Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanachudzindddd

mam mocno chude nogi?

Polecane posty

Gość vosotros nosotros
zalamana mialam tak samo. jako nastolatka,mimo mojego zawodu,bylam strasznie zakompleksiona,bo dziewczyny mnie wytykaly palcami,a ja nie potrafilam sie bronic.nawet chlopakow nastawialy przeciw mnie :( teraz juz nie pozwalam na takie "chamskie" zarty. moja bronia jest moja uroda i niestety czasem tez sie potrafie odgryzc,ale nie bede cale zycie ludziom ustepowac,rozumiem Cie doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
nawet moj mąż oglądnął by sie czyli jest wiecej pedofilow wg 12345;)? żart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanachudzindddd
vosotros nosotros u mnie jest jedna taka pierdolnieta ze nawet swojego chlopaka podpszcza na mnie ze on podchodzi i jak widzi ze gadaniem o mojej chudosci mi przykrosci nie zrobi to gada ze np.mam kilo tapety na ryju albo ze mam brzydki ciuch ,albo cokowliek i robi to przy swojej(extra lasce -kora ma otne syfow na ryju) widze ze przechodzilas przez to samo pieklo co ja ..wspolczuje ja w liceum to nosilam dlugie psodnie i kurtki niezaleznie czy bylo 10 stopni czy 30 ..balam sie ich dogryzywania wytykania...tak mialy posmiewisko.dodam ze teraz jestem bardoz zadbana wybielone zeby ,opalona ,ladne ciuchy mam wiecej funduszy zeby sIĘ "zrobić" ale wiesz jak to jest jak sie w czlowieku zaczepi niskie poczucie wlasnej wartosci to juz zostaje do konca zycia...chociazby nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joi bt
ładne masz nogi, podejrzewam, że całe ciało masz ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autrokawatku...
ehhh nic na to nie poradze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×