duzo je..."czytanie ze zrozumieniem" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
nie nie kaze mi chudnac a jesli chce przytyc to nie zabrania ale dla samej siebie -podkresla ze akturalnie podoba mu sie moje cialo .Zawsze jak wskaze mu dziewczyne ktora moim zdaniem ma ladne nogi i pupe to skomentuje ale balerony a dupa jak chalupa pewnie w jeansach jakos to wyglada a jak zdejmie tluszcz sie wyleje... Nie uwazam zeby byl pedofilem ,nie podobaja mu sie dzieci ;) uwazam ze gustow jest wiele...jedni wola wsam raz inni chude a trzeci z nadwaga..chociaz wiekszosc facetow chyba woli grubsze... ja jedynie na biust nie moge narzekac bo mam 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
vosotros nosotros a co ma niedowaga do tego ze dziewczyna duzo je? i co ma duza ilosc jedzenia do tego ze jej facet chcialby zeby wygladala jak ania rubik - jasne moze niech dziewczyna zrzuci jeszcze do 40 kg zeby anji dorownac skad sie biora tacy ludzie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
vosotros nosotros no niestety trzeba sie z tym pogodzic ,ja zaczynam walke bo mam zamiar wyjsc w tym roku w stroju kapielowym bez kompleksow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
zalamanachudzindddd wiesz ja mam kolezanke 40 kg na 160 cm i tez duzo je itd ale to nie jest normalne i zdrowe to sa pewne zaburzenia organizmu ona ciagle sie leczy co jakis czas w szpitalu zeby przybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
a gdzie ona napisala,ze JEJ FACET CHCE zeby wygladala jak anja robik?ze ja zmusza do diety? ja komentuje to,co ona pisze,a nie to,co sobie zmyslilam. napisala,ze jest naturlanie chuda i ze duzo je i tyle. cos calkiem normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
sluchaj kochana ja chodzilam do najlepszego lekarza w moim miescie prywatnie!!! gastrologa ktory jest ordynatorem szpitala :przebadal mnie na wszystkie mozliwe choroby ktore moglby by powodowac chudosć powiedzial geny jeszcze raz geny ,mam drobna budowe kosci ,drobna budowe ciala i taki moj urok od dziecka mialam niedwage tylko kiedys takiego apetytu nie mialam a teraz jem jak oszalala . Powiedzial ze nic z tym nie zrobie moze do 30 przytyje 2-3 kilo a orienatacyjnie wg niego zaczne tyc po 40-stce..wiec musze sie wspomoc tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
12345654321 no wlasnie nic nie napisalam ze moj maz che zebym wygladala jak anja rubik ale zdecydowanie wolalby taka anje jak beyonce ..taki ma gust i tyle ja sie z jednej strony ciesze bo za duzej konkrencji nie mam w tym kraju:] a przytyc mysle ze przytyje bo moja kolezanka na tych tabletkach przytyla ok5kg w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
to masz moj przyklad,ja bylam modelka bedac nastolatka, za przeproszeniem wpierdalam jak prosiak,a waze 55 przy 1.73. mam lekkie kosci,jestem drobna i tylko dzieki temu wygladam szczuplo, na nic nie choruje.a biust mam teraz tez 70 C i nie wiem,dlaczego tylko on utyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
"a moj mi mowi ze kobieta powinna byc wysoka i szczupla a nawet chuda jak anja rubik" i nie napisalam ze facte jzu mzusza do diety raczje bylo na zasadzie ironni zeby jeszcze ja namowil do diety aby doscignela anje rubik i jak dla ciebie takie cos jest ladne to masz kobieto powazne zaburzenia natury psychicznej raczki to jak nozki od krzeselka ani tego objac bo zaraz cos sie polamie bardziej koscista ta laksa byc nie mogla doslownie Oswiecim http://bi.gazeta.pl/im/6/6709/z6709256X,Anja-Rubik-ma-typowa-dla-modelki-figure--To-dzieki.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
masz moja wymarzona wage:) chetnie zobaczylam zdjecie twoich nozek:) i co faceci sie za toba nie ogladaja a laski pewnie dogryzuja ze pewnie nic nie jesz ...zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
vosotros nosotros 55 kg na 173 cm tyle co chcialaby autorka a sie ciepiesz niewiadomo o co autorka teraz wazy 46 kg !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
mi sie ania rubik podoba ale tylko z twarzy a cialo nie bardzo za chuda moim zdaniem a to ze sie mojemu facetowi podoba :) to juz jego gust i jego sprawa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
12345654321 2 miesiace tabletek i bede miala te 55kg nie martw sie o mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
zalamana - cale zycie mialam ciezko przez dziewczyny i do tej pory nie mam prawie w ogole kolezanek,tylko ciagle docinki,ze pewnie biust mam sztuczny i zyje caly czas na listku salaty..dlatego teksty obrazajace mnie,moja wage czy cokolwiek innego mam juz gdzies.moje cialo zapewnialo mi dochody bez zadnego mojego wysilku, wiec srednio mnie obchodzi,czy komus sie to podoba czy nie i czy uwaza to za normalna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
123... - ale u mnie waga o niczym nie swiadczy, bo jestem bardzo drobnej budowy i malo kto wierzy,ze tyle waze realnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
vosotros nosotros no ja tez juz slyszalam o moich sztucznych cyckach ale masz racje trzeba przyjac na siebie wyzywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm:)
moja przyjaciółka która ma 20 lat waży 47kg.. Jest bardzo szczupła i nie jest chora na nic po prostu tak wygląda i nie wstydzi się siebie. Bardzo dużo je bo często ze sobą przebywamy mieszkamy blisko siebie.. To nie jest nic złego!:) owszem lepiej byłoby gdyby zgrubła ale taka już jest i taką ją kochamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vosotros nosotros
zalamana baaaardzo zycze Ci ,zebys przytyla,bo wiem,jak bardzo bola te komentarze. mam nadzieje,ze tluszczyk wejdzie Ci przede wszystkim w nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super nogi
uwierz mi kazda matka chcialaby takie cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
vosotros nosotros nogi i rece :) a brzuch niech moja szerokim łukiem;) dziekuje ci bardzo -wiem ze ty jedna mnie rozumiesz:) tez laski mnie nie lubia przez to ...ehh życie ja przyjelam takytke ze jak ktos sie do mnie przyczepi o chudosc to mu dojebie odnosnie jego grubosci ,brzydkosci oko za oko leb za leb... kiedys popuszczalalm i trwonilam to w sobie teraz jestem starsza i nie pozwole sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
powiedziec albo spytac kogos : czemu ty jestes taka chuda albo boze jaka ty chuda to tak samo jak powiedziec czemu ty jestes taka brzydka albo czemu jestes taka brzydka wiec :) musi wypalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
super nogi dzieki za pocieszenie ,chodż nie sądze..zeby do konća tak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czym ty sie przejmujesz???
ja nie widze zebys byla jakos nadzwyczajnie chuda, przecietna dziewczyna ze zgrabna sylwetka co chcesz jak slon wygladac? ja mam takie nogi jak ty a zeby je miec takie to musze byc na wiecznej diecie wiec sie ciesz ze ty nie masz tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet moj mąż oglądnął by sie
za takimi nogami w mini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×