Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soczysta marakuja

podróż poślubna z marzeń i snów

Polecane posty

" Super_Star turystka0@tlen.pl'; @ROR a ja słyszałam od koleżanki , że Syria jest dosyć brudna (pokazywała zdjecia zuzytych pampersow wsord zabytkowych ruin, co podobno nie powinno nikogo dziwic ) choc jakby nie bylo jedna z kolebek cywilizacji" wiesz takie miejsca to i w warszawie moge ci pokazac;-) ale jasne nie kazdemy syria musi sie podobac" "Wiesz, tak jak napisałeś... każdy lubi co innego. W sumie jeśli jara Cię planowanie to zawsze możesz skomponować sobie sam w czasie takiej podrozy z biurem wycieczki fakultatywne albo w ogole ich nie brac tylko na wlasna reke zwiedzac... mysle, ze tez moze byc ekscytujaco" jestem kobieta to po pierwsze;-)) i nie "jara mnie" komponowanie wycieczek tylko prwadziwe podrozowanie - z biurem i super-hiper-fakultatywnymi dodatkiami i tak zobacz tylko te czesc d;la "turystow" czyli nic ciekawego - dla wtejemniczonych mnie "jara" poza tym biura biora nieproporcjonalnie duzo kasy a za to moga ucieszyc takich wakacjowiczow bardziej - z biurami to jest opcja ktora polecam na tzw. lezenie i nicnierobienie, a nie na podroz zycia. to wlasnie robie - na wlasna rek;-) takie jest moje zdanie;-) @eva.biedrona87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR bez stresu :P nie miałam zamiaru nikomu nastapic na odcisk ;) w każdym razie TAKIE JEST MOJE ZDANIE: lubie czasem polezec i nic nie robic, po okraglym roku w kole praca-dom-praca-dom-szkoła mam ochotę i prawo poobijać się na plaży, wybrać na wycieczkę z fajnym biurem podrozy, a że akurat padło na funclub i mi sie spodobało, a co! i wcale nie przeszkadza mi, ze inni nie maja takich jak ja preferencji... i wcale sie na to nie obrażam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva.biedrona87
no ja też jestem tego zdania co Super_Star. Raczej nie miałabym nawet odwagi planować podróży do Tajlandii, Filipin czy Serbii... Po prostu ja nie mam na to czasu - kiedy mam urlop chce wyjechać i odpocząć, nie każdy ma czas i głowę do tego aby pół roku wstecz planować wakacje - aczkolwiek taka podróż może sprawić dużo satysfakcji :) jeżdżąc np. z biurem Funclub można wybrać opcje wypoczynek i zwiedzanie - i połączyć pożyteczne z przyjemnym - taki zdrowy balans na wczasach - mi to bardzo odpowiada :) a co do tego, że funclub 'owe autokary wożą piłkarzy Lecha to się zdziwiłam 8) takie gwiazdki, ale skoro takie gwaizdy jeżdżą to już nie mam obaw co do dalszych podróży na wczasy - muszą być one baaaaardzo LUKSusowe hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edy
A ja jestem zachwycona tym że ktoś sam planuje i jedzie i wcale nie trzeba wiele czasu temu poświęcać, wybierając wycieczkę w biurze podróży też czyta się w Internecie opinie o ośrodkach i co warto zobaczyć, sama byłam na Bali ze znajomymi i było fajnie ale nie jest to aż tak zachwycające miejsce jak opisują to biura podróży, ale warta zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka_beata
http://grenada -caribbean.blogspot.com my bylismy na karaibach 3 tygodnie i wrzucilam kilka zdjec i praktycznych opisow na blog z podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka_beata
Na karaiby http://grenada -caribbean.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Nam marzy się Dominikana, Malediwy, Meksyk, Bali... ale po przejrzeniu ofert póki co chyba zdecydujemy się na Portugalię albo Maderę.. ze względu na ceny... Co powiecie na temat Portugalii, Madery? Był ktoś?? Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
Madera - podobno piekna, tylko pamietaj ze tam nie ma szerokich, pieknych piaszczystych plaz - to jezeli bylibyscie zainteresowani wylegiwaniem sie glownie na plazy Portugalia jest boska, ale tez zalezy co chcecie robic, zwiedzac czy raczej plazowac. bo jak plazowanie typowe to polecam region Algarve lepiej wiosna odwiedzac, roslinnosc jeszcze jest, malo ludzi i nie ma dzikich upalow. albo wrzesien tylko ze wiadomo, ze krajobraz wtedy juz bardziej spalony jest jezeli zas chcecie pozwiedzac i poznac troche prawdziwej Portugalii to polecam polnoc, male miasteczka - Ponte de Lima, Ponte de Barca, Braga, no i oczywiscie Porto :) wrazenia wg mnie - niezapomniane tylko nalezy pamietac, ze na polnocy Atlantyk jest b. zimny i nie ma raczje mozliwosci kapieli (no chyba ze dla morsow ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam bardziej przyziemne marzenie. Konkretnie w Polsce. Na pojezierzu brodnickim jest bardzo ładne miejsce - nazywa się Głęboczek. To takie ładne spa z winnicą. W hoetlowym spa można zrobic sobie zabiegi z winoterapii, wokół jest dużo ślicznych terenów do spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w Polsce, to chyba najlepiej nad morze - ładne plaze, sporo miejsc do zwiedzania, sporo fajnych romantycznych tras spacerowych. Ladna jest na przyklad jastrzebia gora. Jest tam taki osrodek - spa primavera, nad samym morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaWeneda
Superpodroż poślubna to chyba marzenie każdego, ja najchętniej wybrałabym się do ciepłego kraju, choćby do takiej Grecji czy Chorwacji. Wiem, że allinclusive.com.pl oferuje sporo fajnych wycieczek w te rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirko3434
Podróż w nieznane to moje marzenie, bardzo bym chciala wybrać się w jakieś ciepłe miejsce, zapomniec o pracy i obowiazkach razem z ukochanym spedzić najmilsze chwile w zyciu. Coraz częsciej przeglądam oferty biur podrozy, szczególnie w internecie, bo uwazam, że tutaj sa najtansze oferty, a przy tym jest ogromny wybór. Nie trzeba latac po różnych biurach, tylko wystarczy wejsc na strone np. allinlcusive.com.pl i wpisać jakieś miejsce, od razu pojawi się całe mnstów ofert w zróznicowanych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirko3434
Podróż w nieznane to moje marzenie, bardzo bym chciala wybrać się w jakieś ciepłe miejsce, zapomniec o pracy i obowiazkach razem z ukochanym spedzić najmilsze chwile w zyciu. Coraz częsciej przeglądam oferty biur podrozy, szczególnie w internecie, bo uwazam, że tutaj sa najtansze oferty, a przy tym jest ogromny wybór. Nie trzeba latac po różnych biurach, tylko wystarczy wejsc na strone np. allinlcusive.com.pl i wpisać jakieś miejsce, od razu pojawi się całe mnstów ofert w zróznicowanych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ślub w 2013 więc jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy w podróż ale wiem, że bardzo chcę pojechać w jakieś ciepłe kraje i odpocząć. Ze względu na to, że w połowie sami finansujemy wesele musimy na nie odłożyć więc w wakacje 2012 nie pojedziemy nigdzie i dlatego chciałabym żeby podróż poślubna zrekonpensowała mi ten jeden rok bez wakacji\;0 A myślałam o czymś nie bardzo drogim ale żeby było ciepło nie to co u nas nad morzem bałtyckim (jest ok ale nie wiadomo jaka będzie pogoda), także Turcja, Grecja coś w tym kierunku może nie ejstem oryginalna ale chcę pojechać odpocząć i poleżeć a nie mogę sobie pozwolić na wakację za 10 tyś zł po po przyjeździe chcemy kupić sobie działkę na którą oczywiście musimy nazbierać więc kasa z wesela idzie na działkę ale do tego będzie jeszcze trzeba dużo dozbierać ale wole nabierać niż iść na gotowe i prosić rodziców o kase. W końcu jestem samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość es222nnnn
Jamajka mmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portugalie polecam, Madere niekoniecznie, jest niespecjalna - mozna sie nia znudzic w dwa dnia. Mi sie marza Seszele, tylko ze tam sie lata jesienia a slub bierzemy w lipcu a i ceny sa zabojcze niestety. Byl ktos z Was na Seszelach? Myslimy tez o Jamajce, jesli ktos byl to napiszcie jak wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR bez stresu nie miałam zamiaru nikomu nastapic na odcisk w każdym razie TAKIE JEST MOJE ZDANIE: lubie czasem polezec i nic nie robic, po okraglym roku w kole praca-dom-praca-dom-szkoła mam ochotę i prawo poobijać się na plaży, wybrać na wycieczkę z fajnym biurem podrozy, a że akurat padło na funclub i mi sie spodobało, a co!" spoko - ja o stopy dbam i odciskow raczej nie mam;-)) nie ma nic zlego w lezeniu , balowaniu i relaksacji w milym krajobrazie - chocilo mi o to ze jak czlowiek wybierze sie raz w prawdziwa podroz to zwykle zmienia zdanie;-)) ale jasne kadzy robi jak lubi "no ja też jestem tego zdania co Super_Star. Raczej nie miałabym nawet odwagi planować podróży do Tajlandii, Filipin czy Serbii... Po prostu ja nie mam na to czasu - kiedy mam urlop chce wyjechać i odpocząć, nie każdy ma czas i głowę do tego aby pół roku wstecz planować wakacje" oj - pol roku planowac wypad do tajlandii?;-))) my sie zdecydowalismy 2 tyg. wczesniej - a serbia to tez piekny kraj - choc krajobrazowo wole albanie i czarnogore " - aczkolwiek taka podróż może sprawić dużo satysfakcji jeżdżąc np. z biurem Funclub można wybrać opcje wypoczynek i zwiedzanie - i połączyć pożyteczne z przyjemnym - taki zdrowy balans na wczasach - mi to bardzo odpowiada" z zadnym biurem nie da sie tego zrobic o czym ja mowie - kto byl ten wie;-) biura sa dobre dla wakacjuszy- no ale sa tez ludzie (calkiem sporo) co lubia sie czuc wakacjuszami - i tez oki;-) a i za reklame to sie placi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaddna
Mnie się marzy taka podróż gdzieś daleko razem z moich ukochanym, abyśmy mogli nacieszyć się swoją obecnością, najchętniej pojechałabym gdzieś daleko na przykład do Indii albo na Kubę... choć oczywiście nie pogardzę wyjazdem allinclusive do Tunezji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
my podróz poslubna spędzimy na Maderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaLiszka
Na pewno wiele osób z tego forum było w tym miejscu, bo jest to coraz popularniejszy kierunek wypraw, jednak dla mnie od dziecka było to miejsce, o którym marzyłam - mowa oczywiście o Maroko, miejscu wyjątkowym na mapie Europy które łączy cechy europejskie z afrykańskim, wyjątkowe miejsce, gdzie kolory nabierają inne znaczenia, widziłam oferty wyjazdów na allinclusive.com.pl i ceny nie sa naprawdę wysokie - a podróż poślubna zdarza się raz w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość travelcreation
Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą prowadzonej przeze mnie działalności http://www.travelcreation.pl Zajmuję się pomocą w planowaniu i organizacji różnego rodzaju podroży na własną rękę, w tym podroży poślubnych. Podróż poślubna to jedyna w swoim rodzaju wyprawa, którą zapamiętacie do końca życia. Możecie zdecydować się na zorganizowaną wycieczkę z biurem, co jest oczywiście wygodne, lecz wiąże się niewątpliwie z różnymi kompromisami (ściśle określona data wyjazdu i powrotu, "skazanie się" na towarzystwo reszty uczestników wyprawy itp.). Dla tych, którzy nie są przekonani co do zorganizowanej formy spędzenia "miesiąca miodowego", a jednocześnie z różnych powodów (m.in. brak czasu czy doświadczenia w planowaniu podróży) nie chcą zdecydować się na samodzielny wyjazd, proponuję pomoc w organizacji wyjazdu. Jako osobisty doradca podróży, nie tylko zaproponuję ciekawe miejsca docelowe dopasowane do preferencji i możliwości finansowych nowożeńców, lecz także wyszukam odpowiednie noclegi i loty (lub inne formy transportu w miejsce docelowe, w tym opracowanie trasy dojazdu samochodem) uwzględniając przy tym dostępne promocje i rabaty, podpowiem, co zwiedzać, gdzie jeść, spędzać czas wolny we dwoje i się bawić. Innymi słowy, stworzę "szyty na miarę" plan podróży dopasowany do Waszych indywidualnych upodobań, wymagań i budżetu. Zapraszam serdecznie do kontaktu: biuro@travelcreation.pl w celu zapoznania się ze szczegółami. Dajcie znać, o jakiej podróży marzycie, kiedy chcecie w nią wyruszyć, jaki budżet możecie przeznaczyć na ten cel itp., a gwarantuję, że przedstawię Wam proste w realizacji, a przy tym ciekawe i przyjazne portfelowi propozycje:) Zlecając mi planowanie podróży poślubnej, zaoszczędzicie tak cenny podczas przedślubnych przygotowań czas, otrzymując przy tym rozwiązania, propozycje, praktyczne informacje i porady, które sprawią, że miesiąc miodowy będzie bezpieczną, pozbawioną zbędnych nerwów czy nieprzyjemnych niespodzianek oraz pełną niezapomnianych wrażeń przygodą Waszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaPolanka
Witam wszystkich. Poczytałam komentarze i się zdziwiłam, że mnóstwo jest kłopotów z podróżami. Mój mąż jest ze Sri Lanki, i właśnie tam mieliśmy podróż poślubną, oraz kilka dni na Malediwach. Było niesamowicie! Kilka tylko lat póżniej postanowiliśmy otworzyć biuro podróży do tych 2 miejsc, Sri Lanka i Malediwy, ponieważ jesteśmy oczarowani ich pięknem. Tylko, że my nie robimy tak jak inne biura podróży, nie oszukujemy, nie wymyślamy niestworzonuch historyjek, i na pewno nie zbankrutujemy! My organizujemy wycieczki szyte na miarę, a nie jak inni wycieczki churtowe, gdzie nie dba sie o klienta indywidualnie, tylko jako członka grupy, jednedo z 1000 tys. Oprócz tego, jako, że mieszkamy we Wielkiej Brytani, która jest jednym z najbardziej regulowany państw, jest niemożliwe aby można było oszukiwać klientów. Ok, te dwa kraje nie są najtańsze, ale za to bardzo egzotyczne. Możemy zorganizować wycieczkę objazdowa przez kilka dni a resztę na plaży. Albo tylko na plaży. Znamy tam większość hoteli i we większości sami bylismy. Więc nie sprzedajamy kota w worku Zobacz więcej informacji na http://www.polankatravel.com A to taka krótka reklama : Podróże poślubne Urok Sri Lanki oraz Malediwów sprawią, że tu doznasz nizapomnianych wrażeń oraz przeżyjesz cudowne chiwile z Twoja ukochaną osobą. Na Sri Lance możesz doznać wiele ciekawych przeżyć, gdyż jest tu niezliczona ilość atrakcji. Mogą państwo przylecieć sie balonem, lub przejechać na słoniu przy zachodzie słońca. Lekcje nurkowania, serfowania oraz nauka gotowania przepysznych curry to tylko kilka z propozycji, które Polanka Travel zorganizuje dle pary młodej. Jeśli szukają państwo przygód to oferujemy luksusowe chatki hotelowe znajdujące sie w sercu dżungli! Możemy również zorganizowac pokoje na drzewie, nad oceanem, lub w górach. Z nami wszyskie opcje są możliwe. Polecamy również masaże oraz spa dla nowożeńców. Malediwy są z kolei miejscem na 100% odpoczynek. Idealna opcja na podróż poślubną. Luksus, białe piaski, słońce i Ocean Indyjsk i Wy. Możemy bez jakichkolwiek problemów zorganizować Waszą podróż poślubną w obu krajach. Polanka travel oferuje podróże poślubne ktore zaprojektuhemy wyłącznie dla Was. Wejdź na naszą stronę, Polanki Travel , aby zobaczyc jedna z naszych propzycji. Mozemy zmienic I dopasowac wszystko do Panstwa zainteresowan. Współpracujemy z wieloma hotelami od super luksusowych I ekskluzywnymi do małych chatek. Prosimy pytać i sugerować czym państwo są zainteresowani a my doradzimy wam najlepszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją wymarzoną podróżą poślubną jest Toskania. Kocham Włochy i wszytsko z nimi związane- a szczególnie interesuje mnie winiarstwo. Póki co jestem na fazie przygotowań ślubnych i mam nadzieję, ze moja narzeczona przytaknie mojemu pomysłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Oj ja bym chciała wyruszyć na taka wycieczkę dookoła świata:) To byłaby podróż marzeń;) A tak z przyziemnych to Toskania faktycznie wydaje się super miejscem na taką podróż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanarkowa
Ja jestem teraz na etapie planowania takiej podróży :) I szczerze mówiąc mam już swój typ podróży marzeń - wycieczkę Baśniowa Tajlandia z Rainbow Tours :) I co ciekawe - nie jest taka droga jak sądziłam, bo za 16 dni jest tylko 4500 zł! "Szkoda", że planuję ślub w porze bardziej letniej, bo wiadomo, ceny będą już nieco wyższe. Ale i tak mam chrapkę na tą Tajlandię i myślę, że nie odpuszczę :) Oby mój luby się zgodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wraz z żoną wybieram się w listopadzie na Barbados – to będzie nasza podróż marzeń. Lecimy na 2 tygodnie z http://www.zory.expertwakacje.pl – już wszystko zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśląc o wyśnionej podróży od razu pojawia mi się w głowie jedno słowo - Indie, kraj z taką barwną kulturą i zabytkami musi ekscytować, zastanawiam się czy nie skorzystać z okazji i nie polecieć tam w styczniu, http://www.centerfly.pl/media/lot-w-dwie-strony-warszawa-delhi-od-1890-zl-w-grudniu-lub-styczniu,137.html tańszej opcji chyba nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na zaoszczędzenie wydatków związanych z podróżami jest tani przejazd. Ja już od lat korzystam z tanich linii autobusowych i dzięki temu mogę wydawać więcej w miejscach, które odwiedzam. Korzystam z usług ECOLINES. Zaglądajcie na ich facebooka, bo mają tam dobre promocje :) https://www.facebook.com/ECOLINES/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy na Mauritiusie, było WSPANIALE. (newpoland.pl/mauritius-podroz-informacje-o-kraju Pozostały piękne wspomnienia i marzenia, aby to jeszcze kiedyś powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to była Indonezja z Kiribati Club http://www.kiribaticlub.pl/ niesamowita wyprawa, niesamowite wspomnienia, zdecydowanie polecam Indonezję a i organizacja ze strony Kiribati była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×